Imobiliare Tulcea

Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
1

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7835 DE VÂNZARE - Teren intravilan Sat CATALOI
3
1

ID 7835 DE VÂNZARE - Teren intravilan Sat CATALOI

DE VÂNZARE - TEREN INTRAVILAN în Sat CATALOI, Comuna FRECAȚEI! La doar 10 km de Municipiul Tulcea! Suprafață teren: 806 mp Front stradal: 29,45 ml Acces: Stradă pietruită, foarte aproape de DN22A Utilități disponibile: Apă și curent electric Teren ideal pentru construcție casă, investiție sau casă de ...

806 m2

Cataloi, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa pe malul Dunarii
5
5

Casa pe malul Dunarii

Din lipsa de timp sunt nevoit sa vand aceasta proprietate situata pe malul Dunarii, pe bratul Macin, localitatea Peceneaga, Tulcea. Casa are o amprenta de aproximativ 64 metri patrati, compusa din 2 camere, baie si bucatarie.Langa casa este si o anexa de 40 mp ca si magazie. Casa este mobilata si se ...

625 EUR/m2 | 64 m2

Peceneaga, Tulcea

Casa de vanzare Comuna Nufăru,Tulcea
1
8

Casa de vanzare Comuna Nufăru,Tulcea

De vănzare casa bătrăneasca Comuna Nufaru,judetul Tulcea,4-5camere,110m2,electricitate,geamuri noi,usi exterioare noi,baie interior echipată,functionabila,2 surse de apa,2 apometre,2canalizari,,se poate amenaja dupa bunul plac,camerele necesita renovare,gard bca nefinalizat,teren 1622m2,se poate parcela ...

545 EUR/m2 | 110 m2

Nufaru, Tulcea

Promovat
ID 6146   DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren
4
1

ID 6146 DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre VÂNZARE o proprietate situată CENTRAL, la doar 600 m de Piața Civică și 450 m de Faleză! Proprietatea este formată din teren de 200 mp și 3 spații comerciale: Spatiul 1: 9 mp 1 cameră Spatiul 2: 37 mp 1 cameră Spatiul 3: 76 mp cameră, birou, ...

1311 EUR/m2 | 122 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 523 Apartament 2 camere - DE INCHIRIAT
15
1

ID 523 Apartament 2 camere - DE INCHIRIAT

LUX Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, complet renovat, situat la etajul 2 nivelul ideal pentru confort și acces rapid! Locația este de top, chiar pe Strada Isaccei, în inima orașului. DE CE SĂ ALEGI ACEST APARTAMENT? ETAJ INTERMEDIAR: Situat la etajul 2, oferind echilibrul ...

54 m2

Tulcea, Tulcea

MINERI - CASA 4 CAMERE SUPRAFATA 97 MP, TEREN 3300 MP
19

MINERI - CASA 4 CAMERE SUPRAFATA 97 MP, TEREN 3300 MP

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca in Mineri. Formata din: 4 camere,bucatarie baie,hol. Suprafata construita de 97 mp, doua anexe suprafata de 48 mp Teren aferent 3300 mp. Pret doar teren 20 E/mp Utilitati incluse: apa, curent ,canalizarea pe strada fantana in curte. Iesire ...

1021 EUR/m2 | 97 m2

Mineri, Tulcea

casa +spatiu comercial
4
21

casa +spatiu comercial

De vânzare spațiu comercial(care se poate transforma in camere), garaj, camere, curte. pt alte detalii . pe strada Mahmudiei

293 EUR/m2 | 188 m2

Tulcea, Tulcea

Oportunitate Ideală pentru Producție și Logistică
5
1

Oportunitate Ideală pentru Producție și Logistică

Spații comerciale de închiriat în Tulcea Soluția perfectă pentru depozite sau producție. Ai nevoie de un spațiu generos pentru activitatea ta de producție sau depozitare, dar nu găsești o locație flexibilă, accesibilă și bine utilată? Spațiile mici și costisitoare pot limita dezvoltarea afacerii ...

8,600 m2

Tulcea, Tulcea

Vând teren 2

Vând teren

Vand teren intravilan in Delta Dunarii in comuna Murighiol, sat Uzlina, langa Hotel Cormoran. 3500

3,500 m2

Tulcea, Tulcea

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO
9

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Rosmarin, într-o zonă liniștită și bine conectată la facilitățile orașului. Apartamentul este amplasat la etajul 3, are o compartimentare semidecomandată și o suprafață de 33,3 mp, fiind o alegere potrivită atât pentru ...

1235 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Teren 2093 mp in Slava Rusa
9
9

Teren 2093 mp in Slava Rusa

Teren 2093 mp in Slava Rusa Terenul este intravilan de forma dreptunghiulara cu dimeniunile aproximative : 28 x 72 m Apa este pe teren Energia electrica a fost debransata intrucat acolo nu mai locuieste nimeni de o perioada lunga de timp Terenul este situat pe strada Veterani, nr 155 si are iesire si ...

275 EUR/m2 | 80 m2

Slava Rusa, Tulcea

Casa de vinzare
2
2

Casa de vinzare

Casă de vânzare în Mălcoci, județul Tulcea zonă liniștită, aproape de Dunăre Se vinde casă la roșu, ideală pentru cine dorește să o finalizeze după propriul gust. Suprafață utilă: 70 mp Teren: 500 mp Compartimentare: 2 dormitoare living + bucătărie open space 1 baie demisol acces exterior ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament Luncavita Tulcea
9
3

Apartament Luncavita Tulcea

De vanzare apártament frumos renovat in centrul Luncaviței. Luncavița Tulcea DORMITOR 10.89 SUPRAFATA UTILA DORMITOR 9.90 SUPRAFATA UTILA BAIE 4.41 SUPRAFATA UTILA HOL 10.45 SUPRAFATA UTILZA SUFRAGERIE 18.55 SUPRAFATA UTILA BUCATARIE 9.60 SUPRAFATA UTILA BALCON 3.52 SUPRAFATA UTILA TOTAL SUPRAFATA ...

609 EUR/m2 | 69 m2

Luncavita, Tulcea

Apartament de vânzare
8
1

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere, cartier E3, izolat interior și exterior, încălzire centrala gaz, aer condiționat, geamuri termopan, suprafață utila 52mp. Etaj 4 cu pod izolat. Preț 68000 euro

1385 EUR/m2 | 52 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Teren in Tulcea vedere de sus, monument, șenal Dunare.telefon  .
9
3

Teren in Tulcea vedere de sus, monument, șenal Dunare.telefon .

Proprietar, vând teren intravilan 392 metri pătrați cu casă batraneasca nelocuibila în Tulcea, zona1, vedere panoramică oraș, monument, șenal Dunare, șantier naval. Preț 127 euro metru pătrat. Utilități: curent,apă, canalizare, gaze. zero șapte doi unu cinci opt opt patru opt șapte.

Tulcea, Tulcea

Garsoniera Vest
4

Garsoniera Vest

De inchiriat garsoniera Vest , et 3 . Mobilata 700 ron

10 m2

Tulcea, Tulcea

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Teren
1

Teren

Teren intravilan,Uzlina,Murighiol,3500 mp,intabulat,unic proprietar,la o distanță aprox.200 m de Hotel Cormoran,15 euro mp negociabil.

3,500 m2

Uzlina, Tulcea

Teren agricol Chilia Veche 8

Teren agricol Chilia Veche

1,7 ha teren agricol, in com Chilia Veche jud Tulcea, 12750 euro ( 7500 euro ha). Terenul este format din 3 parcele, 2 de cate 6000 mp și 1 de 5000 mp. Se pot vinde și separat.

Babadag, Tulcea

Închiriez spațiu comercial 26 mp
4
2

Închiriez spațiu comercial 26 mp

Închiriez spațiu comercial în zona Piața Veche, cu suprafața de 26 mp, pe teren proprietate privată. Prețul este de 350 pe lună.

26 m2

Piata Veche, Tulcea, Tulcea

Promovat
Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac
3

Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac

Se ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 4367 mp, situat in satul Salcioara (Comuna Julilovca, Jud. Tulcea), str. Baltii, cu deschidere la lac. Proprietatea se afla: • la 3 km de Jurilovca • in apropierea Cetatii Enisala • intr-o zona turistica in dezvoltare Terenul are: • deschidere ...

4,367 m2

Salcioara, Tulcea

Categorii

Imobiliare

Județe

Tulcea
Salvează căutarea