Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere
6

Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere

Dobrogea Imobiliare va prezinta spe vanzare un teren situat in zona Str. Gloriei. Terenul are suprafata de 500 mp cu deschidere stradala de 32 ml. Pe teren se afla o constructie demolabila. Proprietatea dispune de urmatoarele utilitati: curent electric, apa, canalizare. ❗️❗️Va așteptam la vizionare! ...

500 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Buna ziua ! Vand casa in comuna ,Dunavat de Sus ,Tulcea !
6
3

Buna ziua ! Vand casa in comuna ,Dunavat de Sus ,Tulcea !

Buna ziua ! Vand casa in Dunvat de Sus ,Tulcea ! Casa este locuibila ,dispune de 4 camere spatioase ,hol , bucatarie ,baie ! Este racordata la apa ,curent electric ! Terenul este de 600 m2 ! Casa se afla in apropiera canalului la 100 m ,nu are iesire directa in canal ! Casa de afla pe coltu ,are iesire ...

30 EUR/m2 | 600 m2

Dunavatu de Sus, Tulcea

Vând teren intravilan Mineri

Vând teren intravilan Mineri

Vând teren intravilan în cartierul de vile de la Mineri. Sunt doua lucruri a câte 500M am toate actele pregătite pentru vânzare. Tel.

500 m2

Zona Industrială Est, Tulcea, Tulcea

ZONA 23 AUGUST  -  2 CAMERE, ETAJ 3
8

ZONA 23 AUGUST - 2 CAMERE, ETAJ 3

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament 2 camere situat in zona 23 August. Situat la etajul 3 are o suprafata de 33m . Este izolat termic atat interior cat si exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie si dormitor. Instalatia de gaz este pe palier la aproximativ 1m ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican
5
2

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican etaj 1 decomandat utilat mobilat 2 paturi matrimoniale 2 canapea extensibile aragaz combina frigorifica masina spalat centrala gaz,pe termen lung garantie.NU colaborez cu Agenti.

63 m2

Tulcea, Tulcea

MINERI - CASA 4 CAMERE SUPRAFATA 97 MP, TEREN 3300 MP
19

MINERI - CASA 4 CAMERE SUPRAFATA 97 MP, TEREN 3300 MP

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca in Mineri. Formata din: 4 camere,bucatarie baie,hol. Suprafata construita de 97 mp, doua anexe suprafata de 48 mp Teren aferent 3300 mp. Pret doar teren 20 E/mp Utilitati incluse: apa, curent ,canalizarea pe strada fantana in curte. Iesire ...

1021 EUR/m2 | 97 m2

Mineri, Tulcea

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO
9
1

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Rosmarin, într-o zonă liniștită și bine conectată la facilitățile orașului. Apartamentul este amplasat la etajul 3, are o compartimentare semidecomandată și o suprafață de 33,3 mp, fiind o alegere potrivită atât pentru ...

1235 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament Luncavita Tulcea
9
3

Apartament Luncavita Tulcea

De vanzare apártament frumos renovat in centrul Luncaviței. Luncavița Tulcea DORMITOR 10.89 SUPRAFATA UTILA DORMITOR 9.90 SUPRAFATA UTILA BAIE 4.41 SUPRAFATA UTILA HOL 10.45 SUPRAFATA UTILZA SUFRAGERIE 18.55 SUPRAFATA UTILA BUCATARIE 9.60 SUPRAFATA UTILA BALCON 3.52 SUPRAFATA UTILA TOTAL SUPRAFATA ...

609 EUR/m2 | 69 m2

Luncavita, Tulcea

Apartament de vânzare
8
1

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere, cartier E3, izolat interior și exterior, încălzire centrala gaz, aer condiționat, geamuri termopan, suprafață utila 52mp. Etaj 4 cu pod izolat. Preț 68000 euro

1385 EUR/m2 | 52 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Garsoniera Vest
4
1

Garsoniera Vest

De inchiriat garsoniera Vest , et 3 . Mobilata 700 ron

10 m2

Tulcea, Tulcea

Teren agricol Chilia Veche 8

Teren agricol Chilia Veche

1,7 ha teren agricol, in com Chilia Veche jud Tulcea, 12750 euro ( 7500 euro ha). Terenul este format din 3 parcele, 2 de cate 6000 mp și 1 de 5000 mp. Se pot vinde și separat.

Babadag, Tulcea

 ocazie rară   garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea
9
1

ocazie rară garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea

Dacă îți dorești mai mult decât o simplă garsonieră, ai ajuns unde trebuie! Îți propunem spre vânzare o locuință practică și surprinzător de spațioasă, situată în Tulcea, pe Aleea Cristina (blocuri MApN), la parter ideală pentru locuit sau investiție. Detalii principale: Suprafață utilă garsonieră: ...

1448 EUR/m2 | 48 m2

E3, Tulcea, Tulcea

CASA moderna 470 mp = D+P+M = ultracentral in sat Cataloi, judet. Tulcea
20
2

De vanzare casa de locuit D+P+M, cu acces direct din soseaua nationala DN 22A E87, cu o priveliste deosebita catre biserica din sat ( ideala pentru 2 familii), 2 accese separate, deschidere stradala = 20 ml, suprafata construita la sol 189 mp, suprafata totala desfasurata = 472 mp, suprafata construita ...

617 EUR/m2 | 470 m2

Cataloi, Tulcea

Casa D+P+2E+M zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea
7
1

Casa D+P+2E+M zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea

Casa zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea, avand suprafata construita de 740 mp,regimul de inaltime D+P+2E+M si suprafata terenului de 2000 mp. Infrastructura este alcatuita din fundatii continue si pereti din beton armat in timp ce suprastructura este alcatuita din zidarie portanta de BCA de 30 cm, ...