Hartă Listă
Filtre active: Vaslui Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spațiu Industrial de Vânzare/Inchiriere, Huși -  Zona Industrială E581
9
2

Spațiu Industrial de Vânzare/Inchiriere, Huși - Zona Industrială E581

Comision 0% Va propun spre vânzare o Cladire Industrială de 4.623mp aflată in Zona Industrială Husi intrarea dinspre Vama Albița, cu deschidere la E581 (Calea Basarbiei 100B) Clădirea a fost construită în anii 1980 și a fost sediul fabricii de textile din Husi, în momentul de față fiind folosită pentru ...

2 EUR/m2 | 4,623 m2

Est, Husi, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren intravilan Barlad, 707 mp, zona centrala, str Bradului
8
2

Va prezentam un teren in zona centrala a orasului Barlad, pe strada Bradului, nr 6, in apropiere de restaurant Trattoria Da Vinci si ProLife. Pretabil constructie locuinta, cabinet medical sau sediu firma. Pret: 105.500 euro (150 euro mp) Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 707 mp, intravilan, ...

707 m2

central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren intravilan
4
2

teren intravilan

1500 metri intravilan , 33.5 metri lățime 0034666 șapte unu nouă 087. Prețul nu este negociabil

1,503 m2

Manjesti, Vaslui

Teren intravilan
5
1

Teren intravilan

1810 metri pătrați, 24 metri deschidere . Prețul nu este negociabil. 0034666 șapte unu nouă 087

1,810 m2

Bacaoani, Vaslui

Teren pentru casa Moara Grecilor - intravilan
6

Teren pentru casa Moara Grecilor - intravilan

Direct proprietar Vând teren intravilan cu suprafața de 1150 mp, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, unde s-au construit și se construiesc în continuare locuințe noi. Ideal pentru construcția unei case familiale sau investiție sigură. Localizare excelentă: Suburbia Moara Grecilor, ...

1,150 m2

Vaslui, Vaslui

Promovat
Teren casa Moara Grecilor
6
1

Teren casa Moara Grecilor

1,150 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Apartament + Spatiu Comercial - Vanzare 80 mp util LANGA LiDL Cartier Vaslui
10

- Parter - vedere spre Est-Sud-Vest - Suprafata UTILA 80 mp - vedere directa SPRE DINSPRE Magazinul LiDL Cartier pe toata latimea blocului (SPATIU PT RECLAMA) Pe strada Bucovinei, la cativa pasi de magazinul LiDL Cartier Doua (2) băi complet echipate Termoizolatie, Centrala termica pe gaz NOUA, 5 ...

3100 EUR/m2 | 80 m2

Vaslui, Vaslui

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere
5
5

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere zona( Penny gara) cu perioada de contract minimum 1an garantie de 2000 ron nu se accepta animale companie si se inchiriaza doar persoanelor cu contract de muncă pentru relații la tel.

65 m2

Barlad, Vaslui

Vând  teren in  Mărășeni , Vaslui
7
2

Vând teren in Mărășeni , Vaslui

Vând teren în localitatea Mărășeni cu acces direct din DN cu toate utilitățile (gaz, curent, apa, canalizare). In curte se afla o casă batraneasca, o magazie și o fântână, precum și o vie si multi pomi fructiferi. Terenul are suprafața de 1015m2 în acte. În spatele casei este șes, apoi pădure. Toate ...

44 EUR/m2 | 1,015 m2

Maraseni, Vaslui

Teren Intravilan
7

Teren Intravilan

De vânzare teren intravilan in suprafață de 4500 m.p , categoria curți -construcții , deschidere stradală de 30 metrii , acces direct din drumul județean. Împrejmuit în totalitate. Utilități ( canalizare apa curentă),curățat de vegetație și nivelat . Terenul se află la 5 km de centrul orașului Bârlad ...

4,500 m2

Crang, Vaslui

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 57.000 EU.

1056 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

vand urgent casa
10
3

vand urgent casa

casa de vânzare pe strada dorna Nr 11 zona confecție 2 camere baie și bucătărie garaj pentru mașini gradina beci magazie de lemne canalizare prețul este ușor negociabil toate actele la notariat se vor plăti de către cumpărător apa curent cablu canalizare căldura pe lemne centrală proprie gaz ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Deal, Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere, Birlad, Str.Epureanu, 60m2, 62,000 Euro
10
6

Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida

1033 EUR/m2 | 60 m2

Central, Barlad, Vaslui

Inchiriez spatiu comercial 1

Inchiriez spatiu comercial

Inchiriez afacere magazin piese auto cu marfa sau fara in Vaslui zona centrala ,suparafata 45-125 m 2 cu toate utilitatile inclusiv parcare

125 m2

Donici, Vaslui, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Apartament Imobiliare
10

Apartament Imobiliare

Vand apartament cu 4 camere, decomandat et. 4 4, doua bai, doua balcoane, suprafata utila 98 mp. Complet renovat, mobilat, utilat, izolatie hidro si termica. Apartamentul este la 200 m de Carrefour Traian.

Vaslui, Vaslui

Teren de vanzare
10
8

Teren de vanzare

Vand teren intravilan,in Husi, str.Ana Ipatescu, nr.182. Suprafata: 1186mp. Pomi fructiferi-meri,ciresi,nectarini,gutui,ciresi amari,piersici,caisi,pruni,peri,nuci. Vie nobila=140 butuci. Utilitati:-apa curenta si apa din fantana cu hidrofor; -canalizare; -curent; ...

Husi, Vaslui

Vind inchiriez teren aproape de Vama Albita
7

Vind inchiriez teren aproape de Vama Albita

Vind inchiriez 1 2 ha teren -jumate ha-extravilan zona com Drinceni,la sos principala Iasi-vama Albita(pe teren se afla o veche instalatie de scurgere a apei-canal care loate fi astupat,posibilitate includere in intravilan,la 4 km distanta de vama Albita,pretabil pt spalatorie auto,peco statie de incarcare ...

5,000 m2

Dranceni, Vaslui

Vand casa
5
6

Vand casa

Casa de locuit ,in localitatea Stanilesti jud Vaslui,la strada,compusa din 3 camere,hol bucatarie,beci.Teren 408 m 2,avand ca utilitati apa curenta si electricitate.

429 EUR/m2 | 70 m2

Stanilesti, Vaslui

Inchiriere Cladiri - Depozitare - Productie - Birouri - relocare afacere
5
2

Ofer spre inchiriere spatii depozitare productie in Barlad, Strada G-ral Cerchez 10, cu acces facil de pe centura orasului cat si din centrul orasului. Suprafata spatiilor este cuprinsa intre 300 si 1200 m2, in total cladiri 2500 m2, regim inaltime intre 3 si 7 m potrivite pentru productie sau ...

2,000 m2

Nord-Est, Barlad, Vaslui

Vând  apartament  3 camere decomandat  ultracentral
1
6

Vând apartament 3 camere decomandat ultracentral

Proprietar vând apartament 3 camere decomandat, 85 m pătrați, an finalizare 1995,str.Petru Rareș, et.4 cu acoperiș, două băi,balcon închis și boxă la subsol . Preț 92000 euro negociabil. Tel.

1082 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Teren intravilan Deleni
2
29

Teren intravilan Deleni

De vanzare teren intravilan Aproape de centru Str Bacani 2 drumuri de acces 1700 m Preț 10.000 euro m Terenul este îngrădit Pomi fructiferi Tel

1,700 m2

Vaslui, Vaslui

Categorii

Imobiliare

Județe

Vaslui

Localități

Vaslui (206) Barlad (187) Husi (95) Muntenii de Jos (15) Negresti (7) Zorleni (7) Lipovat (6) Simila (6) Moara Grecilor (5) Perieni (5) Secuia (5) Bacaoani (4) Dranceni (4) Tanacu (4) Vutcani (4) Albesti (3) Deleni (3) Grivita (3) Manjesti (3) Maraseni (3) Muntenii de Sus (3) Rusi (3) Stanilesti (3) Trestiana (3) Badeana (2) Banca (2) Blagesti (2) Carja (2) Chitoc (2) Ciocani (2) Codaesti (2) Costesti (2) Danesti (2) Delesti (2) Dumesti (2) Gara Banca (2) Hoceni (2) Laza (2) Osesti (2) Portari (2) Puiesti (2) Rebricea (2) Sarbi (2) Stefan cel Mare (2) Tutova (2) Alexandru Vlahuta (1) Arsura (1) Bacani (1) Baltateni (1) Barbosi (1) Barzesti (1) Berezeni (1) Blesca (1) Bogdanesti (1) Bogesti (1) Botesti (1) Budesti (1) Cantalaresti (1) Capusneni (1) Cazanesti (1) Cepesti (1) Chetresti (1) Corbu (1) Crang (1) Crasna (1) Crasnaseni (1) Cretestii de Sus (1) Dimitrie Cantemir (1) Feresti (1) Fruntiseni (1) Gara Docaneasa (1) Gherghesti (1) Gugesti (1) Horga (1) Iaz (1) Ivanesti (1) Ivanesti (Padureni) (1) Ivesti (1) Jigalia (1) Latesti (1) Malusteni (1) Miclesti (1) Murgeni (1) Oltenesti (1) Oprisita (1) Plopi (1) Pogana (1) Pogonesti (1) Poiana lui Alexa (1) Poienesti (1) Popeni (Zorleni) (1) Pribesti (1) Rafaila (1) Ratesu Cuzei (1) Rediu (1) Rosiesti (1) Salceni (1) Sarateni (1) Satu Nou (Cretesti) (1) Sauca (1) Siscani (1) Solesti (1) Stoisesti (1) Stramtura-Mitoc (1) Tacuta (1) Tatarani (1) Tifu (1) Tulesti (1) Valea lui Darie (1) Vetrisoaia (1) Viisoara (1) Voinesti (Vulturesti) (1) Vulturesti (1) Zapodeni (1)