Imobiliare Tulcea

Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere zona Big
8
3

Apartament 3 camere zona Big

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Big,etaj 4 cu hidroizolatie,suprafata totala 46 mp,semidecomandat,izolat exterior,instalatie electrica sanitara schimbate,centrala gaz,partial mobilat(bucataria si dormitorul ,matrimonial raman mobilate),aparat aer conditionat,pret 61000 ...

1326 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
2

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Promovat
IULIU MANIU-  GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT
9
1

IULIU MANIU- GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o garsoniera confort 1, situata in zona spitalului. Garsoniera spațioasă ,35 MP ,cu balcon, renovata complet anul acesta, totul nou, complet mobilata si utilată. Incalzire prin centrala pe gaz. Zona excelenta, linistita, etajul 3, cu balcon, bucatarie ...

1657 EUR/m2 | 35 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 8266 6088 Ai nevoie de spațiu pentru afacerea ta? 85 mp ULTRACENTRAL
9
2

Cauți spațiu comercial? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre ÎNCHIRIERE VÂNZARE, în EXCLUSIVITATE, un spațiu comercial situat ULTRACENTRAL, cu vad excelent și acces stradal. Detalii spațiu: Suprafață totală: 85,38 mp Terasa: 10,62 mp Compartimentare: terasă, sală de vânzare, depozit și grup sanitar. Rampa ...

90 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 4 camere Str.Babadag
18

Apartament 4 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Ultracentrala,Etaj 4 cu hidroizolatie noua,decomandat,suprafata totala 86,22 mp,suprafata utila 79,18mp,renovat total,partial mobilat,centrala gaz,izolat exterior,bloc reabilitat total,boxa la subsol,pret 120000 euro neg.tel.07476988 ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor
9
5

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor

Teren de vânzare în Tulcea, Valea Nucărilor, 2.6ha, lângă lacul Razim, arabil, împărțit în 3 loturi, 2 de 10.000mp și unul de 6000mp. Deschiderea la drum este de 17m, respectiv 22m. propietar numărul cadastral 31725, 9400 euro ha DIRECT PROPRIETAR maps.app.goo.gl Ecg41iKo51XLm5k1A

Valea Nucarilor, Tulcea

Promovat
ID 7835 DE VÂNZARE - Teren intravilan Sat CATALOI
3
1

ID 7835 DE VÂNZARE - Teren intravilan Sat CATALOI

DE VÂNZARE - TEREN INTRAVILAN în Sat CATALOI, Comuna FRECAȚEI! La doar 10 km de Municipiul Tulcea! Suprafață teren: 806 mp Front stradal: 29,45 ml Acces: Stradă pietruită, foarte aproape de DN22A Utilități disponibile: Apă și curent electric Teren ideal pentru construcție casă, investiție sau casă de ...

806 m2

Cataloi, Tulcea

vand teren agricol
2
8

vand teren agricol

vând 2000 mp teren agricol, acces auto, în loc Nufaru. se află la circa 200 m de Dunăre. Se poate vinde în rate lunare.

Ilganii de Jos, Tulcea

Vand teren arabil Dunavatu de jos-in rate 17

Vand teren arabil Dunavatu de jos-in rate

Vand teren extravilan in Dunavatu de jos, vecinatate padure, 1.55 Hectare, deschidere la drum 30 metri liniari Tarlaua 75 Parcela A546 . Terenul se afla in spatele satului, pe drumul negru, cu o latura aproape de sat . Acceptam plata in rate. Nu percepem comision.

15,500 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

vand teren intravilan sfistofca si in rate!
1
33

vand teren intravilan sfistofca si in rate!

vand 1700 mp teren intravilan in Sfistofca, deschidere pe 3 laturi la 3 strazi, pretabil pentru orice constructie sau chiar lotizare. Accesul se face doar cu barca, nu exista acces auto. Se poate vinde si pe loturi mai mici, si in rate . proprietar persoana fizica.

Sfistofca, Tulcea

Promovat
Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac
3

Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac

Se ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 4367 mp, situat in satul Salcioara (Comuna Julilovca, Jud. Tulcea), str. Baltii, cu deschidere la lac. Proprietatea se afla: • la 3 km de Jurilovca • in apropierea Cetatii Enisala • intr-o zona turistica in dezvoltare Terenul are: • deschidere ...

4,367 m2

Salcioara, Tulcea

Promovat
ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU
15
1

ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat într-un bloc nou cu lift, situat lângă Kaufland o locație excelentă, aproape de tot ce ai nevoie! Apartamentul este nou și se predă la cheie, cu finisaje moderne: gresie, faianță, parchet, uși interioare din lemn, baie complet ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp
8
4

Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp

Oferim spre vanzare un Garsoniera tip Studio , situata in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 42mp , suprafata utila 37 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 61500 EURO Va asteptam ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND
8
2

ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 42 mp Compartimentare: ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

ID 609 DE ÎNCHIRIAT - Apartament pe strada Babadag
17

ID 609 DE ÎNCHIRIAT - Apartament pe strada Babadag

LUX Imobiliare vă propune spre ÎNCHIRIERE un apartament situat pe Strada Babadag, într-o zonă extrem de accesibilă și căutată. Proprietatea se află la etajul 3, este decomandată și reprezintă alegerea ideală pentru o familie care își dorește confort și acces rapid către Școala Gimnazială Elena Doamna ...

55 m2

Tulcea, Tulcea

ID 641 Apartament 3 camere complet renovat
14

ID 641 Apartament 3 camere complet renovat

LUX Imobiliare vă oferă spre închiriere un apartament decomandat cu 3 camere, situat pe Strada Victoriei, pozitionat la et 3. Stare: COMPLET RENOVAT!! Dotări: electrocasnice noi și moderne, aer condiționat, încălzire cu centrală termică pe gaz Compartimentare: hol generos, living luminos, 2 dormitoare, ...

70 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL
15

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă prezintă spre VÂNZARE un apartament cu 3 camere, COMPLET RENOVAT în 2026, situat într-o locație de top: ULTRACENTRAL! O locuință ideală pentru o familie care apreciază confortul și accesul facil la multiple facilități urbane: instituții bancare, magazine, faleză, Piața Civică și multe ...

1498 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Delta Dunarii
4
3

Teren Delta Dunarii

Vand teren extravilan suprafata 9.5 ha in Delta Dunarii.Deschidere spre lacul Golovita.Contact 0766676285

10 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10
1

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea