Imobiliare Tulcea

Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7835 DE VÂNZARE - Teren intravilan Sat CATALOI
3
1

ID 7835 DE VÂNZARE - Teren intravilan Sat CATALOI

DE VÂNZARE - TEREN INTRAVILAN în Sat CATALOI, Comuna FRECAȚEI! La doar 10 km de Municipiul Tulcea! Suprafață teren: 806 mp Front stradal: 29,45 ml Acces: Stradă pietruită, foarte aproape de DN22A Utilități disponibile: Apă și curent electric Teren ideal pentru construcție casă, investiție sau casă de ...

806 m2

Cataloi, Tulcea

Promovat
Spațiu comercial de vânzare   Tulcea, parter stradal
10

Spațiu comercial de vânzare Tulcea, parter stradal

Vând spațiu comercial situat în municipiul Tulcea, la intersecția străzilor Spitalului cu 1848, la parterul blocului A1, nr. 12. Spațiul este poziționat foarte bine, are ieșire la stradă, acces stradal, intrare separată și rampă de acces prin spate, fiind potrivit pentru diverse activități comerciale. Suprafața ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3624 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada Babadag
20

ID 3624 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada Babadag

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Babadag, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1190 EUR/m2 | 71 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare teren
5

Vânzare teren

Vând teren de 3000 m2 și 5000 m2. Detalii la Telefon Sat. Letea Com. C.A. Rosetti Jud. Tulcea

Letea, Tulcea

Resort Delta Dunarii | 21 camere | 18 unitati cazare | aproape de Marea Neagra
14

Vanzare Complex turistic boutique langa Delta Dunarii | oportunitate rara investitie Exista proprietati care se cumpara pentru randament. Si exista locuri rare, care se cumpara pentru ceea ce ofera dincolo de cifre. Acest complex turistic este unul dintre acele locuri. Complex turistic boutique ...

Enisala, Tulcea

   17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. Bratianu (23 August), jud. Tulcea.
3
1

17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. Bratianu (23 August), jud. Tulcea. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren intravilan in localitatea I.C. Bratianu (23 August), jud. Tulcea cu suprafata totala de 911 mp., amplasat la drum asfalat cu o deschidere de 22,84 ml. Ca ...

911 m2

I.C. Bratianu, Tulcea

ZONA CENTRALA- 2 CAMERE , ETAJ 1, CENTRALA GAZ
6

ZONA CENTRALA- 2 CAMERE , ETAJ 1, CENTRALA GAZ

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament 2 camere semisecomandat in zona Penny Politie. Situat la etajul 1, are o suprafata de 34 mp. Dispune de centrala pe gaz. Loc de parcare, termopane, izolat termic, recent renovat. Proprietatea beneficiază de acces rapid către oraș și se ...

1588 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Vand extrem de avanatajos casa in Sulina
8
2

Vand extrem de avanatajos casa in Sulina

Vindem casa in Sulina, Judetul Tulcea, strada a V-a. Suprafață teren 293 mp. Amprenta la sol 51m2. Front stradal 19,96m. Număr camere: 3 amplasate astfel: un living mare, baie, hol, terasa la parter, 2 dormitoare și 1 baie la etaj, ambele cu ieșire în balcon; aer conditionat in fiecare din cele 3 camere, ...

833 EUR/m2 | 102 m2

Sulina, Tulcea

Vând  teren și constr
5
1

Vând teren și constr

Sunt încântat să vă împărtășesc o oportunitate unică în satul Rândunica , comuna Mihail Kogălniceanu din județul Tulcea. Pun în vânzare un teren intravilan generos, de 11500 mp. Pe proprietate există deja două construcții, totalizând 748 mp, gata să fie valorificate. Toată documentația necesară, inclusiv ...

Randunica, Tulcea

CASA  P+E, 4 CAMERE SUPRAFATA  UTILA 130 MP, LA GRI
6

CASA P+E, 4 CAMERE SUPRAFATA UTILA 130 MP, LA GRI

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa vila P+E cu pod inalt, la Gri, zona linistita. Suprafata utila 130 mp Dotata cu Energie electrica, Apa si Canalizare, Gaze pe strada . Casa are 4 camere, dintre care 3 camere cu balcoane, doua holuri bucatarie mare si doua bai, 2 intrari, Incalzire ...

1069 EUR/m2 | 130 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera confort 1 zona Pacii
20
1

Garsoniera confort 1 zona Pacii

Agentia Imobiiara Aura Intermediar vinde garsoniera confort 1 zona Pacii,etaj 7,siprafata totala 35 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,pret 40000 euro,tel.0747698898

1143 EUR/m2 | 35 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera str.1848, mobilata,gaze
8

Garsoniera str.1848, mobilata,gaze

Garsonieră confort 1 , decomandata , situata pe str.1848 , in suprafata totala de 36 mp. Se afla la etajul 4 , cu hidroizolatie . Proprietatea este gata de utilizare și include facilități precum mobilier, aparat de aer conditionat , boxa , debara . Încălzirea se realizează prin centrală pe gaz. Este ...

1250 EUR/m2 | 36 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera Confort 1 Zona E3
7

Garsoniera Confort 1 Zona E3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera Confort 1 zona e3,etaj 4,suprafata totala 37 mp,mobilata utilata ,centrala gaz,pret 47000 euro neg.tel.07 arata numarul

1270 EUR/m2 | 37 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20019 Apartament 2 camere   Strada Podgoriilor
10

ID 20019 Apartament 2 camere Strada Podgoriilor

LUX Imobiliare va prezinta spre VANZARE un apartament cu 2 camere, situat pe Strada PODGORIILOR. Locuinta este ideală pentru cei care vor să aibă la îndemână tot ce este necesar pentru un stil de viață relaxat (Institutii de invatamant, magazine, farmacii, parc, etc) fiind aproape de punctele de interes ...

1241 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Str.Podgoriilor
12

Apartament 2 camere zona Str.Podgoriilor

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Str.Podgoriilor, etaj 4,decomandat,suprafata totala 53 mp,suprafata utila 50 mp.mobilat utilat,centrala gaz,pret 65000 euro,tel.07 arata numarul

1300 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

 Casă cochetă în inima Deltei Dunării   Mahmudia
10
3

Casă cochetă în inima Deltei Dunării Mahmudia

Casă cochetă în inima Deltei Dunării Mahmudia Dacă visezi la liniște, aer curat și un colț de natură unde fiecare zi începe cu ciripitul păsărilor, această casă din Mahmudia te așteaptă să-i spui acasă ! Cu o amprentă la sol de 100 mp și o mansardă spațioasă de 70 mp utili, locuința oferă confortul ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Mahmudia, Tulcea

Apartament 3 camere zona Str,Victoriei
12

Apartament 3 camere zona Str,Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.07 arata numarul

1818 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Vand casa
2
2

Vand casa

Vând casa în Carcaliu : -Casa se afla situata pe strada Bisericii romane, -Nu dispune de apa potabila și curent electric -Are o suprafață de 471 mp -6 camere, bucătărie și hol Preț: 18 000 euro

38 EUR/m2 | 471 m2

Carcaliu, Tulcea

Casă de vanzare
10
47

Casă de vanzare

Vând casă cu gradina 2000 m, în localitatea Slava Rusa județul Tulcea. Casa este parțial renovata, are apă curentă, doua dormitoare, bucătărie, baie, sufragerie,boiler electric.

19 EUR/m2 | 2,000 m2

Slava Rusa, Tulcea

casa de vinzare
5

casa de vinzare

casa de vinzare în orasi Babadag str col andoniu lingă școală gn3 pret88000 nr tel

166 EUR/m2 | 530 m2

Babadag, Tulcea

OCAZIE :  teren MAHMUDIA 12 euro/m.p. Suprafata 5000 m.p.
10

OCAZIE : teren MAHMUDIA 12 euro/m.p. Suprafata 5000 m.p.

Terenul este situat la numai 300 mertri de intravilanul Comunei Mahmudia , dar este autentic deltaic prin peisaje , vegetatie si liniste . Este ideal pentru case de vacanta , pensiune /hotel sau alte activitati turistice. Utilitati ( apa si energie electrica ) in vecinatate. Exista Plan Urbanistic Zonal ...

Mahmudia, Tulcea

ID 20020 Apartament 2 camere - Strada Podgoriilor
8

ID 20020 Apartament 2 camere - Strada Podgoriilor

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat într-una dintre cele mai apreciate și sigure zone din Tulcea: Strada Victoriei. Este locația ideală atât pentru o familie tânără, cât și pentru investiție, fiind înconjurat de toate punctele de interes majore. LOCALIZARE PREMIUM (TOTUL LA CÂȚIVA ...