Imobiliare Tulcea

Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
1

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

Apartament 2 camere , decomandat , situat in zona Piata Noua , str.Gavrilov Corneliu , la etajul 3 . Suprafata toala 54 mp . Detine living cu bucatarie open space .Incalzire : debransat gaz la usa . Apartamentul este liber ,ocupabil imediat . PRET 65000 EURO Va asteptam la vizionare !

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE
2
2

ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan în Murighiol cu suprafața de 520 mp. Terenul este INTRAVILAN, îngrădit, cu 2 FRONTURI STRADALE de 14 ml, respectiv 32,11 ml, și utilități în zonă: apă și curent electric pe stradă. Localizare excelentă: - La doar 35 km de Tulcea (32 min cu mașina) - ...

520 m2

Murighiol, Tulcea

Hala industriala 500 mp

Hala industriala 500 mp

Inchiriez hala industriala in suprafata 500 mp cu doua cai de acces situata in incinta BATMA, Tulcea.

450 m2

Tulcea, Tulcea

Inchiriez apartament 2 camere Str.Isaccei
10

Inchiriez apartament 2 camere Str.Isaccei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar inchiriaza apartament 2 camere Str.Podgoriilor,etaj 1,decomandat,imbunatatit,suprafata totala 55 mp,centrala gaz,pret 2500 ron plus o luna garantie,tel.

50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona E3
8

Apartament 2 camere,zona E3

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere , situat in zona E3 , la etajul 2 . Suprafata totala 62 mp . Este mobilat si utilat complet . Detine centrala proprie pe gaz si parcare auto . PRET 350 EURO Va asteptam la vizionare !

58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere zona e3
10

Inchiriez apartament 2 camere zona e3

Agentia Imobilara Aura Intermediar inchiriaza apartament 2 camere zona e3,etaj 2 cu lift,suprafata totala 60 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,loc de parcare privat,pret 350 euro plus o luna garantie,tel.0747698898

60 m2

Tulcea, Tulcea

Casa bătrânesca demolabila 1

Casa bătrânesca demolabila

Vând casa bătrânesca cu teren în Jurilovca cu deschidere la 2 străzi, terenul are 2000m se afla situat lângă spital detalii pe wathsapp la

Jurilovca, Tulcea

Teren delta 18

Teren delta

Vand teren in delta,loc.Uzlina,com.Murighiol.Terenul se afla in vecinatatea complexului turistic Cormoran.

1,000 m2

Uzlina, Tulcea

Casa Delta Dunarii - Patlageanca
10
56

Casa Delta Dunarii - Patlageanca

Vând casă (2012) si teren 7000 m2 cu pomi fructiferi si vita de vie în sat Patlageanca, judetul Tulcea.

500 EUR/m2 | 60 m2

Patlageanca, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan de vânzare!
7
5

Teren intravilan de vânzare!

Vând teren intravilan 1500 mp. în sat Sălcioara com. Jurilovca jud.Tulcea,str. Bălții nr.36 (la 4 km de Jurilovca,gura portiței)

Salcioara, Tulcea

Promovat
ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței
3
1

ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței

Lux Imobiliare vă propune spre VÂNZARE un spațiu comercial cu potențial de investiție, situat în centrul localității Luncavița, la doar 50 km ( 45 min) de Tulcea. Poziționat strategic, în apropiere de DN22 E87, proprietatea beneficiază de vizibilitate excelentă și acces facil. Detalii proprietate: Amprentă ...

480 EUR/m2 | 250 m2

Luncavita, Tulcea

Vanzare teren intravilan in Jurilovca - Tulcea
5
3

Vanzare teren intravilan in Jurilovca - Tulcea

De vanzare teren intravilan 1100 mp categoria de folosinta arabil localizat excelent chiar in Com.Jurilovca (Tulcea) cu potential turistic remarcabil (punct de plecare in excursii catre Gura Portitei si Delta Dunarii cu ambarcatiuni din port). Are deschidere de 31,41 m la strada in curs de asfaltare, ...

1,100 m2

Jurilovca, Tulcea

 Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp 10

Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp

Vand teren cu deschidere la asfalt (drumul Tulcea-Murighiol), la intrare in satul Victoria, la 13 km de orasul Tulcea, cu retea electrica la hotar si cu apa trasa din sat, inclusiv conducta pe 300 m pe lungimea terenului. Pe teren este o fundatie cu suprafata de 20 mp., suprafata totala: 18600Acces: ...