Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Pensiune amenajata de vanzare, 10 camere, 10 bai, 2 bucatarii, Delta Dunarii
20
3

Oportunitate rara in Delta Dunarii – Crisan Reprezentare EXCLUSIVA, Comision 0 fata de cumparator! Pensiune premium de vanzare in Delta Dunarii – afacere la cheie cu brand, prezenta online si portofoliu clienti activi. Proprietatea este listata in continuare pe Booking, iar noul proprietar va beneficia ...

1417 EUR/m2 | 300 m2

Crisan, Tulcea

Promovat
ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU
15
1

ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat într-un bloc nou cu lift, situat lângă Kaufland o locație excelentă, aproape de tot ce ai nevoie! Apartamentul este nou și se predă la cheie, cu finisaje moderne: gresie, faianță, parchet, uși interioare din lemn, baie complet ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 8286 Spatiu comercial | ULTRACENTRAL | Strada ISACCEI
9

ID 8286 Spatiu comercial | ULTRACENTRAL | Strada ISACCEI

LUX Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial situat strategic în zona ULTRACENTRALĂ, direct pe Strada Isaccei. Este locația ideală pentru orice afacere care are nevoie de expunere premium și un flux constant de clienți. AVANTAJELE LOCAȚIEI: EXPUNERE EXCELENTĂ: Beneficiază de vitrină ...

50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
2

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ID 10071 Locație disponibilă pentru ÎNCHIRIERE
13

ID 10071 Locație disponibilă pentru ÎNCHIRIERE

Agentia LUX Imobiliare vă propune spre închiriere o locatie situată în zona 9 Mai, ideală pentru activități de tip birouri, cazare muncitori sau alte destinații. Proprietatea oferă: -10 camere spațioase. -6 băi -10 aparate de aer condiționat pentru confort optim -2 centrale pe gaz -bucătărie complet ...

150 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera   de vanzare zona Piata Civica-Tulcea
4

Garsoniera de vanzare zona Piata Civica-Tulcea

Agentia Imobiliara Europa ofera spre vanzare garsoniera situata in zona ultracentrala a orasului Tulcea, situata la etajul 4 avand o suprafata de 23.67 de mp. Nu are imbunatatiri, insa, datorita pozitiei reprezinta o investitie sigura. Pretul propus spre vanzare 37.000 euro. Posibilitate racordare ...

1542 EUR/m2 | 24 m2

central, Tulcea, Tulcea

Casa B.C.A..P+1+M zona Neptun
7

Casa B.C.A..P+1+M zona Neptun

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Neptun,suprafata totala 140 mp,suprafata construita 65 mp living cu bucatarie,3 dormitoare cu balcon,1bucatarie,2 holuri,deschidere 6ml,acoperis lindab,incalzire pardoseala,izolata exterior,2 intrari,pret 139000 euro,tel.07 arata numarul

2138 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Vînd teren Sarul Dornei 2

Vînd teren Sarul Dornei

Vînd teren Sarul Dornei ,suprafata 1000m2 expunere solară pe toată durata zilei.Terenul este plat dispune de două surse de apă.

Sabangia, Tulcea

ID 7854 EXCLUSIVITATE   Teren cu casă și ieșire la canal
9

ID 7854 EXCLUSIVITATE Teren cu casă și ieșire la canal

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Teren cu casă și ieșire la canal, Strada Orizontului, nr. 181 Într-un colț liniștit al orașului Tulcea, pe Strada Orizontului, vă prezentăm o proprietate cu un farmec aparte, ideală pentru cei care caută intimitate, spațiu, dar și apropierea de natură și apă. Terenul are ...

737 m2

Tulcea, Tulcea

ULTRACENTRAL-2 CAMERE DECOMANDAT  ,CENTRALA GAZ, ETAJ 3, VEDERE DUNARE
11

ULTRACENTRAL-2 CAMERE DECOMANDAT ,CENTRALA GAZ, ETAJ 3, VEDERE DUNARE

Agenția Dobrogea Imobiliare va oferă spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, in zona ULTRACENTRALA. Situat la etajul 3, zona excelenta vedere spre Dunare. Suprafata de 52,70 mp. Incalzire prin centrala pe gaz, dispune de aer conditionat. Apartamentul este potrivit atât pentru locuință personală, ...

1423 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

ID 2987 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL
6

ID 2987 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

Te invităm să descoperi, alaturi LUX IMOBILIARE acest apartament cu 2 camere, decomandat, situat chiar în centrul orașului, la doar câțiva pași de Catedrală, Piața Civică, Oficiul Poștal și Teatrul Jean Bart o zonă ideală pentru un stil de viață activ, urban și conectat la toate punctele de interes. Proprietatea ...

1375 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Spatiu comercial,str.Babadag,184mp
5

Spatiu comercial,str.Babadag,184mp

Se inchiriaza Spatiu comercial situat pe str. Babadag . Suprafata totala 184 mp. Incalzire proprie , centrala pe gaz . Spatiul este renovat si dispune de 1 grup sanitar . PRET Chirie 1800 EURO Va asteptam la vizionare!

184 m2

Tulcea, Tulcea

Spatiu comercial, Ultracentral,110mp
5

Spatiu comercial, Ultracentral,110mp

Oferim spre inchiriere, spatiu comercial, situat Ultracentral,str.Isaccei , in suprafata totala de 110 mp . Se afla la etajul 1, intr-o cladire comerciala P+2 Etaje . Incalzire proprie, centrala pe gaz. Detine 1 grup sanitar . Vedere stradala . PRET 1300 EURO Va asteptam la vizionare 1

110 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Big,modern
11

Apartament 2 camere,zona Big,modern

Se inchiriaza apartament cu 2 camere situat intr-un imobil P+1, in zona Big. Incalzire : centrala proprie pe gaz. Apartamentul este mobilat si utilat complet. Este compus din living , 1 dormitor , bucatarie , hol , 1 baie, terasa deschisa . Chiriasul va beneficia de parcarea auto situata in interiorul ...

55 m2

Tulcea, Tulcea

Teren extravilan de vanzare 1800
1
2

Teren extravilan de vanzare 1800

De vanzare teren 1800 mp la intrare in com Mahmudia, vecinatati: vest- teren agricol sud- drum negru, est si nord drum judetean Tulcea-Murighiol. Terenul poate fi folosit in scop de afaceri sau pentru constructie casa. Terenul poate fi împărțit în doua loturi!

Mahmudia, Tulcea

ID 639 Apartament 2 camere - Cartier C5 - DE INCHIRIAT
17
1

ID 639 Apartament 2 camere - Cartier C5 - DE INCHIRIAT

LUX Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament decomandat, situat în cartierul C5, la etajul 4. Este o locuință primitoare, ideală pentru cei care caută un spațiu complet echipat și gata de utilizare imediată. LOCALIZARE: Cartierul C5 este o zonă liniștită, cu acces facil către magazine, stații ...

50 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Ultracentrala
9

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Hotel Delta,etaj 3,suprafata totala 53 mp,suprafata utia 48 mp.decomandat,renovat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 77000 euro,tel.07 arata numarul

1604 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.Isaccei,mobilat gaze
8

Apartament 2 camere,str.Isaccei,mobilat gaze

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , imbunatatit , decomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 . Suprafata totala 53 mp . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Apartamentul este renovat si se vinde mobilat +utilat conform pozelor . PRET 77000 EURO Va asteptam la vizionare !

1604 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3621 Apartament 3 camere   Strada ISACCEI
10

ID 3621 Apartament 3 camere Strada ISACCEI

Agentia Lux Imobiliare va propune spre VANZARE un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Isaccei, intr-o zona bine cotata pe piata imobiliara, avand la indemana tot ce este necesar pentru un stil de viata relaxat (magazine, Piata Veche, Parcul Personalitatilor, Parcul Ciuperca, Lacul Ciuperca, Scoala ...

1141 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Id 20025 apartament 2 camere | centrul orașului | mobilat & utilat
20

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare (sau închiriere) un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă de maxim interes, chiar în inima orașului Tulcea. Proprietatea beneficiază de o poziționare strategică, oferind un stil de viață relaxat, cu toate facilitățile urbane la doar câțiva pași distanță. LOCALIZARE ...

1453 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez Apartament 3 camere zona Str.Babadag
20
1

Inchiriez Apartament 3 camere zona Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 3 camere zona Str.Babadag ,parter,decomandat,suprafata totala 70 mp,mobilat utilat,centrala gaz,balcon,terasa,parcare auto,pret 550 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

70 m2

Tulcea, Tulcea

Licitatie Publica

Licitatie Publica

Vânzătorul încărca orice imaginiVânzătorul încărca orice imaginiLICITATIE PUBLICAPret51,800.00 LEICategorieTerenuriID anunt#162390Vizualizari559xData publicare11 11 2024Informatii aditionale Data licitatie:27 06 2025Ora licitatie:12Tip Vanzare:Licitatie publicaSuprafata:509Tip teren:Intravilan Documente Debitor:DescriereSubscrisa, ...

Babadag, Tulcea

ID 3646 Apartament 3 camere | ULTRACENTRAL
15

ID 3646 Apartament 3 camere | ULTRACENTRAL

Cauți un apartament confortabil, bine compartimentat, într-o zonă apreciată din Tulcea? LUX Imobiliare îți propune spre vânzare un apartament cu 3 camere EXCLUSIVITATE, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui imobil bine întreținut, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Poziționarea ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

ID 7907 Teren pentru casă
2

ID 7907 Teren pentru casă

Cauți locul perfect pentru a construi "acasă"? LUX Imobiliare îți prezintă o oportunitate excelentă de investiție. Locație: Situat în imediata apropiere de Complexul Alexandru cel Bun, terenul oferă acces rapid către punctele de interes ale orașului. Detalii teren: - Suprafață: 458 mp (ideal pentru ...