Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Pensiune amenajata de vanzare, 10 camere, 10 bai, 2 bucatarii, Delta Dunarii
20
3

Oportunitate rara in Delta Dunarii – Crisan Reprezentare EXCLUSIVA, Comision 0 fata de cumparator! Pensiune premium de vanzare in Delta Dunarii – afacere la cheie cu brand, prezenta online si portofoliu clienti activi. Proprietatea este listata in continuare pe Booking, iar noul proprietar va beneficia ...

1417 EUR/m2 | 300 m2

Crisan, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
1

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Promovat
ID 3624 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada Babadag
20

ID 3624 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada Babadag

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Babadag, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1190 EUR/m2 | 71 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
C5- Liceul Pedagogic, 2 camere + mansarda locuibila, centrala gaz
12
2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere in zona C5, aproape de Liceul Pedagogic. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 53 mp, situat la etajul 4 si este compartimentat astfel: sufragerie, dormitor, hol, baie, bucatarie si balcon, plus beneficiaza de o ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan de vânzare!
7
6

Teren intravilan de vânzare!

Vând teren intravilan 1500 mp. în sat Sălcioara com. Jurilovca jud.Tulcea,str. Bălții nr.36 (la 4 km de Jurilovca,gura portiței)

Salcioara, Tulcea

Promovat
ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței
3
1

ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței

Lux Imobiliare vă propune spre VÂNZARE un spațiu comercial cu potențial de investiție, situat în centrul localității Luncavița, la doar 50 km ( 45 min) de Tulcea. Poziționat strategic, în apropiere de DN22 E87, proprietatea beneficiază de vizibilitate excelentă și acces facil. Detalii proprietate: Amprentă ...

480 EUR/m2 | 250 m2

Luncavita, Tulcea

Vanzare teren intravilan in Jurilovca - Tulcea
5
3

Vanzare teren intravilan in Jurilovca - Tulcea

De vanzare teren intravilan 1100 mp categoria de folosinta arabil localizat excelent chiar in Com.Jurilovca (Tulcea) cu potential turistic remarcabil (punct de plecare in excursii catre Gura Portitei si Delta Dunarii cu ambarcatiuni din port). Are deschidere de 31,41 m la strada in curs de asfaltare, ...

1,100 m2

Jurilovca, Tulcea

 Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp 10

Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp

Vand teren cu deschidere la asfalt (drumul Tulcea-Murighiol), la intrare in satul Victoria, la 13 km de orasul Tulcea, cu retea electrica la hotar si cu apa trasa din sat, inclusiv conducta pe 300 m pe lungimea terenului. Pe teren este o fundatie cu suprafata de 20 mp., suprafata totala: 18600Acces: ...

18,600 m2

Victoria, Tulcea

Casa de vânzare!
4
2

Casa de vânzare!

Casă cu 3 camere , living spațios cu bucătărie open space , 2 bai , beci , garaj. Suprafața utilă 130 mp și teren 500 mp.

1538 EUR/m2 | 130 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa cu teren
19
5

Casa cu teren

Vând teren intravilan 2806mp cu Casa .Incalzire cu lemne,posibil deschiderea activității ,Suprafata Construita 222 Mp.si arabil 999 Mp. Wc in casă și în curte.Se poate închiria si vara la turisti in cealalta parte a casei, pretul de 75.000 Negociabil. TEl: Casa este in comuna Mahmudia/Județul Tulcea ...

26 EUR/m2 | 2,806 m2

Mahmudia, Tulcea

Teren intravilan Murighiol,iesire Lac Murigiol,zona turistica 15

Teren intravilan Murighiol,iesire Lac Murigiol,zona turistica

Teren intravilan 3000mp,drum asfaltat,loc.Murigiol,judet Tulcea,iesire Lac Murighiol,in vecinatate br.Sf.Gheorghe si Puflene Resort,destinatie turistica/rezidentiala . Pret:22 euro,neg ., suprafata totala: 3000, Front stradal: 30

3,000 m2

Murighiol, Tulcea

Somova- Casa batraneasca + teren 3

Somova- Casa batraneasca + teren

Casă bătrânească parțial locuibilă + teren 708mp, situată pe str. Traian Coșovei din com. Somova, la 100 m de baltă, zonă liniștită, cu vedere frumoasă spre baltă.

708 m2

Somova, Tulcea

ID 8226 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial pe strada Spitalului
12

Agentia LUX Imobiliare vă ofera posibilitatea de a ÎNCHIRIA spatiu comercial situat pe Strada SPITALULUI, in apropierea scolilor, a Inspectoratului de Politie, etc Imobilul dispune de acces stradal si vitrina (spatiu de expunere) de 3,5 ml precum si de o intrare secundara prin spate pentru aprovizionare. ...

45 m2

Tulcea, Tulcea

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren pentru casa ,Sat Posta Com.Frecatei,Jud.Tulcea,supfrafata totala 2000mp,deschidere 25 m,utilitati in zona ,teren stradal,pret 23000 euro neg ,tel.0747698898

Posta, Tulcea

Teren Intravilan Somova
1

Teren Intravilan Somova

Agentia Imobiiara Aura Intermediar vinde teren Intravilan Somova,suprafata totala 1800 mp,deschidere 25 m,utilitati la poarta,langa soseaua principala si aprope de lac,pret 30000 euro neg.tel.0747698898

Somova, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Agentia Aura Intermediar vinde teren Imtravilan Loc.Cataloi,suprafata totala 2855mp,deschidere 12,71mp,apa curent ,terenul este imprejmuit cu gard din plasa,pret 51000 euro,tel.0747698898

Cataloi, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova
1

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Loc.Mineri,suprafata totala 800 mp,aproape de soseaua principala,constructii in zona ,utilitati in apropiere,pret 40000 euro neg.tel.0747698898

Mineri, Tulcea

Apartament 4 camere zona Neptun
7

Apartament 4 camere zona Neptun

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Neptun,etaj 3,semidecomandat,debransat caldura,fara imbunatatiri,suprafata totala 65 mp,pret 53000 euro neg.tel.0747698898

815 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Vila P+1 Zona C.A.P

Vila P+1 Zona C.A.P

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Vila zona C.A.P,perete comun ,constructie B.C.A,an 2014,suprafata totala 496 mp,suprafata construita 231 mp.Parterul este conpus din:living generos,bucatarie,baie,hol cu spatiu depozitare.Etajul este compus din:3 dormitoare,baie,hol generos(spatiu joaca),plus ...

1299 EUR/m2 | 231 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei
12

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.0747698898

183 EUR/m2 | 763 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez apartamet 4 camere zona Victoriei
12

Inchiriez apartamet 4 camere zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 650 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

77 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Imobiliare

Județe

Tulcea
Salvează căutarea