Promovat
Casa +Teren 414 mp
15
9

Casa +Teren 414 mp

Oferim spre vanzare , Casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior , situata inntr-o zona linistita , zona Primaverii . Suprafata totala 414 mp , suprafata construita 103 mp . Este compusa din 5 camere , bucatarie , baie si 3 holuri . Detine 2 garaje . Teava de gaz la poarta . Cheia in ...

583 EUR/m2 | 103 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
2

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Promovat
Baltag - teren intravilan, 730 mp cu vedere la lac, utilitati
5

Teren intravilan 730 mp cu vedere la lac – ideal construcție casă Agentia Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vinzare un teren intravilan in Tulcea, zona Baltag, în suprafață de 730 mp, poziționat excelent, cu dublă deschidere și acces facil. Caracteristici principale: * Suprafață: 730 mp * Două ...

730 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
2

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Crisan, Delta Dunarii
2
4

Crisan, Delta Dunarii

De vânzare casă bătrânească cu teren - 1941 m2, Comuna Crișan, județul Tulcea. Amplasare pe drumul principal, deschidere la Dunăre aproximativ 23 m, lungime teren aprox. 80 m, racordată la curent electric. Preț 37 euro m2.

1,941 m2

Crisan, Tulcea

Promovat
ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU
15
1

ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat într-un bloc nou cu lift, situat lângă Kaufland o locație excelentă, aproape de tot ce ai nevoie! Apartamentul este nou și se predă la cheie, cu finisaje moderne: gresie, faianță, parchet, uși interioare din lemn, baie complet ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere
5
1

Apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere decomandat , camerele destul de spațioase , parchetul schimbat recent , termopane ( rolete pvc la geamuri)centrală pe curent , aer condiționat , boiler , suprafață 55mp, etajul 2 Se vinde mobilat . Detalii în privat la

964 EUR/m2 | 55 m2

Sulina, Tulcea

Teren intravilan Chilia Veche, Delta Dunarii
3
5

Teren intravilan Chilia Veche, Delta Dunarii

Vand teren intravilan in Chilia Veche, judetul Tulcea, suprafata 2396 mp,situat la 300 m de Dunare, acces la 2 strazi, front stradal 37 m si 39 m. Terenul este impartit (dezlipit) in 2 loturi de 1198 mp fiecare, acestea putand fi cumparate separat.Utilitatile sunt pe strada. Cadastru si intabulare, ...

Chilia Veche, Tulcea

Promovat
Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp
8
4

Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp

Oferim spre vanzare un Garsoniera tip Studio , situata in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 42mp , suprafata utila 37 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 61500 EURO Va asteptam ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

teren Mineri
2
7

teren Mineri

vand teren intravilant in Mineri in spate la Moara Lidas, 591 MP . pret 9000 e fix.

591 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare Comuna Nufăru,Tulcea
1
8

Casa de vanzare Comuna Nufăru,Tulcea

De vănzare casa bătrăneasca Comuna Nufaru,judetul Tulcea,constructie 1973,4-5camere,110m2,electricitate,geamuri noi,usi exterioare noi,baie interior echipată,functionabila,2 surse de apa,2 apometre,2canalizari,,se poate amenaja dupa bunul plac,camerele necesita renovare,gard bca nefinalizat,teren 1622m2,se ...

545 EUR/m2 | 110 m2

Nufaru, Tulcea

TULCEA chirie apartament 2 camere decomandat
7
5

TULCEA chirie apartament 2 camere decomandat

TULCEA chirie apartament 2 camere decomandat Pentru detalii rog sa imi scrieti email pe adresa: d88pop @ gmail . com -Pret fix 11OO Lei, doresc in avans pe 3 luni =33OO Lei; fara alta garantie Dupa mutare nu o sa platiti primele 3 luni deoarece ati platit in avans Doresc asa sa fiu sigur ...

56 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Casa batraneasca in judetul Tulcea
8
40

Casa batraneasca in judetul Tulcea

Vând casa în județul Tulcea-Sat : Sarighiol de Deal. Casa este batraneasca, este locuibila, nesecita renovări. Nu este la cheie. Are 4 camere, o baie și o bucătărie. Mai are anexe în interiorul curți. O bucătărie de vara plus doua camere, coteț de porci, de găini, deține un garaj de rampa de tractor, ...

15 EUR/m2 | 1,000 m2

Sarighiol de Deal, Tulcea

Casa la tara , Ciucurova jud Tulcea 3

Casa la tara , Ciucurova jud Tulcea

Vând casă la țară Comuna Ciucurova, Tulcea Vând casă situată în comuna Ciucurova, județul Tulcea. 3 camere + bucătărie Teren generos: 3.000 mp Ideală pentru cei care caută liniște, aer curat și spațiu verde Locuința este perfectă pentru o familie, casă de vacanță sau chiar investiție în agroturism. ...

90 EUR/m2 | 500 m2

Ciucurova, Tulcea

Promovat
ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND
8
2

ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 42 mp Compartimentare: ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Vânzare teren oportunitate excelenta de investiții 1

Vânzare teren oportunitate excelenta de investiții

Locație:Valea Nucarilor Jud Tulcea Suprafață: 1700mp Categorie: Intravilan Destinație: Construcții rezidențiale industrial ,agricol etc Preț: negociabil Descriere: Teren situat la stradă, cu acces direct din drum public asfaltat, ideal pentru construcții rezidențiale ,casă de vacanță ,pensiune,investiție. ...

1,700 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan de vânzare   5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot
4
2

Teren intravilan de vânzare 5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot

Locație: Mineri Suprafață: 5.000 m Categorie: Teren intravilan Utilități: Apă și curent electric în apropiere Front stradal : 50m liniari Ideal pentru: Construcție casă de vacanță sau rezidențială Investiție pe termen lung pentru parcelare si constructie cartier Activitate agricolă Activitate ...

5,000 m2

Mineri, Tulcea

Casa de vanzare
8
3

Casa de vanzare

Vila de vanzare, cu o suprafata utila de 245 m2, curte 1470 m2 imprejmuita cu panouri de gard zincat, iar pe fata gard de piatra cu panouri de fier forjat, 2 terase deschise imense (11 2,5) la parter si etaj, cu vedere impresionanta catre padure si lac. Casa are o fundatie de 2 m, cu o crama generoasa ...

667 EUR/m2 | 300 m2

Babadag, Tulcea

Casa de vanzare - 4 camere, pivnita - 120mp - teren 2000 mp - M. Kogalniceanu - Tulcea - 86.000 Euro
10
3

Casa are o arhitectură inteligentă, cu spații foarte generoase si o suprafata de 120 mp. Este situată intr-o zonă linistită si foarte accesibilă. Casa este proiectată pentru a oferi un echilibru perfect între estetică și funcționalitate. Casa este compusa din: 4 camere luminoase si spatioase, bucatarie ...

717 EUR/m2 | 120 m2

Mihail Kogalniceanu, Tulcea

ID 609 DE ÎNCHIRIAT - Apartament pe strada Babadag
17

ID 609 DE ÎNCHIRIAT - Apartament pe strada Babadag

LUX Imobiliare vă propune spre ÎNCHIRIERE un apartament situat pe Strada Babadag, într-o zonă extrem de accesibilă și căutată. Proprietatea se află la etajul 3, este decomandată și reprezintă alegerea ideală pentru o familie care își dorește confort și acces rapid către Școala Gimnazială Elena Doamna ...

55 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea
2
2

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea

De vanzare teren intravilan in Parches, jud. Tulcea in suprafata de 2197 mp. Terenul are deschidere atat la strada asfaltata cat si la balta, utilitati la poarta.

Parches, Tulcea

Categorii

Imobiliare

Județe

Tulcea
Salvează căutarea