Imobiliare Tulcea

Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 523 Apartament 2 camere - DE INCHIRIAT
15
1

ID 523 Apartament 2 camere - DE INCHIRIAT

LUX Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, complet renovat, situat la etajul 2 nivelul ideal pentru confort și acces rapid! Locația este de top, chiar pe Strada Isaccei, în inima orașului. DE CE SĂ ALEGI ACEST APARTAMENT? ETAJ INTERMEDIAR: Situat la etajul 2, oferind echilibrul ...

54 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere, suprafata generoasa , Tulcea
9

Apartament 3 camere, suprafata generoasa , Tulcea

Agentia Acord Imobiliar va propune un apartament 3 camere, decomandat cu o suprafata utila de 69 mp, la etajul 4/4 , fara probleme cu izolatia. Imobilul se vinde partial mobilat si utilat , cu centrala pe gaz. Este un apartament modest si necesita mici retusuri pentru a fi trasnformat intr-un camin primitor. Compartimentarea ...

1029 EUR/m2 | 68 m2

c5, Tulcea, Tulcea

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere zona e3
10

Inchiriez apartament 2 camere zona e3

Agentia Imobilara Aura Intermediar inchiriaza apartament 2 camere zona e3,etaj 2 cu lift,suprafata totala 60 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,loc de parcare privat,pret 350 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

60 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 De vânzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frecatei, Tulcea
2
1

De vânzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frecatei, Tulcea

Se oferă spre vânzare un teren intravilan generos cu construcții, situat în sat Posta, comuna Frecăței, județul Tulcea, ideal pentru locuire permanentă sau casă de vacanță. Localizare: Comuna Frecăței, Județul Tulcea Suprafață totală teren: 5000 mp (conform măsurătorilor cadastrale), deschidere pe ...

5,000 m2

Posta, Tulcea

casă vinzare
5
2

casă vinzare

casă vinzare(balabancea,tulcea)zonă superbă,satul inconjurat de pădure,casa cu 3 camere plus dependinte,mai multe detalii la

14 EUR/m2 | 110 m2

Balabancea, Tulcea

De vanzare
10
62

De vanzare

Vand casa compusa din 5 camere +teren extravilan 3000mp din care 1500mp este cu vita de vie iar 1500mp este teren liber. (preț teren 3,500euro) Localitatea Rachelu județul Tulcea.

22 EUR/m2 | 716 m2

Rachelu, Tulcea

Apartament 4 camere,str.1848,etaj 2
12

Apartament 4 camere,str.1848,etaj 2

Apartament 4 camere , decomandat , cu 2 bai , situat pe str.1848 , zona E3 , la etajul 2 . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Suprafata utila 82,5 mp , suprafata totala 88,8 mp . Detine balcon in suprafata de 6,3 mp . Apartamentul este , liber si nu prezinta imbunatatiri . PRET 90000 EURO , NEG. Va ...

1098 EUR/m2 | 82 m2

Tulcea, Tulcea

Închiriez apartament 2 camere oraș Babadag
5

Închiriez apartament 2 camere oraș Babadag

Apartament 2 camere mobilat și utilat complet in orașul Babadag judetul Tulcea

50 m2

Babadag, Tulcea

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii
7

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii

Această casă mobilă,de vacanță mobilata si utilata redefinește conceptul de locuință compactă, oferind confort și funcționalitate într-un design modern și elegant amplasata pe un teren in suprafata de 400 m in inima DELTEI DUNARII . Spațiu inteligent, confort maxim conectata la utilitati : Apa ,Curent, ...

1633 EUR/m2 | 30 m2

Partizani, Tulcea

 ID 343 Apartament cu 3 camere # INCHIRIERE!!!
10

ID 343 Apartament cu 3 camere # INCHIRIERE!!!

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Vă doriți o locuință unde vă puteți relaxa după o zi lungă? LUX Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere unde predomină confortul și mult spațiu. Este situat la parter, in Cartier C5. Locuința are suprafata de 74 mp si o compartimentare optimă, pentru ...

74 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere zona e3
16
1

Apartament 4 camere zona e3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona e3,etaj 2,suprafata totala 88,8mp,suprafata utila 82,5mp,decomandat,centrala gaz,fara imbunatatiri,pret 90000 euro neg.tel.0747698898

1084 EUR/m2 | 83 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare
6
1

Casă de vânzare

Vând casă în comuna Valea Nucarilor județul Tulcea compusă din 3 dormitoare, bucătărie, hol,baie,dependințe + anexe suprafața 125mp. Teren 4000mp. Număr de contact

304 EUR/m2 | 125 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

 Teren de vanzare Tulcea - 70000 euro
1
1

Teren de vanzare Tulcea - 70000 euro

Teren de vanzare situat pe strada Dianei, langa Complex, suprafata 458 mp si deschidere 19.67 m. Terenul este pregatit pt construire, este finalizata demolarea vechilor corpuri de casa, actualizat cadastrul. Este obtinuta anul acesta autorizatia de constructie pt casa P+1, in stil nordic (locuinta, garaj ...

Tulcea, Tulcea

Vand Teren 1000mp Tulcea
5
1

Vand Teren 1000mp Tulcea

Vand teren cu suprafata de 1000mp in Tulcea Terenul este intravilan cu toate utilitatile la limita de proprietate (canalizare,apa,gaze) Terenul se afla la strada principala Issaciei( vis a vis de Petrom

1,000 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Apartament cu 2 camere in Tulcea pret 57000 euro negociabil
9
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat, cu suprafata utila de 34 m2, zona Neptun , etaj 2 din 4,Apartamentul este dotat cu boiler, calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, jalujele verticale, frigider, televizor, usile sunt din termopan ,mobilat, proaspat ...

1676 EUR/m2 | 34 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central
12

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , situat Ultracentral , str.Marasesti , la etajul 4 , cu hidroizolatie . Suprafata totala 77 mp . Detine boxa in proprietate in suprafata totala de 30 mp . Dispune de 1 balcon generos si 2 bai . Apartamentul este liber , debransat de la caldura ...

1104 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Spatiu comercial ,cu vad Ultracentral
9

Spatiu comercial ,cu vad Ultracentral

Oferim spre inchiriere Spatiu comercial , cu vad , situat in zona Ultracentrala . Suprafata totala 50 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz . Spatiul este renovat , este compus din 2 camere , 1 grup sanitar, bucatarie , debara si hol . PRET 550 EURO + Garantie Va asteptam la vizionare !

50 m2

Tulcea, Tulcea

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE
15
1

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE

Oferim spre vanzare o frumoasa gospodarie situata in satul Iulia, Com. Izvoarele, jud. Tulcea la 30 de km distanta de oras. Proprietatea are o suprafata totala de teren de 2900 mp, o suprafata construita de 90 mp si o deschidere de 40 de mL. Este racordata la reteaua de apa potabila, detine fantana ...

467 EUR/m2 | 90 m2

Iulia, Tulcea

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala
12

Apartament 4 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , cu o compartimentare frumoasa , situat Ultracentrala, la etajul 4 cu pod. Suprafata totala 85 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz. Dispune de vedere stradala . Detine 2 bai . Nu prezinta imbunatatiri . PRET 73000 EURO Va asteptam la ...

859 EUR/m2 | 85 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp
7

Apartament 2 camere,str.Podgoriilor,63mp

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , compartimentat frumos , situat pe str.Podgoriilor , zona Restaurant Corsar , la etajul 4 . Suprafata totala 63 mp . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Apartamentul este izolat exterior si se vinde mobilat +utilat . Dispune de 2 balcoane . PRET 65000 ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona E3,219 mp
11

Casa zona E3,219 mp

Oferim spre vanzare casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior situata in zona E3. Suprafata totala 219 mp , suprafata construita 100 mp , deschidere 5 ml . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Este compusa din 3 camere, baie , bucatarie , hol . PRET 70000 EURO , NEG. Va asteptam la ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala
9

Apartament 2 camere,zona Ultracentrala

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , nedecomandat , situat Ultracentral , la etajul 3 din 4 . Suprafata totala 50 mp , cu balcon . Detine izolatie exterioara . Incalzire proprie,centrala pe gaz . Se vinde mobilat si utilat! Ocupabil imediat ! Pret 68000 Euro Va asteptam la vizionare !

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp
10

Casa BCA P+E,zona Victoriei 355 mp

Oferim spre vanzare Casa P+E , situata intr-o zona buna, zona Victoriei . = Suprafata totala teren 355 mp , deschidere 18 ml , amprenta la sol 100 mp . = Constructie BCA 2001 , izolata exterior , acoperis tigla ceramica . = Parterul este compus din living+bucatarie open space , baie , hol, casa ...

1420 EUR/m2 | 176 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Imobiliare

Județe

Tulcea
Salvează căutarea