Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Gradinarilor
8

Apartament 2 camere,str.Gradinarilor

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat pe str.Gradinarilor , la etajul 4 . Suprafata total 52 mp . Apartamentul este liber, si necesita renovare totala . PRET 43000 EURO, negociabil Va asteptam la vizionare !

878 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
2

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa Ultracentral,350 mp
8

Casa Ultracentral,350 mp

Oferim spre vanzare Casa din chiripic tencuita situata Ultracentral , zona Piata Noua . Este compusa din 2 camere , hol generos , 1 bucatarie , 1 baie + 1 magazie . Suprafata totala teren 350 mp , suprafata construita 70 mp . Deschidere 4 ml . Utilitati : apa , curent , gaz la poarta . Pozitie excelenta ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare la țară
2
3

Casa de vanzare la țară

Casa de vanzare la țară slava rusă str leurdei nr 50. Casă este formata din 4 camere.

108 EUR/m2 | 260 m2

Slava Rusa, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona E3
8
1

Apartament 2 camere,zona E3

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere , situat in zona E3 , la etajul 2 . Suprafata totala 62 mp . Este mobilat si utilat complet . Detine centrala proprie pe gaz si parcare auto . PRET 350 EURO Va asteptam la vizionare !

58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere zona e3
10

Inchiriez apartament 2 camere zona e3

Agentia Imobilara Aura Intermediar inchiriaza apartament 2 camere zona e3,etaj 2 cu lift,suprafata totala 60 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,loc de parcare privat,pret 350 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

60 m2

Tulcea, Tulcea

Hala industriala 500 mp

Hala industriala 500 mp

Inchiriez hala industriala in suprafata 500 mp cu doua cai de acces situata in incinta BATMA, Tulcea.

450 m2

Tulcea, Tulcea

Teren in suprafata maxima de 500mp

Teren in suprafata maxima de 500mp

Sunt interesat de achizitionarea unui teren in suprafata maxima de 1000mp in localitatea Ciucurova, jud Tulcea

Ciucurova, Tulcea

NICULITEL-CASA BATRNEASCA 3 CAMERE,TEREN 2205 MP, DESCHIDERE 31 ML+TEREN 1147 MP
5

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca formata din 3 camere si bucatarie ,in Niculitel. Construita din chirpic, acoperita cu tabla. Suprafata teren 2205 mp, cu o deschidere stradala 31,7 ml. Utlitati: curent, apa. Se vinde si terenul alaturat, in suprafata de 1147 mp, ...

256 EUR/m2 | 78 m2

Niculitel, Tulcea

Casa bătrânesca demolabila 1

Casa bătrânesca demolabila

Vând casa bătrânesca cu teren în Jurilovca cu deschidere la 2 străzi, terenul are 2000m se afla situat lângă spital detalii pe wathsapp la

Jurilovca, Tulcea

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu
1
4

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu

Vand teren intravilan in localitatea IC Btratianu, Judetul Tulcea. Terenul are 1100 mp, aproximativ 48 x 24m, cu latura mare la strada (poate fi impartit usor in 2 loturi mai mici). Pe teren nu este nici o constructie si utilitatile sunt la limita proprietatii (apa si curent). Terenul este intabulat ...

I.C. Bratianu, Tulcea

Vânzare teren oportunitate excelenta de investiții 1

Vânzare teren oportunitate excelenta de investiții

Locație:Valea Nucarilor Jud Tulcea Suprafață: 1700mp Categorie: Intravilan Destinație: Construcții rezidențiale industrial ,agricol etc Preț: negociabil Descriere: Teren situat la stradă, cu acces direct din drum public asfaltat, ideal pentru construcții rezidențiale ,casă de vacanță ,pensiune,investiție. ...

1,700 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Proprietar, vând 4 hectare în Iazurile, delta Tulcea
3

Proprietar, vând 4 hectare în Iazurile, delta Tulcea

Proprietar, vând sau schimb teren extravilan agricol 4 hectare din Iazurile Valea Nucarilor Tulcea în deltă. Terenul în proprietate are 4,65 hectare dar vând doar 4 hectare din total. Terenul poate trece în intravilan. Are o poziție excelentă pentru turism. Terenul poate fi adecvat pentru un complex ...

40,000 m2

Iazurile, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Casă cu pod mansardabil, 20 km de Delta Dunării
17
5

Casă cu pod mansardabil, 20 km de Delta Dunării

Se vinde proprietatea ideală pentru cine visează la o locuință liniștită, dar bine conectată la atracțiile naturale ale zonei sau oportunitatea perfectă de a deschide o mică afacere turistică: Localizare: comuna Valea Nucarilor, județul Tulcea, situată la circa 28 km de municipiul Tulcea, pe șoseaua ...

273 EUR/m2 | 150 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Vând casa la țară în localitatea Zebil.
3
13

Vând casa la țară în localitatea Zebil.

Casă locuibila, cu teren, având o suprafață totală de 3100mp.Casa este in curs de renovare, având toate unitățile. Pe teren se afla pomi fructiferi,vita de vie și gazon.

450 EUR/m2 | 80 m2

Zebil, Tulcea

Casa de vînzare
6
4

Casa de vînzare

VIND CASA BATRINEASCA CU TEREN 5500 METRI PATRATI .CASA SE SITUEAZA PE MALUL DUNARII IN LOC.CEATALCHIOI JUD.TULCEA.NUMAR DE CONTACT .

9 EUR/m2 | 5,500 m2

Ceatalchioi, Tulcea

 URGENT teren 3000mp intravilan ,deschidere 60ml Dj
4

URGENT teren 3000mp intravilan ,deschidere 60ml Dj

vand teren in Dobrogea in zona superba , in triunghiul manastirilor Dobrogene, plus multe alte obiective turistice si de relaxare. Suprafata 3000mp cu deschidere 60ml la drum judetean care merge de la Niculitel- Valea Teilor- Iulia... Toate utilitățile la strada: curent, apa, internet+TV, momentan nu ...

3,000 m2

Alba, Tulcea

Promovat
Baltag - teren intravilan, 730 mp cu vedere la lac, utilitati
5

Teren intravilan 730 mp cu vedere la lac – ideal construcție casă Agentia Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vinzare un teren intravilan in Tulcea, zona Baltag, în suprafață de 730 mp, poziționat excelent, cu dublă deschidere și acces facil. Caracteristici principale: * Suprafață: 730 mp * Două ...

730 m2

Tulcea, Tulcea

ID 632 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL
17

ID 632 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL