Promovat
STRADA TRAIAN  - CASA  LA SOL ,TEREN 783 MP, DESCHIDERE 14 MP
20
1

STRADA TRAIAN - CASA LA SOL ,TEREN 783 MP, DESCHIDERE 14 MP

In EXCLUSIVITATE, Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa cu 4 camere , suprafata construita 162mp, teren 783 mp ,deschidere stradala 14 ml. Compusa din: living spatios , trei dormitoare, bucatarie, doua bai, hol, camera tehnica , beci, terasa , magazie . Langa casa se mai afla o bucatarie ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere
11
2

ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere

LUX Imobiliare vă prezintă o locuință care combină spațiul, confortul și modernul. Situat la etajul 4, cu pod, acest apartament de 63 mp a fost transformat din 2 camere în 3 camere luminoase și bine compartimentate. Decomandat și izolat, cu centrală termică pe gaz și rulouri exterioare la geamuri, pentru ...

1349 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa in orasul Tulcea, 45000 euro
2
11

Casa in orasul Tulcea, 45000 euro

Casa si teren intravilan, str. Macesului, nr. 3, in vecinatatea scolii 11 - 45000 euro - 3 camere, bucatarie, baie, magazie - construita din chirpici, acoperita cu tabla - suprafata construita 107 mp - teren 579 mp - deschidere stradala 10,9 m - necesita renovare.

70 EUR/m2 | 600 m2

Tulcea, Tulcea

Vand casa foarte buna, zona centrala
10
5

Vand casa foarte buna, zona centrala

Se vinde o casuta, construita din chirpici si BCA, situata pe strada Avram Iancu, in orasul Tulcea. - deschidere la 2 strazi, str. Avram Iancu si str. Malcoci - suprafata totala 280 mp - suprafata construita 100 mp - compartimentare: 4 camere, bucatarie, beci, baie - imbunatatita cu parchet, gresie, ...

750 EUR/m2 | 100 m2

Piata%252bNoua, Tulcea, Tulcea

vand apartament 4 camere
8
20

vand apartament 4 camere

Apartament 4 camere decomandat, centrală gaz proprie, apartamentul are 86 m.p., este la parter, are balcon. Deține și o camera de depozitare la subsolul apartamentului. Este foarte spațios, distribuit pe doua laturi ale blocului. Mai multe detalii sunați la telefon.

953 EUR/m2 | 86 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Delta, Razim-Sinoe 6

Teren Delta, Razim-Sinoe

Teren extravilan construibil, cadastru, itabulare, acces la lac Golovita, lac Ceamurlia, complexul lagunar Razim-Sinoe; Doua drumuri de acces neamenajate, Utilitati in apropiere, sat Lunca, Ceamurlia, jud. Tulcea. 9.5ha Google maps , poze goo.gl/SLuUmD , suprafata totala: 9,5, Front stradal: 480

10 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Apartament 3 camere de închiriat,modern,spațios,central
7

Apartament 3 camere de închiriat,modern,spațios,central

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre inchiriere un apartament cu 3 camere decomandat, spațios, modern, poziționare centrală – Strada Victoriei. Suprafață totală de 79 mp. Proprietatea este amplasată la etajul 3 al unui imobil cu 5 etaje. Apartamentul este proaspăt zugrăvit și igienizat, izolat, complet ...

79 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vănzare Jud. Tulcea loc. Babadag
5

Casă de vănzare Jud. Tulcea loc. Babadag

Vând casă situată in jud. Tulcea, oraș Babadag , localizata in apropierea Padurii Babadag. Casa este formată din parter, etaj si posibilitate de mansardare. Imobilul este decomandat, fiind prevazut cu scara interioară, parterul având un living generos cu semineu , hol , 1 dormitor , baie si o bucatarie. ...

486 EUR/m2 | 288 m2

Babadag, Tulcea

Garsoniera de inchiriat zona Centrala Tulcea
6
1

Garsoniera de inchiriat zona Centrala Tulcea

EXCLUSIVITATE Europa Imobiliare va ofera spre inchiriere garsoniera confort 1, situata in zona centrala, in apropiere de Judecatoria Tulcea, disponibila parter, avand suprafata totala de 40 mp. Compartimentare: camera, hol, baie, bucatarie, balcon. Prezinta imbunatatiri precum: gresie, faianta, parchet, ...

37 m2

ultracentral, Tulcea, Tulcea

BLOC NOU- 2 CAMERE DECOMANDAT , CENTRALA GAZ, PRIMA INCHIRIERE,TOTUL NOU
8
1

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandat, zona Peco. Apartament nou, etaj 5 din 5, bloc cu llift,aflat la prima inchiriere. Suprafata totala 60 mp. Dotări: -încălzire prin pardoseală; -centrală pe gaz; -aer condiționat; -mașină spălat vase; -mașină spălat ...

60 m2

Tulcea, Tulcea

Camera de inchiriat in Macin
3

Camera de inchiriat in Macin

Se inchiriaza camera mobilata in apartament decomandat cu baie si bucatarie comuna. Apartamentul este dotat cu aragaz, frigider, masina de spalat, instant apa calda. Pretul afisat nu include cheltuieli de intretinere. DIsponibila doar pentru persoane cu venit stabil, rog si ofer seriozitate. Pentru orice ...

16 m2

Macin, Tulcea

Buna ziua ! Vand casa in comuna ,Dunavat de Sus ,Tulcea !
6
3

Buna ziua ! Vand casa in comuna ,Dunavat de Sus ,Tulcea !

Buna ziua ! Vand casa in Dunvat de Sus ,Tulcea ! Casa este locuibila ,dispune de 4 camere spatioase ,hol , bucatarie ,baie ! Este racordata la apa ,curent electric ! Terenul este de 600 m2 ! Casa se afla in apropiera canalului la 100 m ,nu are iesire directa in canal ! Casa de afla pe coltu ,are iesire ...

30 EUR/m2 | 600 m2

Dunavatu de Sus, Tulcea

Vând teren intravilan Mineri

Vând teren intravilan Mineri

Vând teren intravilan în cartierul de vile de la Mineri. Sunt doua lucruri a câte 500M am toate actele pregătite pentru vânzare. Tel.

500 m2

Zona Industrială Est, Tulcea, Tulcea

ZONA 23 AUGUST  -  2 CAMERE, ETAJ 3
8

ZONA 23 AUGUST - 2 CAMERE, ETAJ 3

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament 2 camere situat in zona 23 August. Situat la etajul 3 are o suprafata de 33m . Este izolat termic atat interior cat si exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie si dormitor. Instalatia de gaz este pe palier la aproximativ 1m ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican
5
2

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican etaj 1 decomandat utilat mobilat 2 paturi matrimoniale 2 canapea extensibile aragaz combina frigorifica masina spalat centrala gaz,pe termen lung garantie.NU colaborez cu Agenti.

63 m2

Tulcea, Tulcea

MINERI - CASA 4 CAMERE SUPRAFATA 97 MP, TEREN 3300 MP
19

MINERI - CASA 4 CAMERE SUPRAFATA 97 MP, TEREN 3300 MP

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca in Mineri. Formata din: 4 camere,bucatarie baie,hol. Suprafata construita de 97 mp, doua anexe suprafata de 48 mp Teren aferent 3300 mp. Pret doar teren 20 E/mp Utilitati incluse: apa, curent ,canalizarea pe strada fantana in curte. Iesire ...

1021 EUR/m2 | 97 m2

Mineri, Tulcea

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO
9
1

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Rosmarin, într-o zonă liniștită și bine conectată la facilitățile orașului. Apartamentul este amplasat la etajul 3, are o compartimentare semidecomandată și o suprafață de 33,3 mp, fiind o alegere potrivită atât pentru ...

1235 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament Luncavita Tulcea
9
3

Apartament Luncavita Tulcea

De vanzare apártament frumos renovat in centrul Luncaviței. Luncavița Tulcea DORMITOR 10.89 SUPRAFATA UTILA DORMITOR 9.90 SUPRAFATA UTILA BAIE 4.41 SUPRAFATA UTILA HOL 10.45 SUPRAFATA UTILZA SUFRAGERIE 18.55 SUPRAFATA UTILA BUCATARIE 9.60 SUPRAFATA UTILA BALCON 3.52 SUPRAFATA UTILA TOTAL SUPRAFATA ...

609 EUR/m2 | 69 m2

Luncavita, Tulcea

Apartament de vânzare
8
1

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere, cartier E3, izolat interior și exterior, încălzire centrala gaz, aer condiționat, geamuri termopan, suprafață utila 52mp. Etaj 4 cu pod izolat. Preț 68000 euro

1385 EUR/m2 | 52 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Garsoniera Vest
4
1

Garsoniera Vest

De inchiriat garsoniera Vest , et 3 . Mobilata 700 ron

10 m2

Tulcea, Tulcea

 ocazie rară   garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea
9
1

ocazie rară garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea

Dacă îți dorești mai mult decât o simplă garsonieră, ai ajuns unde trebuie! Îți propunem spre vânzare o locuință practică și surprinzător de spațioasă, situată în Tulcea, pe Aleea Cristina (blocuri MApN), la parter ideală pentru locuit sau investiție. Detalii principale: Suprafață utilă garsonieră: ...

1365 EUR/m2 | 48 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa D+P+2E+M zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea
7
1

Casa D+P+2E+M zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea

Casa zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea, avand suprafata construita de 740 mp,regimul de inaltime D+P+2E+M si suprafata terenului de 2000 mp. Infrastructura este alcatuita din fundatii continue si pereti din beton armat in timp ce suprastructura este alcatuita din zidarie portanta de BCA de 30 cm, ...

905 EUR/m2 | 580 m2

Tulcea, Tulcea

teren extravilan 9

teren extravilan

vând teren extravilan în localitatea somova suprafață 15000mp preț 8000 euro/ha

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare
7
5

Casa de vanzare

Oferim spre vânzare casa locuibila, amprenta casa 149mp, 4 camere, construcții anexa 24mp, teren suprafață totală 389mp, apa, curent, canalizare, beci, bazin colectare apa de ploaie, acoperiș casa din tabla. Șosea asfaltata, cu iluminat stradal in fata porții, locuința se află la 100m de port și la 100m ...

403 EUR/m2 | 149 m2

Jurilovca, Tulcea

Inchiriez apartament 2 camere Str.Isaccei
10

Inchiriez apartament 2 camere Str.Isaccei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 2 camere Str.Podgoriilor,etaj 1,decomandat,imbunatatit,suprafata totala 55 mp,centrala gaz,pret 2500 ron plus o luna garantie,tel.

50 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vânzare!
4
2

Casa de vânzare!

Casă cu 3 camere , living spațios cu bucătărie open space , 2 bai , beci , garaj. Suprafața utilă 130 mp și teren 500 mp.

1538 EUR/m2 | 130 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa cu teren
19
5

Casa cu teren

Vând teren intravilan 2806mp cu Casa .Incalzire cu lemne,posibil deschiderea activității ,Suprafata Construita 222 Mp.si arabil 999 Mp. Wc in casă și în curte.Se poate închiria si vara la turisti in cealalta parte a casei, pretul de 75.000 Negociabil. TEl: Casa este in comuna Mahmudia/Județul Tulcea ...

26 EUR/m2 | 2,806 m2

Mahmudia, Tulcea

ID 8226 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial pe strada Spitalului
12

Agentia LUX Imobiliare vă ofera posibilitatea de a ÎNCHIRIA spatiu comercial situat pe Strada SPITALULUI, in apropierea scolilor, a Inspectoratului de Politie, etc Imobilul dispune de acces stradal si vitrina (spatiu de expunere) de 3,5 ml precum si de o intrare secundara prin spate pentru aprovizionare. ...

45 m2

Tulcea, Tulcea

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren pentru casa ,Sat Posta Com.Frecatei,Jud.Tulcea,supfrafata totala 2000mp,deschidere 25 m,utilitati in zona ,teren stradal,pret 23000 euro neg ,tel.0747698898

Posta, Tulcea

Teren Intravilan Somova
1

Teren Intravilan Somova

Agentia Imobiiara Aura Intermediar vinde teren Intravilan Somova,suprafata totala 1800 mp,deschidere 25 m,utilitati la poarta,langa soseaua principala si aprope de lac,pret 30000 euro neg.tel.0747698898

Somova, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Agentia Aura Intermediar vinde teren Imtravilan Loc.Cataloi,suprafata totala 2855mp,deschidere 12,71mp,apa curent ,terenul este imprejmuit cu gard din plasa,pret 51000 euro,tel.0747698898

Cataloi, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova
1

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Loc.Mineri,suprafata totala 800 mp,aproape de soseaua principala,constructii in zona ,utilitati in apropiere,pret 40000 euro neg.tel.0747698898

Mineri, Tulcea

Apartament 4 camere zona Neptun
7

Apartament 4 camere zona Neptun

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Neptun,etaj 3,semidecomandat,debransat caldura,fara imbunatatiri,suprafata totala 65 mp,pret 53000 euro neg.tel.0747698898

815 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Vila P+1 Zona C.A.P

Vila P+1 Zona C.A.P

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Vila zona C.A.P,perete comun ,constructie B.C.A,an 2014,suprafata totala 496 mp,suprafata construita 231 mp.Parterul este conpus din:living generos,bucatarie,baie,hol cu spatiu depozitare.Etajul este compus din:3 dormitoare,baie,hol generos(spatiu joaca),plus ...

1299 EUR/m2 | 231 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei
12

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.0747698898

183 EUR/m2 | 763 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez apartamet 4 camere zona Victoriei
12

Inchiriez apartamet 4 camere zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 650 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

77 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez apartament 2 camere zona e3
16

Inchiriez apartament 2 camere zona e3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 2 camere cartier e3,etaj 3,suprafata totala 53 mp,decomandat,imbunatatit,mobilat utilat ,centrala gaz,aer conditionat,pret 450 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Intravilan Somova
1

Teren Intravilan Somova

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Somova ,langa apa,suprafata totala 1000 mp,deschidere mare ,fosa septica,apa ,stalpi de curent in apropiere ,ideal pentru casute de vacanta, etc ,pret 38000 euro,tel.0747698898

Somova, Tulcea

Teren Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu
1

Teren Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan in Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea,zona centrala .suprafata totala 2300 mp,deschidere 37,69 ml,asfalt,utilitati la poata,pret 25000 euro,tel.0747698898

Lastuni, Tulcea

Apartament 2 camere zona Ultracentrala
7

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Apartament 2 camere zona Ultracentrala ,parter,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,balcon mare,imbunatatit ,mobilat utilat, centrala gaz noua,pret 68000 euro .tel.0747698898

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Str. Mircea Voda
10
1

Apartament 2 camere zona Str. Mircea Voda

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 2 camere zona Mircea Voda,etaj 2,suprafata totala 53 mp,suprafata utila 50 mp,mobilat utilat,modest,debransat caldura,pret 250 euro,plus o luna garantie,tel.

50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Jurilovca
3

Teren Jurilovca

Vand doua terenuri in Jurilovca de 2000mp cu deschidere de 22ml si respectiv 1000mp cu deschidere de 13,5ml Terenurile au toate utilitatile si sunt situate la strada asfaltata. Ideal pentru casa de vacanta,pensiune,restaurant etc.pretul este de 50e mp. Pentru mai multe detali nu ezitati sa ma contactati. ...

2,000 m2

Jurilovca, Tulcea

Teren de vânzare, întrare Tulcea
2
1

Teren de vânzare, întrare Tulcea

Persoana fizica Vând urgent teren ( nevoie de bani)2035 metri deschidere : 21,37 m ideal pentru construcție său investiție zonă bună, preț 27euro mp, ușor negociabil. Tulcea Str viticulturii lângă poligon ,50 metri până la kia Prețul este în Euro Mugur

2,035 m2

Tulcea, Tulcea

ID 101017 GARAJ pe Strada Mircea Vodă - DE VÂNZARE
4

ID 101017 GARAJ pe Strada Mircea Vodă - DE VÂNZARE

DE VÂNZARE GARAJ PE STR. MIRCEA VODĂ Locație excelentă! La demisolul unui bloc, pe Strada Mircea Vodă o zonă centrală și accesibilă. Suprafață utilă: 12,53 mp Important: Garajul NU poate fi demolat o investiție sigură și durabilă! Utilități - apa, curent si canalizare ++ Garaj cu spațiu în podea ...

Tulcea, Tulcea