Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7850 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la Super PREȚ
15
2

ID 7850 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la Super PREȚ

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE TEREN CU POTENȚIAL DEOSEBIT 1679 MP STR. PRUNILOR, MIHAIL KOGĂLNICEANU, JUD. TULCEA Lux Imobiliare îți prezintă în EXCLUSIVITATE un teren intravilan generos de 1679 mp, situat pe Strada Prunilor nr. 9, în localitatea Mihail Kogălniceanu, județul Tulcea. SUPER PREȚ: 15 ...

1,679 m2

Mihail Kogalniceanu, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
1

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu teren de vanzare
10
7

Casa cu teren de vanzare

Casa este tip apartament,3camere,bucătărie,baie cu boiler iarna si vara de la solar apa calda, centrala pe lemne ,gradina cu pământ feril,foișor, baie de vara afara ,anexe ,magazie ,gospodărie în toată regula.De reținut, locatia trebuie vizitata pentru a va face o impresie corecta.Este situata în zona ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 8205 EXCLUSIVITATE - Spatiu de inchiriat pe Strada Babadag
10
2

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Lux Imobiliare îți oferă, în exclusivitate, oportunitatea de a închiria un spațiu comercial cu vad excelent, situat ultracentral, pe Strada Babadag, lângă ING Bank! Suprafață utilă: 29 mp Acces stradal direct Vitrină stradală vizibilitate maximă Compartimentare: cameră și ...

29 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba
11
3

ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Oportunitate unică! Teren INTRAVILAN în EXCLUSIVITATE! Agentia LUX Imobiliare îți propune spre vânzare, în EXCLUSIVITATE, un teren situat pe Strada Fulgerului, Sat Mineri, Comuna Somova, la doar 8 minute cu mașina de orașul Tulcea (5 km)! Suprafața terenului: 500 mp, cu ...

500 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 minute de Tulcea
4
3

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare în EXCLUSIVITATE teren intravilan cu suprafața de 615 mp, ideal pentru construcția casei tale sau pentru investiție! Situat la 100 m de Șoseaua Agighiol (km - DN222, la doar 6 minute cu mașina de Tulcea. Categoria: CURȚI CONSTRUCȚII Două ...

615 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan de vânzare   5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot
4
2

Teren intravilan de vânzare 5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot

Locație: Mineri Suprafață: 5.000 m Categorie: Teren intravilan Utilități: Apă și curent electric în apropiere Front stradal : 50m liniari Ideal pentru: Construcție casă de vacanță sau rezidențială Investiție pe termen lung pentru parcelare si constructie cartier Activitate agricolă Activitate ...

5,000 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
ID 8141 Spatiu comercial de inchiriat!
4
1

ID 8141 Spatiu comercial de inchiriat!

LUX Imobiliare vă oferă spre ÎNCHIRIERE un spațiu comercial situat pe Strada Isaccei una dintre cele mai circulate artere din Tulcea, atât pietonal, cât și auto! Caracteristici principale: Suprafață: 75 mp Acces stradal + vitrină pentru expunere Compartimentare: spațiu vânzare, birou, hol, grup sanitar Utilități: ...

75 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa +Teren 414 mp
15
8

Casa +Teren 414 mp

Oferim spre vanzare , Casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior , situata inntr-o zona linistita , zona Primaverii . Suprafata totala 414 mp , suprafata construita 103 mp . Este compusa din 5 camere , bucatarie , baie si 3 holuri . Detine 2 garaje . Teava de gaz la poarta . Cheia in ...

583 EUR/m2 | 103 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Se vinde teren
2

Se vinde teren

Îți propun un teren de vânzare 35 metru cu o suprafață de 1,286mp in somova jd tulcea. Terenul este situat în zonă urbană, având acces pavat și asfaltat. Este ideal pentru construcții, fiind înconjurat de un gard. În apropiere, beneficiezi de diverse facilități: Bar "Terasa Adi" la doar 290 m Magazin ...

1,286 m2

Somova, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
4

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Murighiol 28

Teren intravilan Murighiol

Ofer spre vinzare teren intravilan suprafata 500 m cu deschidere la soseaua principala 9m . Terenul se afla pe malul lacului Murighiol, suprafata totala: 500, Front stradal: 9Alte caracteristici: Destinatie: De vacantaAlte caracteristici: Acces auto, La sosea, Oportunitati de investitie Acces: Amenajare ...

500 m2

Murighiol, Tulcea

ZONA 23 AUGUST  -  2 CAMERE, ETAJ 3
8

ZONA 23 AUGUST - 2 CAMERE, ETAJ 3

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament 2 camere situat in zona 23 August. Situat la etajul 3 are o suprafata de 33m . Este izolat termic atat interior cat si exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie si dormitor. Instalatia de gaz este pe palier la aproximativ 1m ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
1

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Casa de vanzare - 4 camere, pivnita - 120mp - teren 2000 mp - M. Kogalniceanu - Tulcea - 86.000 Euro
10
3

Casa are o arhitectură inteligentă, cu spații foarte generoase si o suprafata de 120 mp. Este situată intr-o zonă linistită si foarte accesibilă. Casa este proiectată pentru a oferi un echilibru perfect între estetică și funcționalitate. Casa este compusa din: 4 camere luminoase si spatioase, bucatarie ...

717 EUR/m2 | 120 m2

Mihail Kogalniceanu, Tulcea

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican
5

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican etaj 1 decomandat utilat mobilat 2 paturi matrimoniale 2 canapea extensibile aragaz combina frigorifica masina spalat centrala gaz,pe termen lung garantie.NU colaborez cu Agenti.

63 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 8284 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial P+E | Piața Nouă

ID 8284 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial P+E | Piața Nouă

LUX Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial versatil, situat strategic în zona Piața Nouă, punctul zero al comerțului tulcean. Cu un flux pietonal și auto constant, această locație este ideală pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastră. Compartimentare și dotări: Proprietatea este dispusă ...

110 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea
2
2

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea

De vanzare teren intravilan in Parches, jud. Tulcea in suprafata de 2197 mp. Terenul are deschidere atat la strada asfaltata cat si la balta, utilitati la poarta.

Parches, Tulcea

Categorii

Imobiliare

Județe

Tulcea
Salvează căutarea