Promovat
ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - Mineri
4

ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - Mineri

Lux Imobiliare vă oferă în #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE un teren intravilan situat pe STRADA PELINULUI, Sat MINERI, Comuna Somova, la doar 7 km (7 minute) de Tulcea și 300 m de DN22 - Str. Brăilei - E87!! - Suprafață: 811 mp - 2 FRONTURI STRADALE: 7,23 ml la Str. Pelinului și 65,22 ml la Str. Culturii - ...

811 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
ID 8264 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial - Cartier Vest
11
1

ID 8264 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial - Cartier Vest

LUX Imobiliare vă oferă spre închiriere un spațiu comercial, cu o suprafață de 36,67 mp, ideal pentru birouri, cabinet, magazin sau alte activități comerciale. Detalii spațiu: 2 camere + terasă de acces Spațiu de expunere - vitrină 10 ml 2 intrări separate Dotări: aer condiționat Utilități: apă, curent, ...

37 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 1380 Garsonieră în Cartier Vest - DE VÂNZARE
4
3

ID 1380 Garsonieră în Cartier Vest - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare îți propune spre vânzare o garsonieră confort 2, situată în Cartierul Vest, zonă ce oferă avantajul de a avea absolut toate facilitățile necesare la doar câțiva pași distanță: piață, numeroase magazine, farmacii, instituții bancare, restaurante și Parcul Ciuperca pentru momentele de relaxare. De ...

1182 EUR/m2 | 11 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat zona Podgoriilor
10
1

Proprietar vând apartament 2 camere în zona Podgoriilor în spatele liceului Moisil mobilat și utilat cu: centrala Ariston nouă, aer condiționat în garanție, electrocasnicele achiziționate recent tv smart în garanție, zugrăvit recent, apartament izolat exterior, zona de gătită exclusiv pe balcon, ambele ...

1241 EUR/m2 | 54 m2

Pelican, Tulcea, Tulcea

ID 20027 Apartament 2 camere   Zona Peco
20

ID 20027 Apartament 2 camere Zona Peco

Vă propunem spre vânzare, un apartament cu 2 camere, transformat inteligent în 3 camere, situat într-o zonă liniștită și apreciată, ideal pentru o familie sau pentru investiție. Locuința are o suprafață utilă de 61,8 mp și beneficiază de două balcoane generoase: un balcon închis de 12,3 mp și un balcon ...

1207 EUR/m2 | 82 m2

Tulcea, Tulcea

ID 531 Apartament de LUX de inchiriat
9
1

ID 531 Apartament de LUX de inchiriat

Agentia Lux Imobiliare va propune spre INCHIRERE apartament modern, situat ULTRACENTRAL (borna KM 0). Spatiul generos de 65 mp al apartamentului decomandat cu 2 camere este perfect pentru a crea caminul dorit. Balconul amplu de 10 mp iti da oportunitatea amenajarii unui spatiu de relaxare in care sa ...

65 m2

Tulcea, Tulcea

ID 10071 Locație disponibilă pentru ÎNCHIRIERE
13

ID 10071 Locație disponibilă pentru ÎNCHIRIERE

Agentia LUX Imobiliare vă propune spre închiriere o locatie situată în zona 9 Mai, ideală pentru activități de tip birouri, cazare muncitori sau alte destinații. Proprietatea oferă: -10 camere spațioase. -6 băi -10 aparate de aer condiționat pentru confort optim -2 centrale pe gaz -bucătărie complet ...

150 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez garsoniera central
3
4

Inchiriez garsoniera central

Inchiriez garsoniera, zona centrala, 22mp, mezazin, mobilata, utilata, baie privata, frigider, TV, masina de spalat, zona Sindicatelor (in spate la Piata Veche), garsoniera se afla intr-o vila (separat de proprietar), compusa din dormitor, baie cu dus, bucatarie, locatia detine loc de parcare. Inchiriez ...

25 m2

Piata%25252525252bVeche, Tulcea, Tulcea

Inchiriez garsoniera
12
2

Inchiriez garsoniera

Inchiriez garsoniera in vila - separat de proprietar, etj 1, mobilata, utilata (frigider, TV, masina de spalat), centrala pe gaz, contor curent separat, zona Sindicatelor (in spate la Piata Veche). Garsoniera este compusa din dormitor, baie cu dus si bucataria aflata alaturat, balcon. Garsoniera este ...

25 m2

Tulcea, Tulcea

De vanzare teren intravilan in sat Salcioara

De vanzare teren intravilan in sat Salcioara

Ofer spre vanzare teren intravilan in suprafata de 2500 mp, in localitatea Salcioara, com. Jurilovca, jud. Tulcea. Terenul este amplasat la intrarea in sat dinspre Cetatea Enisala care se afla la aproximativ 20 km distanta. La numai 6 Km este Jurilovca unde te poti plimba si vizita Portul turistic, ...

Salcioara, Tulcea

Garsoniera   de vanzare zona Piata Civica-Tulcea
4

Garsoniera de vanzare zona Piata Civica-Tulcea

Agentia Imobiliara Europa ofera spre vanzare garsoniera situata in zona ultracentrala a orasului Tulcea, situata la etajul 4 avand o suprafata de 23.67 de mp. Nu are imbunatatiri, insa, datorita pozitiei reprezinta o investitie sigura. Pretul propus spre vanzare 37.000 euro. Posibilitate racordare ...

1542 EUR/m2 | 24 m2

central, Tulcea, Tulcea

Casa B.C.A..P+1+M zona Neptun
7

Casa B.C.A..P+1+M zona Neptun

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Neptun,suprafata totala 140 mp,suprafata construita 65 mp living cu bucatarie,3 dormitoare cu balcon,1bucatarie,2 holuri,deschidere 6ml,acoperis lindab,incalzire pardoseala,izolata exterior,2 intrari,pret 139000 euro,tel.07 arata numarul

2138 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Imobil + teren Chilia Veche
4
2

Imobil + teren Chilia Veche

OPORTUNITATE AFACERE Se vinde imobil in comuna CHILIA VECHE (500 m distanta fata de Dunare )cu o suprafata totala de 4600 m2 si constructiile aferente suprafata construita 1 corp de 76.96 mp si alt corp bucatarie + anexe in suprafata construita de 159,72,total suprafata construita 238.68 Imobilul dispune ...

13 EUR/m2 | 4,600 m2

Chilia Veche, Tulcea

teren Delta Dunari
5
6

teren Delta Dunari

vând teren pe Brațul Chilia in satul Salceni la mal ,intravilan 5900 Mp și in spatele grădini o parcela de 47.000 mp extravilan/ arabil ( cu utilități).

Salceni, Tulcea

Vand teren
7
1

Vand teren

Vand curte in sat Visina cu teren arabil plus vie si o magazie, wc in curte, bransat la reteaua de apa potabila, situat la 500 d metri de soseaua principala si la la 2 km de Jurilovca. Suprafata 1111mp contact.

1,111 m2

Visina, Tulcea

Vînd teren Sarul Dornei 2

Vînd teren Sarul Dornei

Vînd teren Sarul Dornei ,suprafata 1000m2 expunere solară pe toată durata zilei.Terenul este plat dispune de două surse de apă.

Sabangia, Tulcea

Inchiriez ap cu 2 doua camere
1

Inchiriez ap cu 2 doua camere

Mobilat Utilat Decomandat Et 2 Zona peco Balcon Ac

54 m2

C5, Tulcea, Tulcea

Casa de vânzare în Jurilovca
7
7

Casa de vânzare în Jurilovca

Se vinde casă locuibila în jurilovca str. Golovitei Nr. 91 formată din 3 camere, 2 holuri, bucătărie și baie +anexe pentru depozitare lemne sau materiale. Total suprafață teren 1558 m.p Suprafață construita 129 m.p Conectată la rețeaua de apă și canalizare, electricitate. Casă locuibila din orice moment, ...

51 EUR/m2 | 1,558 m2

Jurilovca, Tulcea

Casa 5 Camere in Topolog, Tulcea + Teren 5.000 mp
7
23

Casa 5 Camere in Topolog, Tulcea + Teren 5.000 mp

Vand casa superba 5 camere + dependinte, 2 bai utilate (boilere pe lemne), bucatarie mobilata, garaj mansardat, plus teren 5.000 mp cu gradina, curte mare si livada pomi fructiferi, 200 de butuci vita de vie altoita pe rod, solar legume. Casa este situata intro zona linistita, langa paraul Topolog, ...

165 EUR/m2 | 242 m2

Topolog, Tulcea

Casa Sarichioi, 1600mp
1
27

Casa Sarichioi, 1600mp

Vand casa in Sarichioi, 2 camere renovate complet, apa, curent si canalizare. 1600mp suprafata totala, 200mp suprafata locuibila, pret 32000neg tel

20 EUR/m2 | 1,600 m2

Tulcea, Tulcea

Teren agricol 4

Teren agricol

Vand teren agricol 1,58ha in Comuna Daeni - jud Tulcea Pretul zonei - negociabil

Daeni, Tulcea

Caut teren agricol în arendă
1

Caut teren agricol în arendă

Iau teren agricol în arendă ofer între 200-300 în funcție de calitatea terenului. Caut în localitățile: M.kogalniceanu,Babadag,Zebil,Sarichioi,Cataloi,Nalbant,Frecatei,Tulcea,Somova,Valea teilor,Valea nucarilor,Agighiol

500,000 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Murighiol Delta Dunari
9
18

Teren Murighiol Delta Dunari

Teren de Vanzare in Delta Dunari Murighiol, Tulcea 390 mp. Deschidere la DJ.223C cu posibilitatea de a mai cumpara inca 2 loturi laterale ,ambele sunt de vanzare . iesire la DJ cu toate utilitatile aferente apa,curent,scurgere centralizata mai putin gaz (momentan,urmeaza) iar in spate acces la canal ...

400 m2

Tulcea, Tulcea

Vand casa P+ mansarda cu potential turistic in comuna Murighiol
4

Casa este nou construita cu o suprafata totala de 1000 mp dintre care 150 mp construiti. Toate utilitatile trase plus fosa septica bio cu o capacitate de 5000 L. Casa este dotata cu sistem de tevi pentru incalzire, finisaje exterioare, geamuri si usi de termopan. Casa are potential de pensiune agroturistica ...

708 EUR/m2 | 120 m2

Murighiol, Tulcea

Casă   Vilă la roșu de vânzare   Băltenii de Sus, Delta Dunării
2
1

Casă Vilă la roșu de vânzare Băltenii de Sus, Delta Dunării

Casă Vilă la roșu de vânzare Băltenii de Sus, Delta Dunării 216 mp construiți | teren 3.488 mp | ideală pentru locuință sau pensiune Se oferă spre vânzare proprietate deosebită situată în Băltenii de Sus, într-o zonă liniștită, cu peisaj deschis și vedere spre apă, ideală atât pentru locuință permanentă, ...

131 EUR/m2 | 216 m2

Tulcea, Tulcea

ID 7854 EXCLUSIVITATE   Teren cu casă și ieșire la canal
9

ID 7854 EXCLUSIVITATE Teren cu casă și ieșire la canal

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Teren cu casă și ieșire la canal, Strada Orizontului, nr. 181 Într-un colț liniștit al orașului Tulcea, pe Strada Orizontului, vă prezentăm o proprietate cu un farmec aparte, ideală pentru cei care caută intimitate, spațiu, dar și apropierea de natură și apă. Terenul are ...

737 m2

Tulcea, Tulcea

ULTRACENTRAL-2 CAMERE DECOMANDAT  ,CENTRALA GAZ, ETAJ 3, VEDERE DUNARE
11

ULTRACENTRAL-2 CAMERE DECOMANDAT ,CENTRALA GAZ, ETAJ 3, VEDERE DUNARE

Agenția Dobrogea Imobiliare va oferă spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, in zona ULTRACENTRALA. Situat la etajul 3, zona excelenta vedere spre Dunare. Suprafata de 52,70 mp. Incalzire prin centrala pe gaz, dispune de aer conditionat. Apartamentul este potrivit atât pentru locuință personală, ...

1423 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

VIla Moderna  D+P+E+M   Proprietar
5
6

VIla Moderna D+P+E+M Proprietar

Vila impresionanta construita in 2019, situata in zona Alexandru cel Bun. Constructia se intinde pe o suprafata un teren de 209 m2, cu o amprenta la sol de 83,12 m2 si o suprafata totala desfasurata de 275 m2 (D+P+E+M) se vinde mobilata si utilata - gata oricand de locuit DEMISOL generos dotat ...

210 m2

Tulcea, Tulcea

Vilă impresionantă Tulcea
10
2

Vilă impresionantă Tulcea

Vilă modernă, situată în zona Alexandru cel Bun, finalizată în anul 2021, construită din cărămidă. Clădirea se întinde pe un teren de 209 mp, cu o amprentă la sol de 83, 12 mp și o suprafață totală desfășurată de 275 mp ( D+P+E+M). Aceasta se vinde complet mobilată și utilată, gata de a putea fi oricând ...

1029 EUR/m2 | 209 m2

Tulcea, Tulcea

ID 2987 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL
6

ID 2987 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

Te invităm să descoperi, alaturi LUX IMOBILIARE acest apartament cu 2 camere, decomandat, situat chiar în centrul orașului, la doar câțiva pași de Catedrală, Piața Civică, Oficiul Poștal și Teatrul Jean Bart o zonă ideală pentru un stil de viață activ, urban și conectat la toate punctele de interes. Proprietatea ...

1375 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Vând sau schimb teren lângă plaja Sulina
2
18

Vând sau schimb teren lângă plaja Sulina

Vând teren intravilan cu suprafața de 927 mp situat la 200 m de plaja Sulia și la aproximativ 90 m de canalul navigabil ce asigură pentru bărci acces la Dunăre, la brațul Sulina și Marea Neagră. Terenul este pretabil pentru construirea de pensiune/casă de vacanță. Curentul se află la 30-40 m.

Sulina, Tulcea

VAND CASA SAT LĂSTUNI
10
27

VAND CASA SAT LĂSTUNI

Vând casă sat Lastuni, comuna Mihail Kogalniceanu, județul Tulcea compusă din 5 camere + 2 camere separate + dependințe ( saivan, cotețe porci, coteț găini, magazie cereale tencuită interior, exterior, 2 camere cășărie, garaj, platformă gunoi betonată) Pretabil microfermă animale. Suprafața totală ...

7 EUR/m2 | 4,983 m2

Lastuni, Tulcea

Vânzare 418 mp teren intravilan
6

Vânzare 418 mp teren intravilan

Vând 418 mp teren intravilan in zona CAP. Utilități la limita proprietății. Deschidere stradală 20 m. Preț : 45000 euro . Telefon :

418 m2

Tulcea, Tulcea

Vînd teren intravilan
4
1

Vînd teren intravilan

Vînd teren intravilan în Loc.Agighiol, în centru, suprafață 3000 m2, deschidere stradală 30 ml și adâncime 100 ml. Utilități la limita proprietății: Apă Curent Canalizare Iluminat public Preț 8 m2, ușor negociabil !

3,000 m2

Tulcea, Tulcea

Vand apartament semidecomandat
10

Vand apartament semidecomandat

Proprietar vand apartament,50mp,tip semidecomandat,format din living ,dormitor,hol,baie,bucatarie, balcon situat la parter,ultracentral,la 5 minute de Piata Noua. Aproape de magazine, grădinițe, piață și transport în comun, oferind acces facil la toate facilitățile necesare. Situat într-un bloc liniștit, ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare .
10
2

Teren de vanzare .

Oportunitate teren 1864 de metri de vânzare În comuna Ceamurlia sat lunca în bazinul Deltei Dunării . Pretabil casa de vacanță sau pensiune turistică zona fiind una turistică.

1,864 m2

Lunca, Tulcea

Vand 3 ha teren agricol, jud. Tulcea, com Murighiol
4
2

Vand 3 ha teren agricol, jud. Tulcea, com Murighiol

Vand teren agricol in suprafata de 3ha(30.000mp), compact, situat in jud. Tulcea, com.Murighiol pret 8000 E ha .

30,000 m2

Murighiol, Tulcea

Spatiu comercial,str.Babadag,184mp
5

Spatiu comercial,str.Babadag,184mp

Se inchiriaza Spatiu comercial situat pe str. Babadag . Suprafata totala 184 mp. Incalzire proprie , centrala pe gaz . Spatiul este renovat si dispune de 1 grup sanitar . PRET Chirie 1800 EURO Va asteptam la vizionare!

184 m2

Tulcea, Tulcea

Spatiu comercial, Ultracentral,110mp
5

Spatiu comercial, Ultracentral,110mp

Oferim spre inchiriere, spatiu comercial, situat Ultracentral,str.Isaccei , in suprafata totala de 110 mp . Se afla la etajul 1, intr-o cladire comerciala P+2 Etaje . Incalzire proprie, centrala pe gaz. Detine 1 grup sanitar . Vedere stradala . PRET 1300 EURO Va asteptam la vizionare 1

110 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Big,modern
11

Apartament 2 camere,zona Big,modern

Se inchiriaza apartament cu 2 camere situat intr-un imobil P+1, in zona Big. Incalzire : centrala proprie pe gaz. Apartamentul este mobilat si utilat complet. Este compus din living , 1 dormitor , bucatarie , hol , 1 baie, terasa deschisa . Chiriasul va beneficia de parcarea auto situata in interiorul ...

55 m2

Tulcea, Tulcea

Teren vânzare 5

Teren vânzare

Vând teren arabil in loc.Lunca-ceamurlia de jos jud.Tulcea. Suprafata 9.5 ha in apropiere de lacul Golovita-Reazelm Sinoe. Cadastru,intabulare. Astept oferta.

Lunca, Tulcea

Teren intravilan
4
4

Teren intravilan

Vând teren intravilan, 1200 mp, 33 36, cu deschidere la drum pietruit de 36 ml, are deja o latura de gard , cu fata spre sud, liniste , terenul este drept , mai multe informații la telefon . Este intabulat. Este in cartierul de vile de dupa calea ferata vis a vis de dedeman.

Vest, Tulcea, Tulcea

Teren extravilan de vanzare 1800
1
2

Teren extravilan de vanzare 1800

De vanzare teren 1800 mp la intrare in com Mahmudia, vecinatati: vest- teren agricol sud- drum negru, est si nord drum judetean Tulcea-Murighiol. Terenul poate fi folosit in scop de afaceri sau pentru constructie casa. Terenul poate fi împărțit în doua loturi!

Mahmudia, Tulcea

Teren extravilan
1
3

Teren extravilan

Teren de vanzare 14EUR Mahmudia de vanzare teren 1800mp la intrare in com mahmudia, vecinatati: vest- teren agricol sud- drum negru, est si nord drum judetean tulcea-murighiol. terenul poate fi folosit in scop de afaceri sau pentru constructie casa. Terenul poate fi împărțit în doua loturi!

Mahmudia, Tulcea

Teren  extravilan de vanzare .
2
5

Teren extravilan de vanzare .

Teren de vanzare 14 EUR Mahmudia de vanzare teren 1800mp la intrare in com mahmudia, vecinatati: vest- teren agricol sud- drum negru, est si nord drum judetean tulcea-murighiol. terenul poate fi folosit in scop de afaceri sau pentru constructie !Terenul poate fi despărțit în doua loturi!

1,800 m2

Mahmudia, Tulcea

Teren intravilan
3
12

Teren intravilan

Teren intravilan 1500m2 Ofer spre vânzare teren intravilan 1500 m2 situat în pitorescul sat Sălcioara strada Berzei, ascuns in Delta Dunarii, Judet Tulcea. Situat în zona turistică în apropierea cetății medievale Enisala ,la doar 3 km de Jurilovca și doar 50m de Lacul Razim . Deschidere de 21m la ...

Salcioara, Tulcea

ID 639 Apartament 2 camere - Cartier C5 - DE INCHIRIAT
17

ID 639 Apartament 2 camere - Cartier C5 - DE INCHIRIAT

LUX Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament decomandat, situat în cartierul C5, la etajul 4. Este o locuință primitoare, ideală pentru cei care caută un spațiu complet echipat și gata de utilizare imediată. LOCALIZARE: Cartierul C5 este o zonă liniștită, cu acces facil către magazine, stații ...

50 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Ultracentrala
9

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Hotel Delta,etaj 3,suprafata totala 53 mp,suprafata utia 48 mp.decomandat,renovat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 77000 euro,tel.07 arata numarul

1604 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.Isaccei,mobilat gaze
8

Apartament 2 camere,str.Isaccei,mobilat gaze

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , imbunatatit , decomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 . Suprafata totala 53 mp . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Apartamentul este renovat si se vinde mobilat +utilat conform pozelor . PRET 77000 EURO Va asteptam la vizionare !

1604 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

De vânzare teren + casă 3200mp
2
1

De vânzare teren + casă 3200mp

Terenul se afla la intrarea în Com. Murighiol lângă Pensiunea Cristiana.

3,200 m2

Murighiol, Tulcea

ID 3621 Apartament 3 camere   Strada ISACCEI
10

ID 3621 Apartament 3 camere Strada ISACCEI

Agentia Lux Imobiliare va propune spre VANZARE un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Isaccei, intr-o zona bine cotata pe piata imobiliara, avand la indemana tot ce este necesar pentru un stil de viata relaxat (magazine, Piata Veche, Parcul Personalitatilor, Parcul Ciuperca, Lacul Ciuperca, Scoala ...

1141 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Casa batraneasca de vanzare
10
3

Casa batraneasca de vanzare

Sunt doua corpuri de case in truna 2 camera Baie bucatarie hol still balcon si cel deal doilea corp de casa 2 camera bucatarie si SE plate sa SE mai faca o camera sau Baie la alegere

65 EUR/m2 | 230 m2

Tulcea, Tulcea

Id 20025 apartament 2 camere | centrul orașului | mobilat & utilat
20

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare (sau închiriere) un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă de maxim interes, chiar în inima orașului Tulcea. Proprietatea beneficiază de o poziționare strategică, oferind un stil de viață relaxat, cu toate facilitățile urbane la doar câțiva pași distanță. LOCALIZARE ...

1453 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Imobiliare

Județe

Tulcea
Salvează căutarea