Imobiliare Tulcea

Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 2,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,mobilat,centrala gaz,pret 62000 euro,tel.0747698898

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6157 DE VÂNZARE - Spațiu comercial în Oraș Babadag
5
1

ID 6157 DE VÂNZARE - Spațiu comercial în Oraș Babadag

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial strategic, situat într-o zonă cu trafic intens din orașul Babadag. Această proprietate reprezintă o investiție sigură, fiind în prezent închiriată de o instituție bancară de prestigiu (BCR). Suprafață generoasă: 89,17 mp, compartimentați eficient ...

1167 EUR/m2 | 90 m2

Babadag, Tulcea

Promovat
ID 9549 DE ÎNCHIRIAT - Casă în Zona Centrală
11
3

ID 9549 DE ÎNCHIRIAT - Casă în Zona Centrală

LUX IMOBILIARE vă propune spre INCHIRIERE o casă spațioasă situată în zona centrală a orașului. Detalii proprietate: Suprafață utilă casă: 130 mp Teren generos: 646 mp Compartimentare: hol, 3 camere (un dormitor cu dressing), bucătărie, 2 băi (dintre care una exterioară, ce deservește terasa). PLUS: ...

130 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

ID 6042 Spațiu comercial   STRADA ISACCEI
15

ID 6042 Spațiu comercial STRADA ISACCEI

Agentia LUX Imobiliare vă propune spre VÂNZARE ÎNCHIRIERE un spațiu comercial pe strada ISACCEI, compartimentat pe 2 etaje: PARTERUL are suprafața de 70.85 mp și este compus din: sală vânzare, depozit si casa scării. ETAJUL este compartimenntat astfel: 2 camere, grup sanitar si 2 balcoane. Imobilul ...

124 m2

Tulcea, Tulcea

Vand teren agricol la padure, langa Cetatuia!
3

Vand teren agricol la padure, langa Cetatuia!

Vand teren agricol la padure, langa Cetatuia, doua hectare lipite, 33m deschidere la șosea, padure in fața, padure in spate. Nu este arendat. Toate actele sunt in regula. Pretul este de 20 000 euro, nu schimb. Pentru detalii, schițe, etc va stau la dispoziție.

Luncavita, Tulcea

Ter intrav2000mp  intre case desc18m Topolog Tulcea
10
4

Ter intrav2000mp intre case desc18m Topolog Tulcea

Vând teren intrav. , situat intre case, apa, curent, la intrarea în teren, 2000 mp , zonă frumoasă , liniștită, drum asfaltat, , deschidere 18 m la drumul stradal , acces către diverse puncte de interes ( Jurilovca, Corbu, Năvodari, Tulcea, Histria , Murighiol, Nufăru, Crișan , Lacul Iacobdeal) ...

2,000 m2

Topolog, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
5

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Casa pe malul Dunarii
5
5

Casa pe malul Dunarii

Din lipsa de timp sunt nevoit sa vand aceasta proprietate situata pe malul Dunarii, pe bratul Macin, localitatea Peceneaga, Tulcea. Casa are o amprenta de aproximativ 64 metri patrati, compusa din 2 camere, baie si bucatarie.Langa casa este si o anexa de 40 mp ca si magazie. Casa este mobilata si se ...

625 EUR/m2 | 64 m2

Peceneaga, Tulcea

De vânzare casa batraneasca plus 3,700m2 teren în Iazurile jud Tulcea
5
18

Vând casa batraneasca, (necesita renovare) plus3,700m2 de teren,In Iazurile Com. Valea Nucarilor jud. Tulcea nr.de contact . (Casa se poate vinde și la 18000Euro cu doar 1000m DE TEREN). Prețul afișat este ușor negociabil.

Iazurile, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
2

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

casa +spatiu comercial
4
21

casa +spatiu comercial

De vânzare spațiu comercial(care se poate transforma in camere), garaj, camere, curte. pt alte detalii . pe strada Mahmudiei

293 EUR/m2 | 188 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Murighiol 28

Teren intravilan Murighiol

Ofer spre vinzare teren intravilan suprafata 500 m cu deschidere la soseaua principala 9m . Terenul se afla pe malul lacului Murighiol, suprafata totala: 500, Front stradal: 9Alte caracteristici: Destinatie: De vacantaAlte caracteristici: Acces auto, La sosea, Oportunitati de investitie Acces: Amenajare ...

500 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
ID 8284 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial P+E | Piața Nouă

ID 8284 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial P+E | Piața Nouă

LUX Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial versatil, situat strategic în zona Piața Nouă, punctul zero al comerțului tulcean. Cu un flux pietonal și auto constant, această locație este ideală pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastră. Compartimentare și dotări: Proprietatea este dispusă ...

110 m2

Tulcea, Tulcea

Teren 2093 mp in Slava Rusa
9
9

Teren 2093 mp in Slava Rusa

Teren 2093 mp in Slava Rusa Terenul este intravilan de forma dreptunghiulara cu dimeniunile aproximative : 28 x 72 m Apa este pe teren Energia electrica a fost debransata intrucat acolo nu mai locuieste nimeni de o perioada lunga de timp Terenul este situat pe strada Veterani, nr 155 si are iesire si ...

275 EUR/m2 | 80 m2

Slava Rusa, Tulcea

Teren 1000 mp  intravilan lângă  Lacul Somova
5
2

Teren 1000 mp intravilan lângă Lacul Somova

Vând teren 1000 mp intravilan construibil casa vila pensiune la 300 ml de Lacul Somova , sosea asfaltată, în loc Somova Preț 35000 euro

Somova, Tulcea

Închiriez spațiu comercial 26 mp
4
2

Închiriez spațiu comercial 26 mp

Închiriez spațiu comercial în zona Piața Veche, cu suprafața de 26 mp, pe teren proprietate privată. Prețul este de 350 pe lună.

26 m2

Piata Veche, Tulcea, Tulcea

23 AUGUST- APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJ 1
7

23 AUGUST- APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJ 1

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat,in zona Neptun. Suprafata totala 39mp,situat la etajul 1. Compartimentare: living, 2 dormitoare, baie si bucatarie. Ideal pentru locuinta sau inchiriere Imbunatatiri: gresie faianta parchet ferestre PVC cu ...

1154 EUR/m2 | 39 m2

Tulcea, Tulcea

Casa Ultracentral,210mp
8

Casa Ultracentral,210mp

Oferim spre vanzare casa batranesca situata Ultracentral , zona Piata Noua . Suprafata totala teren 210 mp , deschidere 3 ml .Utilitati : apa , curent, canalizare . Gaz la poarta . PRET 60000 EURO , NEG. Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6146   DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren
4
1

ID 6146 DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre VÂNZARE o proprietate situată CENTRAL, la doar 600 m de Piața Civică și 450 m de Faleză! Proprietatea este formată din teren de 200 mp și 3 spații comerciale: Spatiul 1: 9 mp 1 cameră Spatiul 2: 37 mp 1 cameră Spatiul 3: 76 mp cameră, birou, ...

1311 EUR/m2 | 122 m2

Tulcea, Tulcea

De vânzare teren extravilan Mahmudia Tulcea 2

De vânzare teren extravilan Mahmudia Tulcea

Vând teren extravilan Mahmudia Tulcea, 3000-12000mp peste drum de stadion

Mahmudia, Tulcea

Casa zona Centrala,230 mp
10

Casa zona Centrala,230 mp

EXCLUSIVITATE ! Oferim spre vanzare Casa din chiripic tencuita si izolata exterior , situata in zona Centrala , compusa din 2 camere , 1 baie si 1 bucatarie . Suprafata totala teren 230 mp , suprafata construita 40 mp , deschidere 8 mp . Gaz la poarta . PRET 85000 EURO , NEG. Va asteptam la vizionare ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Imobiliare

Județe

Tulcea
Salvează căutarea