Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

Apartament 2 camere , decomandat , situat in zona Piata Noua , str.Gavrilov Corneliu , la etajul 3 . Suprafata toala 54 mp . Detine living cu bucatarie open space .Incalzire : debransat gaz la usa . Apartamentul este liber ,ocupabil imediat . PRET 65000 EURO Va asteptam la vizionare !

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2970 Apartament 2 camere în bloc nou
13
1

ID 2970 Apartament 2 camere în bloc nou

LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern, situat într-un bloc nou, cu lift, în Cartier E3. Detalii apartament: Suprafață: 70 mp Compartimentare: hol de intrare, living, bucătărie, dormitor, baie și balcon Stare: se predă exact ca în poze Preț: 75.000 Un apartament luminos și spațios, ...

1071 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
ID 8141 Spatiu comercial de inchiriat!
4
1

ID 8141 Spatiu comercial de inchiriat!

LUX Imobiliare vă oferă spre ÎNCHIRIERE un spațiu comercial situat pe Strada Isaccei una dintre cele mai circulate artere din Tulcea, atât pietonal, cât și auto! Caracteristici principale: Suprafață: 75 mp Acces stradal + vitrină pentru expunere Compartimentare: spațiu vânzare, birou, hol, grup sanitar Utilități: ...

75 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa +Teren 414 mp
15
8

Casa +Teren 414 mp

Oferim spre vanzare , Casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior , situata inntr-o zona linistita , zona Primaverii . Suprafata totala 414 mp , suprafata construita 103 mp . Este compusa din 5 camere , bucatarie , baie si 3 holuri . Detine 2 garaje . Teava de gaz la poarta . Cheia in ...

583 EUR/m2 | 103 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Se vinde teren
2

Se vinde teren

Îți propun un teren de vânzare 35 metru cu o suprafață de 1,286mp in somova jd tulcea. Terenul este situat în zonă urbană, având acces pavat și asfaltat. Este ideal pentru construcții, fiind înconjurat de un gard. În apropiere, beneficiezi de diverse facilități: Bar "Terasa Adi" la doar 290 m Magazin ...

1,286 m2

Somova, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
4

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Murighiol 28

Teren intravilan Murighiol

Ofer spre vinzare teren intravilan suprafata 500 m cu deschidere la soseaua principala 9m . Terenul se afla pe malul lacului Murighiol, suprafata totala: 500, Front stradal: 9Alte caracteristici: Destinatie: De vacantaAlte caracteristici: Acces auto, La sosea, Oportunitati de investitie Acces: Amenajare ...

500 m2

Murighiol, Tulcea

ZONA 23 AUGUST  -  2 CAMERE, ETAJ 3
8

ZONA 23 AUGUST - 2 CAMERE, ETAJ 3

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament 2 camere situat in zona 23 August. Situat la etajul 3 are o suprafata de 33m . Este izolat termic atat interior cat si exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie si dormitor. Instalatia de gaz este pe palier la aproximativ 1m ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
1

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Casa de vanzare - 4 camere, pivnita - 120mp - teren 2000 mp - M. Kogalniceanu - Tulcea - 86.000 Euro
10
3

Casa are o arhitectură inteligentă, cu spații foarte generoase si o suprafata de 120 mp. Este situată intr-o zonă linistită si foarte accesibilă. Casa este proiectată pentru a oferi un echilibru perfect între estetică și funcționalitate. Casa este compusa din: 4 camere luminoase si spatioase, bucatarie ...

717 EUR/m2 | 120 m2

Mihail Kogalniceanu, Tulcea

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican
5

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican

Inchiriez apartament 2 camere zona Pelican etaj 1 decomandat utilat mobilat 2 paturi matrimoniale 2 canapea extensibile aragaz combina frigorifica masina spalat centrala gaz,pe termen lung garantie.NU colaborez cu Agenti.

63 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 8284 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial P+E | Piața Nouă

ID 8284 DE ÎNCHIRIAT - Spațiu comercial P+E | Piața Nouă

LUX Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial versatil, situat strategic în zona Piața Nouă, punctul zero al comerțului tulcean. Cu un flux pietonal și auto constant, această locație este ideală pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastră. Compartimentare și dotări: Proprietatea este dispusă ...

110 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea
2
2

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea

De vanzare teren intravilan in Parches, jud. Tulcea in suprafata de 2197 mp. Terenul are deschidere atat la strada asfaltata cat si la balta, utilitati la poarta.

Parches, Tulcea

Casa pe malul Dunarii
5
5

Casa pe malul Dunarii

Din lipsa de timp sunt nevoit sa vand aceasta proprietate situata pe malul Dunarii, pe bratul Macin, localitatea Peceneaga, Tulcea. Casa are o amprenta de aproximativ 64 metri patrati, compusa din 2 camere, baie si bucatarie.Langa casa este si o anexa de 40 mp ca si magazie. Casa este mobilata si se ...

625 EUR/m2 | 64 m2

Peceneaga, Tulcea