Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE
2
3

ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan în Murighiol cu suprafața de 520 mp. Terenul este INTRAVILAN, îngrădit, cu 2 FRONTURI STRADALE de 14 ml, respectiv 32,11 ml, și utilități în zonă: apă și curent electric pe stradă. Localizare excelentă: - La doar 35 km de Tulcea (32 min cu mașina) - ...

520 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
Pensiune amenajata de vanzare, 10 camere, 10 bai, 2 bucatarii, Delta Dunarii
20
3

Oportunitate rara in Delta Dunarii – Crisan Reprezentare EXCLUSIVA, Comision 0 fata de cumparator! Pensiune premium de vanzare in Delta Dunarii – afacere la cheie cu brand, prezenta online si portofoliu clienti activi. Proprietatea este listata in continuare pe Booking, iar noul proprietar va beneficia ...

1417 EUR/m2 | 300 m2

Crisan, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casa Jurilovca
11
6

Vând casa Jurilovca

Vând casa în comuna Jurilovca Situata pe str 1 Mai situata la 3 case distanta de Căminul Cultural și de Gradinita Casa are 3 camere spațioase, o bucătărie, o baie și un hol spatios Proprietatea are și o anexa tip magazie și un garaj auto

559 EUR/m2 | 85 m2

Jurilovca, Tulcea

Închiriez  2 camere la casa
5

Închiriez 2 camere la casa

Închiriez 2 camere mari la casa,pentru o firma zona ultracentrala

96 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare pentru constructii in Mahmudia,jud.Tulcea
4
1

Teren de vanzare pentru constructii in Mahmudia,jud.Tulcea

Teren de vanzare pentru constructii in Mahmudia,jud.Tulcea,avand suprafata de 800 mp. Acesta se afla intr-un cartier de case si prezinta toate utilitatile necesare(curent,apa si canalizare). Deschiderea la strada este de 20 mp. Pretul este de 24 Euro mp. Pentru mai multe detalii sunati la .

800 m2

Tulcea, Tulcea

Vand casa ultracentral
10

Vand casa ultracentral

Vand casa construita 120mp cu teren 803mp în centru orașului aproape de piață noua

1500 EUR/m2 | 120 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez Apartament 3 camere decomandat, aproape de centru
5
1

Inchiriez Apartament 3 camere decomandat, aproape de centru

Proprietar ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere RENOVAT RECENT cu materiale de calitate superioara PRIMA INCHIRIERE, situat in zona centrala Tulcea ( la 3 minute de mers pe jos de Piata Noua), zona linistita, etajul 3, avand suprafata totala de 70 mp. Apartamentul este decomandat si are compartimentarea ...

70 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament de vanzare 3

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere mobilat, zona centrala Tulcea

1477 EUR/m2 | 44 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 9549 DE ÎNCHIRIAT - Casă în Zona Centrală
11
3

ID 9549 DE ÎNCHIRIAT - Casă în Zona Centrală

LUX IMOBILIARE vă propune spre INCHIRIERE o casă spațioasă situată în zona centrală a orașului. Detalii proprietate: Suprafață utilă casă: 130 mp Teren generos: 646 mp Compartimentare: hol, 3 camere (un dormitor cu dressing), bucătărie, 2 băi (dintre care una exterioară, ce deservește terasa). PLUS: ...

130 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP
1

ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață totală de 9.683 mp, situat în Zona VARD, una dintre cele mai dinamice și atractive zone din Tulcea. - Front stradal: 159 ml la stradă asfaltată acces facil pentru vehicule de mare tonaj și vizibilitate excelentă - Utilități: ...

9,683 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7857 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan cu priveliște în Somova
4
7

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un TEREN INTRAVILAN situat pe Strada Sălciilor nr. 11, Somova, cu suprafața de 1.133,77 mp și front stradal de 20 ml la stradă asfaltată. La doar 10,7 km (aprox. 13 minute cu mașina) de Tulcea La numai 100 m de Complexul Lacustru Somova ...

1,134 m2

Somova, Tulcea

Promovat
Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona Piata Noua
8

Casa zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa zona Piata Noua,pozitie stradala,suprafata teren 350 mp,suprafata construita 70 mp,deschidere 4ml,gaz la poarta,2 camere,baie,bucatarie,hol,magazie,pret 68000 euro,tel.07 arata numarul

971 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
4

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest
1

ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest

Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare un teren intravilan de 827 mp, situat pe Strada Isaccei, între blocuri, cu două fronturi stradale de 21 m și 13 m. Terenul are două construcții existente ce necesită demolare, oferind libertatea de a planifica și construi exact cum doriți. Datorită amplasamentului ...

827 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare - Agighiol
4
20

Casa de vanzare - Agighiol

Vand casa 6 camere in Agighiol, str. Pompelor. Casa este batraneasca dar consolidata, din ceamur si acoperita cu tabla, cu apa curenta si electricitate, in suprafata de 126 mp si teren de 2000 mp. Pret 20.000 euro.

159 EUR/m2 | 126 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Promovat
Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp
7

Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp

Agentia Dobrogea Imobiliare va prerzinta spre vanzare o caza batraneasca in zona Centrala, cu o suprafata aprox de 80 mp, situata pe un teren de 690 mp si o deschidere stradala de 11 ml. Imobilul are perete comun cu o alta proprietate, este compus din 3 camere, plus anexe, incalzirea se face cu sobe, ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez camere in vila
2
5

Inchiriez camere in vila

Camere de inchiriat cu baie proprie , tv , frigider , internet , caldura , tv .Pret de la 35 lei pat seara . Detalii la telefon

20 m2

C5, Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare (Turcoaia) + teren (1300 mp)
9
3

Casă de vânzare (Turcoaia) + teren (1300 mp)

Casă de vânzare + teren (1300 mp), com. Turcoaia, jud. Tulcea, str. Troesmis, nr. 71, dispune de 2 camere și 1 living + bucătărie și baie, foișor cu grătar, bucătărie de vară, garaj și 2 beciuri (de depozitat lucruri), pentru mai multe detalii nu ezitați să sunați!

29 EUR/m2 | 1,300 m2

Turcoaia, Tulcea

Promovat
ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE
2
3

ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE