Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Spațiu comercial de vânzare   Tulcea, parter stradal
10

Spațiu comercial de vânzare Tulcea, parter stradal

Vând spațiu comercial situat în municipiul Tulcea, la intersecția străzilor Spitalului cu 1848, la parterul blocului A1, nr. 12. Spațiul este poziționat foarte bine, are ieșire la stradă, acces stradal, intrare separată și rampă de acces prin spate, fiind potrivit pentru diverse activități comerciale. Suprafața ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Big
8
3

Apartament 3 camere zona Big

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Big,etaj 4 cu hidroizolatie,suprafata totala 46 mp,semidecomandat,izolat exterior,instalatie electrica sanitara schimbate,centrala gaz,partial mobilat(bucataria si dormitorul ,matrimonial raman mobilate),aparat aer conditionat,pret 61000 ...

1326 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilande vanzare
3
4

Teren intravilande vanzare

Tulcea oraș De vanzare teren intravilan in cartierul Green Village, lângă gara de mărfuri, intrare dinspre Dedeman, loturi în proprietate privata, terenul este liber, drumuri de acces intabulate, fiecare lot are carte funciară. P.U.Z. aprobat prin H.C.L. 124 30.05.2017. Loturile sunt între 500 și 1000 ...

Tulcea, Tulcea

Vand casa si teren MILA 23
1
8

Vand casa si teren MILA 23

Vand casa si teren in Mila 23, suprafata totala: 997 mp., pozitie excelenta 25 m iesire la strada si la dunarea veche, intabulare si cladire lipoveneasca pe cadastru formata din 4 camere , utilitati curent electric si apa curenta.

625 EUR/m2 | 80 m2

Mila 23, Tulcea

Casa de vanzare
8
3

Casa de vanzare

Vila de vanzare, cu o suprafata utila de 245 m2, curte 1470 m2 imprejmuita cu panouri de gard zincat, iar pe fata gard de piatra cu panouri de fier forjat, 2 terase deschise imense (11 2,5) la parter si etaj, cu vedere impresionanta catre padure si lac. Casa are o fundatie de 2 m, cu o crama generoasa ...

667 EUR/m2 | 300 m2

Babadag, Tulcea

Teren extravilan 1500 mp (viitor intravilan) loc. Telita, comuna Frecatei, jud. Tulcea
8

. Vand teren extravilan la granite cu intravilanul localitatii TELITA, la 28 km de municipiul Tulcea, in zona TRIUNGHIULUI MANASTIRILOR CELIC DERE (3 KM), SAON (9 KM, CU IESIRE LA DUNARE) SI COCOSU (19 KM). VEZI GOOGLE MAPS. Trenul va trece in viitorul apropiat in intravilanul localitatii ( pentru ...

Telita, Tulcea

ID 1372 DE VÂNZARE - Garsonieră confort 1 - BLOC NOU
5

ID 1372 DE VÂNZARE - Garsonieră confort 1 - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 37 mp Compartimentare: ...

1351 EUR/m2 | 37 m2

Tulcea, Tulcea

Casa  spatiu centru
16

Casa spatiu centru

CASA SPATIU | TULCEA PRET 87.000 EURO Vindem casa situata in Tulcea pe o strada central pozitionata. Casa este construita din caramida, an 1978. DETALII TEHNICE *SUBSOL -2 beciuri *DEMISOL - 2 camere + baie (MOBILATE) *PARTER - 3 camere +baie TEREN 121Mp Construiti 159Mp (amprenta 74Mp) SURSA ...

547 EUR/m2 | 159 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Vand teren intravilan 3

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan de 1000 mp în Ceamurlia de Jos. Terenul are deschidere la strada asfaltata, cu posibilitate de racordare la canalizare. Deschiderea la strada este de 20 ml. Prețul este negociabil.

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Apartament vanzare zona 0
1
1

Apartament vanzare zona 0

Vand apartament 4 camere etaj 4, 99 mp, strada Sabinelor, la E uri, 90.000 Euro usor negociabil, apartamentul este decomandat, centrala gaz noua,2 AC uri ,2 bai, 3 balcoane.Relatii la telefon .

909 EUR/m2 | 99 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Teren - 7.900 mp - Nufaru, Jud. Tulcea
2

Vand Teren - 7.900 mp - Nufaru, Jud. Tulcea

Se vinde teren in suprafata de 7.900 mp cu o deschidere la sosea de 20 m si o latime pe partea din spate de 40 m Singur proprietar Comision 0%!

7,900 m2

Nufaru, Tulcea

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor
9
5

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor

Teren de vânzare în Tulcea, Valea Nucărilor, 2.6ha, lângă lacul Razim, arabil, împărțit în 3 loturi, 2 de 10.000mp și unul de 6000mp. Deschiderea la drum este de 17m, respectiv 22m. propietar numărul cadastral 31725, 9400 euro ha DIRECT PROPRIETAR maps.app.goo.gl Ecg41iKo51XLm5k1A

Valea Nucarilor, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 4 camere Str.Babadag
18

Apartament 4 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Ultracentrala,Etaj 4 cu hidroizolatie noua,decomandat,suprafata totala 86,22 mp,suprafata utila 79,18mp,renovat total,partial mobilat,centrala gaz,izolat exterior,bloc reabilitat total,boxa la subsol,pret 120000 euro neg.tel.07476988 ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

teren intravilan macin
1
4

teren intravilan macin

Vand teren intravilan situat pe strada Bateriei, nr 11. 2000 mp 22.000 eur.

2,000 m2

Macin, Tulcea

Vânzare imobil 7

Vânzare imobil

Casa 5 camare baie bucătărie gresie faianță parchet uși geamuri termopan centrala gaz tabla linbad sup 147p teren 1200 relații tel

748 EUR/m2 | 147 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare
2
1

Teren de vanzare

Terenul este situat la doar 5 minute de mers pe jos de balta ,ideal pentru relaxare ,pescuit sau casă de vacanță ! Acces direct de pe strada asfaltată ,canalizare în fața terenului ,racordare la apă disponibilă ,stâlp de iluminat în fața terenului ! Teren intravilan ,Carte funciară cu categoria de ...

2,542 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

vind casa in localitate Sulina 12

vind casa in localitate Sulina

--- Casă de vânzare în Sulina, jud. Tulcea 4 camere, grădină, aproape de Dunăre și Mare! Vă propun spre vânzare o proprietate situată în orașul Sulina, pe strada a 3-a, într-o zonă liniștită și cu acces rapid la natură. Ideală pentru locuit permanent, casă de vacanță sau investiție turistică! ...

50 EUR/m2 | 1,100 m2

Sulina, Tulcea

vând casa vacanta crisan delta dunarii
8
1

vând casa vacanta crisan delta dunarii

SC Sanoroexclusive SRL vinde casa de vacanta Crisan inima Deltei mal stang, suprf teren 1260 mp Sc 170 mp Sd 290 mp. Compusa din trei camere + living, terasa, spatii depozitare, 3 toalete. Pompe apa, sistem sanitar cu doua fose ecologice. Teren de tenis cu nocturna, Piscina cu tobogan, pompa si filtre ...

1293 EUR/m2 | 290 m2

Crisan, Tulcea

Vând casă de vacanță in Delta Dunării,mobilată,la 50 m de apă.
1
51

Vând casă de vacanță in Delta Dunării,com Pardina jud Tulcea,cu suprafață utilă de 45 mp si teren de 450 mp , mobilată.Casa este noua si este compusă din 2 terase(una este închisă) bucătărie,1 dormitor,1 hol,baie, cameră cu centrală si boiler pe lemne si electric(stoc de lemne pe 2 ani),o magazie.Are ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Pardina, Tulcea

De vanzare teren intravilan
1
2

De vanzare teren intravilan

Vand teren intravilan 330 m2 zona in plina dezvoltare .

330 m2

Tulcea, Tulcea

Spațiu comercial  casă 220 mp, terasă, centru
10

Spațiu comercial casă 220 mp, terasă, centru

Vând casa spațiu comercial. Clădire acoperită cu țiglă, 3 camere, hol și subsol ( 4 camere)+ terasă, centrală gaz (gpl), teracotă, suprafață totală 220 m.p., din care construită 107 m.p., Se vinde la pretul de 55000 euro. Accept si schimb+diferenta, cu casa ap. in Ovidiu, Navodari, CT

250 EUR/m2 | 220 m2

Cerna, Tulcea

Categorii

Imobiliare

Județe

Tulcea
Salvează căutarea