Promovat
ID 1380 Garsonieră în Cartier Vest - DE VÂNZARE
4
3

ID 1380 Garsonieră în Cartier Vest - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare îți propune spre vânzare o garsonieră confort 2, situată în Cartierul Vest, zonă ce oferă avantajul de a avea absolut toate facilitățile necesare la doar câțiva pași distanță: piață, numeroase magazine, farmacii, instituții bancare, restaurante și Parcul Ciuperca pentru momentele de relaxare. De ...

1182 EUR/m2 | 11 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
1

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand teren in Delta Dunarii-cu iesire la bratul Sulina-sat Vulturu, com.Maliuc, jud.Tulcea
5
5

Proprietar, vand 3675 mp teren intravilan in sat Vulturu, com.Maliuc, jud.Tulcea, pe malul bratului Sulina, cu deschidere la drum 23 mp, vis a vis de Pensiunea Aqua Villa. Terenul este imprejmuit si are curentul electric la poarta. Accesul se poate si cu autovehicul cu trecere bac la Nufaru.

Vulturu, Tulcea

casa +spatiu comercial
4
21

casa +spatiu comercial

De vânzare spațiu comercial(care se poate transforma in camere), garaj, camere, curte. pt alte detalii . pe strada Mahmudiei

293 EUR/m2 | 188 m2

Tulcea, Tulcea

 Teren agricol Tulcea 1000ha pentru arenda-inchiriere
1
26

Teren agricol Tulcea 1000ha pentru arenda-inchiriere

Agentie Imobiliara- Se da in arenda tot terenul,toata suprafata!! Pretul afisat in anunt de 2200000 Euro este pe durata concesiunii sau arendei,in functie de perioada-anii stabiliti la fata locului!! Raspundem numai telefonic!! Rugam sa fim contactati Numai de oameni de afaceri cu potential financiar ...

Tulcea, Tulcea

Oportunitate Ideală pentru Producție și Logistică
5
1

Oportunitate Ideală pentru Producție și Logistică

Spații comerciale de închiriat în Tulcea Soluția perfectă pentru depozite sau producție. Ai nevoie de un spațiu generos pentru activitatea ta de producție sau depozitare, dar nu găsești o locație flexibilă, accesibilă și bine utilată? Spațiile mici și costisitoare pot limita dezvoltarea afacerii ...

8,600 m2

Tulcea, Tulcea

Vând teren 2

Vând teren

Vand teren intravilan in Delta Dunarii in comuna Murighiol, sat Uzlina, langa Hotel Cormoran. 3500

3,500 m2

Tulcea, Tulcea

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO
9

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Rosmarin, într-o zonă liniștită și bine conectată la facilitățile orașului. Apartamentul este amplasat la etajul 3, are o compartimentare semidecomandată și o suprafață de 33,3 mp, fiind o alegere potrivită atât pentru ...

1235 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Teren 2093 mp in Slava Rusa
9
9

Teren 2093 mp in Slava Rusa

Teren 2093 mp in Slava Rusa Terenul este intravilan de forma dreptunghiulara cu dimeniunile aproximative : 28 x 72 m Apa este pe teren Energia electrica a fost debransata intrucat acolo nu mai locuieste nimeni de o perioada lunga de timp Terenul este situat pe strada Veterani, nr 155 si are iesire si ...

275 EUR/m2 | 80 m2

Slava Rusa, Tulcea

Casa de vinzare
2
2

Casa de vinzare

Casă de vânzare în Mălcoci, județul Tulcea zonă liniștită, aproape de Dunăre Se vinde casă la roșu, ideală pentru cine dorește să o finalizeze după propriul gust. Suprafață utilă: 70 mp Teren: 500 mp Compartimentare: 2 dormitoare living + bucătărie open space 1 baie demisol acces exterior ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament Luncavita Tulcea
9
2

Apartament Luncavita Tulcea

De vanzare apártament frumos renovat in centrul Luncaviței. Luncavița Tulcea DORMITOR 10.89 SUPRAFATA UTILA DORMITOR 9.90 SUPRAFATA UTILA BAIE 4.41 SUPRAFATA UTILA HOL 10.45 SUPRAFATA UTILZA SUFRAGERIE 18.55 SUPRAFATA UTILA BUCATARIE 9.60 SUPRAFATA UTILA BALCON 3.52 SUPRAFATA UTILA TOTAL SUPRAFATA ...

609 EUR/m2 | 69 m2

Luncavita, Tulcea

Vânzare 2 case + teren Babadag
2
3

Vânzare 2 case + teren Babadag

De vânzare proprietate în oraș Babadag,zona centrala,str.Republicii 147 , compusa astfel: - teren 2800 mp - 1 casă parter+ etaj - 1 casă parter Proprietatea are toate taxele la zi ,ambele case sunt locuibile , fără a necesita investiții urgente și sunt racordate la apă și curent

625 EUR/m2 | 400 m2

Central, Babadag, Tulcea

Apartament de vânzare
8
1

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere, cartier E3, izolat interior și exterior, încălzire centrala gaz, aer condiționat, geamuri termopan, suprafață utila 52mp. Etaj 4 cu pod izolat. Preț 68000 euro

1385 EUR/m2 | 52 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Teren in Tulcea vedere de sus, monument, șenal Dunare.telefon  .
9
3

Teren in Tulcea vedere de sus, monument, șenal Dunare.telefon .

Proprietar, vând teren intravilan 392 metri pătrați cu casă batraneasca nelocuibila în Tulcea, zona1, vedere panoramică oraș, monument, șenal Dunare, șantier naval. Preț 127 euro metru pătrat. Utilități: curent,apă, canalizare, gaze. zero șapte doi unu cinci opt opt patru opt șapte.

Tulcea, Tulcea

Garsoniera Vest
4

Garsoniera Vest

De inchiriat garsoniera Vest , et 3 . Mobilata 700 ron

10 m2

Tulcea, Tulcea

Gospodarie la tara
3
20

Gospodarie la tara

Casă mică , 123 m.p. formată din : 2 dormitoare cu parchet , 1 baie , racordata la rețeaua de apă , cu cada , ghiuveta , toaletă , gresie , faianță , boiler electric . Încălzire cu sobe de teracotă. Bucătărie cu apă curentă , de la rețea , robinet cu apă caldă ( delimano) , gresie , faianță , scurgere ...

0 EUR/m2 | 3,900 m2

Camena, Tulcea

 URGENT teren 3000mp intravilan ,deschidere 60ml Dj
1

URGENT teren 3000mp intravilan ,deschidere 60ml Dj

vand teren in Dobrogea in zona superba , in triunghiul manastirilor Dobrogene, plus multe alte obiective turistice si de relaxare. Suprafata 3000mp cu deschidere 60ml la drum judetean care merge de la Niculitel- Valea Teilor- Iulia... Toate utilitățile la strada: curent, apa, internet+TV, momentan nu ...

3,000 m2

Alba, Tulcea

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Teren
1

Teren

Teren intravilan,Uzlina,Murighiol,3500 mp,intabulat,unic proprietar,la o distanță aprox.200 m de Hotel Cormoran,15 euro mp negociabil.

3,500 m2

Uzlina, Tulcea

Vand teren agricol extravilan
3

Vand teren agricol extravilan

Vand teren agricol extravilan,1 ha, in comuna Văcăreni, judetul Tulcea.

10,000 m2

Vacareni, Tulcea

Teren agricol Chilia Veche 8

Teren agricol Chilia Veche

1,7 ha teren agricol, in com Chilia Veche jud Tulcea, 12750 euro ( 7500 euro ha). Terenul este format din 3 parcele, 2 de cate 6000 mp și 1 de 5000 mp. Se pot vinde și separat.

Babadag, Tulcea

Închiriez spațiu comercial 26 mp
4
2

Închiriez spațiu comercial 26 mp

Închiriez spațiu comercial în zona Piața Veche, cu suprafața de 26 mp, pe teren proprietate privată. Prețul este de 350 pe lună.

26 m2

Piata Veche, Tulcea, Tulcea

Categorii

Imobiliare

Județe

Tulcea
Salvează căutarea