Promovat
Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp
7

Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp

Agentia Dobrogea Imobiliare va prerzinta spre vanzare o caza batraneasca in zona Centrala, cu o suprafata aprox de 80 mp, situata pe un teren de 690 mp si o deschidere stradala de 11 ml. Imobilul are perete comun cu o alta proprietate, este compus din 3 camere, plus anexe, incalzirea se face cu sobe, ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 8284 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial P+E | Piața Nouă

ID 8284 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial P+E | Piața Nouă

LUX Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial versatil, situat strategic în zona Piața Nouă, punctul zero al comerțului tulcean. Cu un flux pietonal și auto constant, această locație este ideală pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastră. Compartimentare și dotări: Proprietatea este dispusă ...

110 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun
20
6

ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare o vilă impresionantă, situată în zona Alexandru cel Bun, unde confortul, relaxarea și funcționalitatea se îmbină perfect. Construită în 2019, din cărămidă, cu izolație exterioară de 10 cm și placare cu piatră naturală, acoperiș din țiglă și finisaje de calitate, ...

782 EUR/m2 | 275 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat
12
1

Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , spatios , modern , situat pe str. Mircea Voda , la etajul 3+pod . Living cu bucatarie open space in suprafata de 34 mp . Renovat complet : instalatii termice sanitare electrice , noi , parchet, usa metalica exterior, acoperis nou) , aparat de aer conditionat ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren extravilan 1500 mp (viitor intravilan) loc. Telita, comuna Frecatei, jud. Tulcea
8

. Vand teren extravilan la granite cu intravilanul localitatii TELITA, la 28 km de municipiul Tulcea, in zona TRIUNGHIULUI MANASTIRILOR CELIC DERE (3 KM), SAON (9 KM, CU IESIRE LA DUNARE) SI COCOSU (19 KM). VEZI GOOGLE MAPS. Trenul va trece in viitorul apropiat in intravilanul localitatii ( pentru ...

Telita, Tulcea

ID 1372 DE VÂNZARE - Garsonieră confort 1 - BLOC NOU
5

ID 1372 DE VÂNZARE - Garsonieră confort 1 - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 37 mp Compartimentare: ...

1351 EUR/m2 | 37 m2

Tulcea, Tulcea

Casa  spatiu centru
16

Casa spatiu centru

CASA SPATIU | TULCEA PRET 87.000 EURO Vindem casa situata in Tulcea pe o strada central pozitionata. Casa este construita din caramida, an 1978. DETALII TEHNICE *SUBSOL -2 beciuri *DEMISOL - 2 camere + baie (MOBILATE) *PARTER - 3 camere +baie TEREN 121Mp Construiti 159Mp (amprenta 74Mp) SURSA ...

547 EUR/m2 | 159 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Vand teren intravilan 3

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan de 1000 mp în Ceamurlia de Jos. Terenul are deschidere la strada asfaltata, cu posibilitate de racordare la canalizare. Deschiderea la strada este de 20 ml. Prețul este negociabil.

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Apartament vanzare zona 0
1
1

Apartament vanzare zona 0

Vand apartament 4 camere etaj 4, 99 mp, strada Sabinelor, la E uri, 90.000 Euro usor negociabil, apartamentul este decomandat, centrala gaz noua,2 AC uri ,2 bai, 3 balcoane.Relatii la telefon .

909 EUR/m2 | 99 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Teren - 7.900 mp - Nufaru, Jud. Tulcea
2

Vand Teren - 7.900 mp - Nufaru, Jud. Tulcea

Se vinde teren in suprafata de 7.900 mp cu o deschidere la sosea de 20 m si o latime pe partea din spate de 40 m Singur proprietar Comision 0%!

7,900 m2

Nufaru, Tulcea

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor
9
5

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor

Teren de vânzare în Tulcea, Valea Nucărilor, 2.6ha, lângă lacul Razim, arabil, împărțit în 3 loturi, 2 de 10.000mp și unul de 6000mp. Deschiderea la drum este de 17m, respectiv 22m. propietar numărul cadastral 31725, 9400 euro ha DIRECT PROPRIETAR maps.app.goo.gl Ecg41iKo51XLm5k1A

Valea Nucarilor, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 4 camere Str.Babadag
18

Apartament 4 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Ultracentrala,Etaj 4 cu hidroizolatie noua,decomandat,suprafata totala 86,22 mp,suprafata utila 79,18mp,renovat total,partial mobilat,centrala gaz,izolat exterior,bloc reabilitat total,boxa la subsol,pret 120000 euro neg.tel.07476988 ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

teren intravilan macin
1
4

teren intravilan macin

Vand teren intravilan situat pe strada Bateriei, nr 11. 2000 mp 22.000 eur.

2,000 m2

Macin, Tulcea

Vânzare imobil 7

Vânzare imobil

Casa 5 camare baie bucătărie gresie faianță parchet uși geamuri termopan centrala gaz tabla linbad sup 147p teren 1200 relații tel

748 EUR/m2 | 147 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare
2
1

Teren de vanzare

Terenul este situat la doar 5 minute de mers pe jos de balta ,ideal pentru relaxare ,pescuit sau casă de vacanță ! Acces direct de pe strada asfaltată ,canalizare în fața terenului ,racordare la apă disponibilă ,stâlp de iluminat în fața terenului ! Teren intravilan ,Carte funciară cu categoria de ...

2,542 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

vind casa in localitate Sulina 12

vind casa in localitate Sulina

--- Casă de vânzare în Sulina, jud. Tulcea 4 camere, grădină, aproape de Dunăre și Mare! Vă propun spre vânzare o proprietate situată în orașul Sulina, pe strada a 3-a, într-o zonă liniștită și cu acces rapid la natură. Ideală pentru locuit permanent, casă de vacanță sau investiție turistică! ...

50 EUR/m2 | 1,100 m2

Sulina, Tulcea

vând casa vacanta crisan delta dunarii
8
1

vând casa vacanta crisan delta dunarii

SC Sanoroexclusive SRL vinde casa de vacanta Crisan inima Deltei mal stang, suprf teren 1260 mp Sc 170 mp Sd 290 mp. Compusa din trei camere + living, terasa, spatii depozitare, 3 toalete. Pompe apa, sistem sanitar cu doua fose ecologice. Teren de tenis cu nocturna, Piscina cu tobogan, pompa si filtre ...

1293 EUR/m2 | 290 m2

Crisan, Tulcea

Vând casă de vacanță in Delta Dunării,mobilată,la 50 m de apă.
1
51

Vând casă de vacanță in Delta Dunării,com Pardina jud Tulcea,cu suprafață utilă de 45 mp si teren de 450 mp , mobilată.Casa este noua si este compusă din 2 terase(una este închisă) bucătărie,1 dormitor,1 hol,baie, cameră cu centrală si boiler pe lemne si electric(stoc de lemne pe 2 ani),o magazie.Are ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Pardina, Tulcea

De vanzare teren intravilan
1
2

De vanzare teren intravilan

Vand teren intravilan 330 m2 zona in plina dezvoltare .

330 m2

Tulcea, Tulcea

Spațiu comercial  casă 220 mp, terasă, centru
10

Spațiu comercial casă 220 mp, terasă, centru

Vând casa spațiu comercial. Clădire acoperită cu țiglă, 3 camere, hol și subsol ( 4 camere)+ terasă, centrală gaz (gpl), teracotă, suprafață totală 220 m.p., din care construită 107 m.p., Se vinde la pretul de 55000 euro. Accept si schimb+diferenta, cu casa ap. in Ovidiu, Navodari, CT

250 EUR/m2 | 220 m2

Cerna, Tulcea

Dunavatu de Sus teren extravilan - 2,3Ha 4.500 euro  ha direct de la proprietar
4
10

Dunavatu de Sus teren extravilan - 2,3Ha 4.500 euro ha direct de la proprietar

Va oferim spre vanzare 2,3 HA teren extravilan in apropierea satelor Dunavatul de sus (3km) si Dunavatul de Jos in inima Deltei Dunarii. Terenul face parte din fondul extravilan Dunavatul de Sus, comuna Murighiol. Terenul este marginit de padure pe o latura, are deschidere de 37 m si se afla la 500 ...

Dunavatu de Sus, Tulcea

Promovat
ID 7835 DE VÂNZARE - Teren intravilan Sat CATALOI
3
1

ID 7835 DE VÂNZARE - Teren intravilan Sat CATALOI

DE VÂNZARE - TEREN INTRAVILAN în Sat CATALOI, Comuna FRECAȚEI! La doar 10 km de Municipiul Tulcea! Suprafață teren: 806 mp Front stradal: 29,45 ml Acces: Stradă pietruită, foarte aproape de DN22A Utilități disponibile: Apă și curent electric Teren ideal pentru construcție casă, investiție sau casă de ...

806 m2

Cataloi, Tulcea

Teren intravilan 1837 mp la Dunăre, în Peceneaga, Tulcea
9
1

Teren intravilan 1837 mp la Dunăre, în Peceneaga, Tulcea

Rezumat: - Teren intravilan 1837 mp, la Dunăre, în localitatea Peceneaga, Tulcea; - Deschidere generoasă la 2 străzi; - Acces asfaltat, ușor în orice anotimp; - Utilități: apă, curent, canalizare; - Zonă liniștită, cu natură spectaculoasă; - Ideal pentru casă de vacanță sau pensiune; - Acces rapid din ...

1,837 m2

Bac+Strada+Bazei, Peceneaga, Tulcea

Categorii

Imobiliare

Județe

Tulcea
Salvează căutarea