Teren casa Moara Grecilor
6

Teren casa Moara Grecilor

Direct proprietar Vând teren intravilan cu suprafața de 1150 mp, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, unde s-au construit și se construiesc în continuare locuințe noi. Ideal pentru construcția unei case familiale sau investiție sigură. Localizare excelentă: Suburbia Moara Grecilor, ...

1,150 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Inchiriez complex comercial in Husi, Jud. Vaslui ID:RH-44580-property
20

De închiriat complex industrial 10.379 m Huși logistică producție depozitare sistem fotovoltaic Se oferă spre închiriere un complex industrial complet funcțional, cu o suprafață construită totală de 10.379 m , situat strategic în municipiul Huși, județul Vaslui, în proximitatea punctului ...

10,379 m2

Husi, Vaslui

Promovat
Hala de inchiriat
3

Hala de inchiriat

Hala de închiriat din panouri sandvici cu centură din beton zona en-gros, lângă Complex Max.

320 m2

Vaslui, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare teren extravilan arabil si vie pe rod in Husi. 3,7 euro m.p.
7
11

De vanzare teren arabil( fosta plantatie de vita de vie) 2175 m.p.si teren cu vie pe rod 1300 m.p.( 7 randuri) intretinuta,ambele situate in extravilanul mun. Husi,zona Plop,la 70 m din DJ Husi-Padureni,pe alee accesibila cu auto.Toate actele in regula.

3,475 m2

Husi, Vaslui

Teren 1100mp  extravilan intravilan Dobrina
3

Teren 1100mp extravilan intravilan Dobrina

Vand 1100 mp teren extravilan in Dobrina.. La cerere se poate transforma in intravilan. Facilitati - Drum de piatra iluminat, apa de la retea , reteaua de energie electrica la 10 metri. Amplasamentul se afla la cca 400m fata de ultima bariera (spalatoria de covoare din Dobrina). Pretul de vanzare este ...

1,100 m2

Vaslui, Vaslui

vind garaj
1
4

vind garaj

Vând garaj pe strada filaturi 21 m pătrați

Vaslui, Vaslui

Casă bătrânească de vânzare
4
2

Casă bătrânească de vânzare

Vând teren cu casă bătrânească, situat în Huși, str. Al. I. Cuza nr. 85, 354 mp în acte, măsurată 383 mp, front la stadă 12 m, toate actele la zi, poziționare foarte bună, acces la toate utilitățile. Preț 31000 EURO, negociabil.

310 EUR/m2 | 100 m2

Husi, Vaslui

Casa de vanzare 3

Casa de vanzare

4 cam,2 holuri,2 intrati,baie bucatariesi alte dependențe Celule votovoltaice 3kw,utilități toate

1200 EUR/m2 | 125 m2

Husi, Vaslui

teren arabil 1,3 ha 17

teren arabil 1,3 ha

terenul este situat pe teritorul comunei Albesti jud Vaslui are cadastru,aprobare MAN , toate actele in regula, unic proprietar pret 7000 eurici

1 m2

Albesti, Vaslui

Casă de vanzare 2

Casă de vanzare

Case de vanzare 4 camere,2 holuri,2 intrati Camerele sunt mari living generos 7pe 6 camere la fel serioase,baie bucatarie Este datata cu toate utilităților gaz apa canal electricitate,centrala pe gaz calorifere de oțel,sobe de tradiția în toate camerele,așezată pe o suprafață de teren aprox 800 mp cu ...

192 EUR/m2 | 780 m2

Husi, Vaslui

vand casa 5camere
9
4

vand casa 5camere

vând casa 5 camere noua 140 m2 cu 5000m2 teren vie 1000 m2 Bucătărie vara in sat Blesca com Ivanesti Vaslui .Casa este la Soseaua bc-vs.

250 EUR/m2 | 140 m2

Blesca, Vaslui

Teren Bacaoani-Munteni

Teren Bacaoani-Munteni

Vand 4600 metri,situat intre Munteni si Bacaoani.,acces direct la DN 24.Numai integral.

4,600 m2

Bacaoani, Vaslui

Vând sau Închiriez Teren intravilan + cladire
4
1

Vând sau Închiriez Teren intravilan + cladire

Vând sau Închiriez teren intravilan 5022 mp situat la DJ 15D ( Vaslui - Iași) 10 km de Vaslui, loc. Ștefan cel Mare, cu deschidere 65 m la soseaua principala și 76 m adâncime, racordat la apa și canalizare, curent electric 380 V( trifazic), asfalt pe căile de acces laterale, clădire suprafață 300mp pentru ...

Stefan cel Mare, Vaslui

Vând casă +19224m teren intravilan
5

Vând casă +19224m teren intravilan

Vând casă stare bună, locuibila imediat, 4camere, hol,baie, bucătărie, apă trasă cu hidrofor din fântână, fosa, beci +dependite, două fântâni +19200m teren, livadă de pruni, meri,cireși, gutui, teren arabil, gradina și o mare parte cca 1,2 ha impadurit cu salcâmi, recomandat pentru creșterea animalelor ...

19,224 m2

Sarateni, Vaslui

Casă de vânzare în Barlad 16

Casă de vânzare în Barlad

Casă de vânzare în Bârlad zona Confecții, Str. Câmpia Libertății nr.5 Vând casă situată într-o zonă liniștită și bine poziționată din Bârlad (zona Confecții), pe strada Câmpia Libertății. Suprafață teren: 300 mp Suprafață utilă casă: 100 mp Construcție din cărămidă, solidă și bine întreținută ...

880 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

vând apartament
2
2

vând apartament

detalii în poze. An construcție 1980. Pentru poze sunați și vă trimit pe WhatsApp. Mobilat parțial, preț 75.000 euro.

1153 EUR/m2 | 65 m2

Husi, Vaslui

Vand apartament  in Husi -posibilitate cabinet medical, altele. 1

Vand apartament in Husi -posibilitate cabinet medical, altele.

Vand apartament in Husi , str. 14 Iulie, cetral. 90mp . Trei camere, doua bai, doua holuri , acces la uscator. Posibilitate schimb cu apartament cu 2 camera sau locuinta la curte.

1333 EUR/m2 | 90 m2

Central, Vaslui, Vaslui

Vând casă
5
1

Vând casă

Vând casă în Vaslui, vizavi de spital, Aleea Hulubăț, suprafață construită 123,73 mp, suprafață în jurul casei 500 mp

691 EUR/m2 | 123 m2

Vaslui, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Teren intravilan+extravilan Chitoc, asfalt, utilitati, acte complete, priveliste superba
4

ACTE cadastrale complete! Cumparatorul merge la notar si pleaca proprietar! (Actele tranzactiei dureaza aproximativ 3 saptmani in total.) Teren intravilan la drumul asfaltat - 1727mp. Suprafata totala 11000mp. Priveliste superba. Satul este inconjurat de padure. Drum asfaltat la un capat al parcelei, ...

11,030 m2

Chitoc, Vaslui

Apartament 3 camere Barlad 1

Apartament 3 camere Barlad

De vanzare 2 apartamente situate in Barlad visavis de Barlad Value Center in complexul rezidential Dya. Ambele au 3 camere la etajul 3 din 4 blocul avand lift. Un apartament are 150m si unul 180m. Pret fix 1.000 euro m

1000 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

casa de vînzare
10
9

casa de vînzare

casa de vînzare cu 3 camere bucătărie și hol plus că mai are 3 camere și beci magazin 2 garaje și sa construit și baie și bucătărie anul 2025 este recent renovata cit și pe afara

3500 EUR/m2 | 10 m2

Banca, Vaslui

Apartament 2 camere, etajul 2, zona Gradina
11

Apartament 2 camere, etajul 2, zona Gradina

Va prezentam un apartament cu 2 camere, la etajul 2, pe bd Epureanu, bloc V3. Apartamentul a fost renovat, inclusiv instalatiile si se afla intr-o zona foarte linistita. Pret: 46.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 58 mp; Suprafata utila: 42 mp; Suprafata utila ...

989 EUR/m2 | 47 m2

Barlad, Vaslui

Categorii

Imobiliare

Județe

Vaslui
Salvează căutarea