Imobiliare Tulcea

Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere
11
2

ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere

LUX Imobiliare vă prezintă o locuință care combină spațiul, confortul și modernul. Situat la etajul 4, cu pod, acest apartament de 63 mp a fost transformat din 2 camere în 3 camere luminoase și bine compartimentate. Decomandat și izolat, cu centrală termică pe gaz și rulouri exterioare la geamuri, pentru ...

1349 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 127 EXCLUSIVITATE   Pensiunea Lebăda, Mineri - Tulcea
22

ID 127 EXCLUSIVITATE Pensiunea Lebăda, Mineri - Tulcea

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare, în exclusivitate, un complex turistic complet echipat și funcțional Pensiunea Lebăda. O oportunitate unică de investiție, pe profit, pregătită pentru preluare imediată! Situată strategic, la doar câțiva kilometri de Tulcea, pe drumul ...

Mineri, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
2

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Promovat
ID 8284 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial P+E | Piața Nouă

ID 8284 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial P+E | Piața Nouă

LUX Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial versatil, situat strategic în zona Piața Nouă, punctul zero al comerțului tulcean. Cu un flux pietonal și auto constant, această locație este ideală pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastră. Compartimentare și dotări: Proprietatea este dispusă ...

110 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6146   DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren
4
1

ID 6146 DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre VÂNZARE o proprietate situată CENTRAL, la doar 600 m de Piața Civică și 450 m de Faleză! Proprietatea este formată din teren de 200 mp și 3 spații comerciale: Spatiul 1: 9 mp 1 cameră Spatiul 2: 37 mp 1 cameră Spatiul 3: 76 mp cameră, birou, ...

1311 EUR/m2 | 122 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 523 Apartament 2 camere - DE INCHIRIAT
15
1

ID 523 Apartament 2 camere - DE INCHIRIAT

LUX Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, complet renovat, situat la etajul 2 nivelul ideal pentru confort și acces rapid! Locația este de top, chiar pe Strada Isaccei, în inima orașului. DE CE SĂ ALEGI ACEST APARTAMENT? ETAJ INTERMEDIAR: Situat la etajul 2, oferind echilibrul ...

54 m2

Tulcea, Tulcea

MINERI - CASA 4 CAMERE SUPRAFATA 97 MP, TEREN 3300 MP
19

MINERI - CASA 4 CAMERE SUPRAFATA 97 MP, TEREN 3300 MP

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca in Mineri. Formata din: 4 camere,bucatarie baie,hol. Suprafata construita de 97 mp, doua anexe suprafata de 48 mp Teren aferent 3300 mp. Pret doar teren 20 E/mp Utilitati incluse: apa, curent ,canalizarea pe strada fantana in curte. Iesire ...

1021 EUR/m2 | 97 m2

Mineri, Tulcea

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO
9
1

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Rosmarin, într-o zonă liniștită și bine conectată la facilitățile orașului. Apartamentul este amplasat la etajul 3, are o compartimentare semidecomandată și o suprafață de 33,3 mp, fiind o alegere potrivită atât pentru ...

1235 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez apartament 2 camere Str.Isaccei
10

Inchiriez apartament 2 camere Str.Isaccei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 2 camere Str.Podgoriilor,etaj 1,decomandat,imbunatatit,suprafata totala 55 mp,centrala gaz,pret 2500 ron plus o luna garantie,tel.

50 m2

Tulcea, Tulcea

ID 8226 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial pe strada Spitalului
12

Agentia LUX Imobiliare vă ofera posibilitatea de a ÎNCHIRIA spatiu comercial situat pe Strada SPITALULUI, in apropierea scolilor, a Inspectoratului de Politie, etc Imobilul dispune de acces stradal si vitrina (spatiu de expunere) de 3,5 ml precum si de o intrare secundara prin spate pentru aprovizionare. ...

45 m2

Tulcea, Tulcea

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren pentru casa ,Sat Posta Com.Frecatei,Jud.Tulcea,supfrafata totala 2000mp,deschidere 25 m,utilitati in zona ,teren stradal,pret 23000 euro neg ,tel.0747698898

Posta, Tulcea

Teren Intravilan Somova
1

Teren Intravilan Somova

Agentia Imobiiara Aura Intermediar vinde teren Intravilan Somova,suprafata totala 1800 mp,deschidere 25 m,utilitati la poarta,langa soseaua principala si aprope de lac,pret 30000 euro neg.tel.0747698898

Somova, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Agentia Aura Intermediar vinde teren Imtravilan Loc.Cataloi,suprafata totala 2855mp,deschidere 12,71mp,apa curent ,terenul este imprejmuit cu gard din plasa,pret 51000 euro,tel.0747698898

Cataloi, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova
1

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Loc.Mineri,suprafata totala 800 mp,aproape de soseaua principala,constructii in zona ,utilitati in apropiere,pret 40000 euro neg.tel.0747698898

Mineri, Tulcea

Apartament 4 camere zona Neptun
7

Apartament 4 camere zona Neptun

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Neptun,etaj 3,semidecomandat,debransat caldura,fara imbunatatiri,suprafata totala 65 mp,pret 53000 euro neg.tel.0747698898

815 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Vila P+1 Zona C.A.P

Vila P+1 Zona C.A.P

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Vila zona C.A.P,perete comun ,constructie B.C.A,an 2014,suprafata totala 496 mp,suprafata construita 231 mp.Parterul este conpus din:living generos,bucatarie,baie,hol cu spatiu depozitare.Etajul este compus din:3 dormitoare,baie,hol generos(spatiu joaca),plus ...

1299 EUR/m2 | 231 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei
12

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.0747698898

183 EUR/m2 | 763 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez apartamet 4 camere zona Victoriei
12

Inchiriez apartamet 4 camere zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 650 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

77 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez apartament 2 camere zona e3
16

Inchiriez apartament 2 camere zona e3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 2 camere cartier e3,etaj 3,suprafata totala 53 mp,decomandat,imbunatatit,mobilat utilat ,centrala gaz,aer conditionat,pret 450 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Intravilan Somova
1

Teren Intravilan Somova

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Somova ,langa apa,suprafata totala 1000 mp,deschidere mare ,fosa septica,apa ,stalpi de curent in apropiere ,ideal pentru casute de vacanta, etc ,pret 38000 euro,tel.0747698898

Somova, Tulcea

Teren Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu
1

Teren Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan in Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea,zona centrala .suprafata totala 2300 mp,deschidere 37,69 ml,asfalt,utilitati la poata,pret 25000 euro,tel.0747698898

Lastuni, Tulcea

Apartament 2 camere zona Ultracentrala
7

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Apartament 2 camere zona Ultracentrala ,parter,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,balcon mare,imbunatatit ,mobilat utilat, centrala gaz noua,pret 68000 euro .tel.0747698898

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea