Imobiliare Tulcea

Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spațiu industrial de 5,000mp de vânzare TULCEA 24.000MP intravilan
17

Teren generos situat în satul Niculițel, județul Tulcea, cu acces direct la drum comunal asfaltat. Proprietatea cuprinde un ansamblu de hale și platforme industriale, fiind destinată anterior activităților de service auto și zonelor de producție/depozitare. Pe parcelă există structuri construite, ceea ...

30 EUR/m2 | 5,000 m2

Niculitel, Tulcea

Promovat
Casa P+E,Zona Victoriei
17

Casa P+E,Zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa P+E,zona Victoriei,constructie Bca,an 2001,suprafata totala 355 mp,amprenta la sol 100 mp,suprafata utila 175 mp,deschidere 18 ml,centrala gaz,panouri fotovoltaice,aer conditionat,Garaj,pret 270000 euro neg.,tel.0747698898

1543 EUR/m2 | 175 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND
8
2

ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 42 mp Compartimentare: ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 minute de Tulcea
4
3

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare în EXCLUSIVITATE teren intravilan cu suprafața de 615 mp, ideal pentru construcția casei tale sau pentru investiție! Situat la 100 m de Șoseaua Agighiol (km - DN222, la doar 6 minute cu mașina de Tulcea. Categoria: CURȚI CONSTRUCȚII Două ...

615 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand teren intravilan sfistofca si in rate!
1
33

vand teren intravilan sfistofca si in rate!

vand 1700 mp teren intravilan in Sfistofca, deschidere pe 3 laturi la 3 strazi, pretabil pentru orice constructie sau chiar lotizare. Accesul se face doar cu barca, nu exista acces auto. Se poate vinde si pe loturi mai mici, si in rate . proprietar persoana fizica.

Sfistofca, Tulcea

Vand teren arabil Dunavatu de jos-in rate 17

Vand teren arabil Dunavatu de jos-in rate

Vand teren extravilan in Dunavatu de jos, vecinatate padure, 1.55 Hectare, deschidere la drum 30 metri liniari Tarlaua 75 Parcela A546 . Terenul se afla in spatele satului, pe drumul negru, cu o latura aproape de sat . Acceptam plata in rate. Nu percepem comision.

15,500 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

vand teren agricol
2
8

vand teren agricol

vând 2000 mp teren agricol, acces auto, în loc Nufaru. se află la circa 200 m de Dunăre. Se poate vinde în rate lunare.

Ilganii de Jos, Tulcea

Promovat
ID 9549 DE ÎNCHIRIAT - Casă în Zona Centrală
11
3

ID 9549 DE ÎNCHIRIAT - Casă în Zona Centrală

LUX IMOBILIARE vă propune spre INCHIRIERE o casă spațioasă situată în zona centrală a orașului. Detalii proprietate: Suprafață utilă casă: 130 mp Teren generos: 646 mp Compartimentare: hol, 3 camere (un dormitor cu dressing), bucătărie, 2 băi (dintre care una exterioară, ce deservește terasa). PLUS: ...

130 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP
1

ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață totală de 9.683 mp, situat în Zona VARD, una dintre cele mai dinamice și atractive zone din Tulcea. - Front stradal: 159 ml la stradă asfaltată acces facil pentru vehicule de mare tonaj și vizibilitate excelentă - Utilități: ...

9,683 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7857 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan cu priveliște în Somova
4
7

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un TEREN INTRAVILAN situat pe Strada Sălciilor nr. 11, Somova, cu suprafața de 1.133,77 mp și front stradal de 20 ml la stradă asfaltată. La doar 10,7 km (aprox. 13 minute cu mașina) de Tulcea La numai 100 m de Complexul Lacustru Somova ...

1,134 m2

Somova, Tulcea

Promovat
Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona Piata Noua
8

Casa zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa zona Piata Noua,pozitie stradala,suprafata teren 350 mp,suprafata construita 70 mp,deschidere 4ml,gaz la poarta,2 camere,baie,bucatarie,hol,magazie,pret 68000 euro,tel.07 arata numarul

971 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
4

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest
1

ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest

Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare un teren intravilan de 827 mp, situat pe Strada Isaccei, între blocuri, cu două fronturi stradale de 21 m și 13 m. Terenul are două construcții existente ce necesită demolare, oferind libertatea de a planifica și construi exact cum doriți. Datorită amplasamentului ...

827 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp
7

Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp

Agentia Dobrogea Imobiliare va prerzinta spre vanzare o caza batraneasca in zona Centrala, cu o suprafata aprox de 80 mp, situata pe un teren de 690 mp si o deschidere stradala de 11 ml. Imobilul are perete comun cu o alta proprietate, este compus din 3 camere, plus anexe, incalzirea se face cu sobe, ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE
2
2

ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan în Murighiol cu suprafața de 520 mp. Terenul este INTRAVILAN, îngrădit, cu 2 FRONTURI STRADALE de 14 ml, respectiv 32,11 ml, și utilități în zonă: apă și curent electric pe stradă. Localizare excelentă: - La doar 35 km de Tulcea (32 min cu mașina) - ...

520 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
Casa Ultracentral,350 mp
8

Casa Ultracentral,350 mp

Oferim spre vanzare Casa din chiripic tencuita situata Ultracentral , zona Piata Noua . Este compusa din 2 camere , hol generos , 1 bucatarie , 1 baie + 1 magazie . Suprafata totala teren 350 mp , suprafata construita 70 mp . Deschidere 4 ml . Utilitati : apa , curent , gaz la poarta . Pozitie excelenta ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona E3
8
1

Apartament 2 camere,zona E3

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere , situat in zona E3 , la etajul 2 . Suprafata totala 62 mp . Este mobilat si utilat complet . Detine centrala proprie pe gaz si parcare auto . PRET 350 EURO Va asteptam la vizionare !

58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere zona e3
10

Inchiriez apartament 2 camere zona e3

Agentia Imobilara Aura Intermediar inchiriaza apartament 2 camere zona e3,etaj 2 cu lift,suprafata totala 60 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,loc de parcare privat,pret 350 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

60 m2

Tulcea, Tulcea

NICULITEL-CASA BATRNEASCA 3 CAMERE,TEREN 2205 MP, DESCHIDERE 31 ML+TEREN 1147 MP
5

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca formata din 3 camere si bucatarie ,in Niculitel. Construita din chirpic, acoperita cu tabla. Suprafata teren 2205 mp, cu o deschidere stradala 31,7 ml. Utlitati: curent, apa. Se vinde si terenul alaturat, in suprafata de 1147 mp, ...

256 EUR/m2 | 78 m2

Niculitel, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Baltag - teren intravilan, 730 mp cu vedere la lac, utilitati
5

Teren intravilan 730 mp cu vedere la lac – ideal construcție casă Agentia Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vinzare un teren intravilan in Tulcea, zona Baltag, în suprafață de 730 mp, poziționat excelent, cu dublă deschidere și acces facil. Caracteristici principale: * Suprafață: 730 mp * Două ...

730 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea