Imobiliare Tulcea

Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
IULIU MANIU-  GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT
9
1

IULIU MANIU- GARSONIERA CONFORT 1 , ETAJ 3,CENTRALA GAZ, RENOVATA RECENT

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o garsoniera confort 1, situata in zona spitalului. Garsoniera spațioasă ,35 MP ,cu balcon, renovata complet anul acesta, totul nou, complet mobilata si utilată. Incalzire prin centrala pe gaz. Zona excelenta, linistita, etajul 3, cu balcon, bucatarie ...

1657 EUR/m2 | 35 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Piata Veche, 13 camere pt muncitori, centrala termica
11

Piata Veche, 13 camere pt muncitori, centrala termica

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa amenajata pentru muncitori situata in zona Piata Veche. Casa este construita pe un teren cu suprafata de 500 mp si este compartimentata in 13 camere (30 de locuri), fiecare camera beneficiind de baie proprie. Incalzirea casei se face prin centrala ...

517 EUR/m2 | 474 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 9549 DE ÎNCHIRIAT - Casă în Zona Centrală
11
3

ID 9549 DE ÎNCHIRIAT - Casă în Zona Centrală

LUX IMOBILIARE vă propune spre INCHIRIERE o casă spațioasă situată în zona centrală a orașului. Detalii proprietate: Suprafață utilă casă: 130 mp Teren generos: 646 mp Compartimentare: hol, 3 camere (un dormitor cu dressing), bucătărie, 2 băi (dintre care una exterioară, ce deservește terasa). PLUS: ...

130 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
ID 8141 Spatiu comercial de inchiriat!
4
1

ID 8141 Spatiu comercial de inchiriat!

LUX Imobiliare vă oferă spre ÎNCHIRIERE un spațiu comercial situat pe Strada Isaccei una dintre cele mai circulate artere din Tulcea, atât pietonal, cât și auto! Caracteristici principale: Suprafață: 75 mp Acces stradal + vitrină pentru expunere Compartimentare: spațiu vânzare, birou, hol, grup sanitar Utilități: ...

75 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa +Teren 414 mp
15
9

Casa +Teren 414 mp

Oferim spre vanzare , Casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior , situata inntr-o zona linistita , zona Primaverii . Suprafata totala 414 mp , suprafata construita 103 mp . Este compusa din 5 camere , bucatarie , baie si 3 holuri . Detine 2 garaje . Teava de gaz la poarta . Cheia in ...

583 EUR/m2 | 103 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

ID 6042 Spațiu comercial   STRADA ISACCEI
15

ID 6042 Spațiu comercial STRADA ISACCEI

Agentia LUX Imobiliare vă propune spre VÂNZARE ÎNCHIRIERE un spațiu comercial pe strada ISACCEI, compartimentat pe 2 etaje: PARTERUL are suprafața de 70.85 mp și este compus din: sală vânzare, depozit si casa scării. ETAJUL este compartimenntat astfel: 2 camere, grup sanitar si 2 balcoane. Imobilul ...

124 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
5

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
2

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Promovat
ID 8284 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial P+E | Piața Nouă

ID 8284 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial P+E | Piața Nouă

LUX Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial versatil, situat strategic în zona Piața Nouă, punctul zero al comerțului tulcean. Cu un flux pietonal și auto constant, această locație este ideală pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastră. Compartimentare și dotări: Proprietatea este dispusă ...

110 m2

Tulcea, Tulcea

23 AUGUST- APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJ 1
7

23 AUGUST- APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJ 1

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat,in zona Neptun. Suprafata totala 39mp,situat la etajul 1. Compartimentare: living, 2 dormitoare, baie si bucatarie. Ideal pentru locuinta sau inchiriere Imbunatatiri: gresie faianta parchet ferestre PVC cu ...

1154 EUR/m2 | 39 m2

Tulcea, Tulcea

Casa Ultracentral,210mp
8

Casa Ultracentral,210mp

Oferim spre vanzare casa batranesca situata Ultracentral , zona Piata Noua . Suprafata totala teren 210 mp , deschidere 3 ml .Utilitati : apa , curent, canalizare . Gaz la poarta . PRET 60000 EURO , NEG. Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6146   DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren
4
1

ID 6146 DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre VÂNZARE o proprietate situată CENTRAL, la doar 600 m de Piața Civică și 450 m de Faleză! Proprietatea este formată din teren de 200 mp și 3 spații comerciale: Spatiul 1: 9 mp 1 cameră Spatiul 2: 37 mp 1 cameră Spatiul 3: 76 mp cameră, birou, ...

1311 EUR/m2 | 122 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona Centrala,230 mp
10

Casa zona Centrala,230 mp

EXCLUSIVITATE ! Oferim spre vanzare Casa din chiripic tencuita si izolata exterior , situata in zona Centrala , compusa din 2 camere , 1 baie si 1 bucatarie . Suprafata totala teren 230 mp , suprafata construita 40 mp , deschidere 8 mp . Gaz la poarta . PRET 85000 EURO , NEG. Va asteptam la vizionare ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 523 Apartament 2 camere - DE INCHIRIAT
15
1

ID 523 Apartament 2 camere - DE INCHIRIAT

LUX Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, complet renovat, situat la etajul 2 nivelul ideal pentru confort și acces rapid! Locația este de top, chiar pe Strada Isaccei, în inima orașului. DE CE SĂ ALEGI ACEST APARTAMENT? ETAJ INTERMEDIAR: Situat la etajul 2, oferind echilibrul ...

54 m2

Tulcea, Tulcea

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor
9
5

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor

Teren de vânzare în Tulcea, Valea Nucărilor, 2.6ha, lângă lacul Razim, arabil, împărțit în 3 loturi, 2 de 10.000mp și unul de 6000mp. Deschiderea la drum este de 17m, respectiv 22m. propietar numărul cadastral 31725, 9400 euro ha DIRECT PROPRIETAR maps.app.goo.gl Ecg41iKo51XLm5k1A

Valea Nucarilor, Tulcea

SULINA-CASA 4 CAMERE ,TEREN 132 MP
5

SULINA-CASA 4 CAMERE ,TEREN 132 MP

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca formata din 4 camere,i n SULINA. Construita din paianta si chirpic, tencuita, acoperita cu placi de azbociment ,compusa din 4 camere, bucatarie, baie si anexe. Suprafata teren 132 mp, cu o deschidere stradala 6,84 ml. Utlitati: ...

547 EUR/m2 | 64 m2

Sulina, Tulcea

1000 mp intravilan construibil
7
1

1000 mp intravilan construibil

Intravilan construibil la intarrea in oras dinspre Braila. Apa curenta, energie electrica. Langa padure parc. Acces nrestrictionat DE 87. Pomastit pe grinzi beton, umplutura de piatra, caramida, nisip, pamant. Cu certif de urbanism.