Imobiliare Vaslui

Hartă Listă
Filtre active: Vaslui Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Casă / Vilă de vânzare în mun. Vaslui, jud. Vaslui - 0% Comision
20
1

Vă oferim spre vânzare o proprietate impunătoare, situată într-o zonă liniștită și căutată a municipiului Vaslui (str. Călugăreni). Această vilă spațioasă este ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și un spațiu exterior generos. * Detalii Suprafață și Construcție: ​- Regim înălțime: ...

913 EUR/m2 | 345 m2

Nord-Est, Vaslui, Vaslui

Promovat
Spațiu Industrial de Închiriat între 1.140 - 4.623mp - Huși - E581
12

Comision 0% Va propun spre închiriere o Cladire Industrială de 4.623mp aflată in Zona Industrială Husi intrarea dinspre Vama Albița, cu deschidere la E581 (Calea Basarbiei 100B) Se poate închiria pe nivel (1150mp fiecare) sau integral 4.623mp Clădirea a fost construită în anii 1980 și a fost sediul ...

1,140 m2

Est, Husi, Vaslui

Promovat
Inchiriez apartament 1 camera

Inchiriez apartament 1 camera

Inchiriez apartament 1 camera , 42 m2, parcare personala , Movas Rezidence , conditii lux , de preferinta perioada indelungata , exclus elevi sau persoane cu animale de companie . Pret : 380 E .

Vaslui, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 2000mp Huși-Vaslui cartier Plopeni
5
2

Teren 2000mp Huși-Vaslui cartier Plopeni

Vând teren 2000mp Husi-Vaslui cu nr. cadastral 77973 pe teren se află vie ,ideal pentru construcții, cabane etc. Utilități în apropiere. 7 euro mp.

Husi, Vaslui

Garsoniera
5

Garsoniera

Vand garsoniera zona industriala Vaslui Gaz metan Tamplarie pvc Usi interior culisante pentru economie de spatiu Magazie in podul blocului Instalatie electrica noua etc

1190 EUR/m2 | 21 m2

Industriala, Vaslui, Vaslui

Vand 1400 mp de teren intravilan în sat Ciocani, comuna Ciocani

Vând 1400 mp de teren intravilan in sat Ciocani. are o deschidere de peste 25 m la starda. Exista fantana în curte, drum astfaltat în sat și pietruit până la poarta, Stâlpi de iluminat public în dreptul curții.

Ciocani, Vaslui

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.
10

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat într-o zonă liniștită și verde in centrul Vasluiului, in proximitate fata de scoli si gradinite, avand costuri reduse de intretinere. Caracteristici principale: Suprafață: 45,50 mp utili. Poziționare: Etaj 4 4 (cu acoperiș și termoizolație, fără probleme ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Vaslui, Vaslui

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală
4
2

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală, aproape de Primăria orașului Huși. Prețul este 230.000 euro. Mai multe detalii la telefon 0_7_8_6_8_3_0_1_1_8.

1045 EUR/m2 | 220 m2

Central, Husi, Vaslui

Vând  vilă  și  spațiu comercial în zona centrală
4
2

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală

1045 EUR/m2 | 220 m2

Central, Husi, Vaslui

Casa parter-4 camere, grădină, garaj. Zona Libertății, Vaslui.
10

Locație excelentă, aproape de Piața Traian, școli, magazine, transport public. 4 camere cu baie complet utilată în casă,. Încălzire: centrală termică cu calorifere+ 2 sobe de teracotă. Beci boltit și acoperit, grătar zidit. Foișor, grădină. Magazie. Garaj. Curte pavată cu dale. Suprafața teren 490 m ...

1035 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Casă de vanzare
4

Casă de vanzare

Casa batraneasca de vanzare in huși strada Dumitru patras nr 10 corni. Casa cu 3 camere +anexa o bucătărie + magazie.126 mp construita.teren aferent in fața casei 493+992.in spatele casei.

357 EUR/m2 | 126 m2

Husi, Vaslui

Vând teren intravilan 6

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan suprafață de 2322mp situat în suburbia Rediu-Brodoc preț 20 euro mp negociabil, apa si canalizarea in curs de bransare fiind aduse până în fața terenului

Vaslui, Vaslui

vand teren in Banca Gara jud Vaslui 1

vand teren in Banca Gara jud Vaslui

terenul intravilan 1400m patrati in spatele scolii in apropierea terenului de sport

1,400 m2

Banca, Vaslui

Garsoniera Zona grădină 3

Garsoniera Zona grădină

Se oferă spre vânzare garsonieră situată în zona Grădină, într-un bloc liniștit, cu acces facil către puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 22 mp și este rezultată din unificarea a două garsoniere mai mici, oferind astfel un spațiu mai bine organizat și practic. Garsoniera este complet ...

1182 EUR/m2 | 22 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 3 camere centru
10

Vand apartament 3 camere centru

De vânzare apartament cu 3 camere centru cu suprafața utilă de 80 m patrati. - 2 balcoane - living - 2 dormitoare - bucătărie - 1 baie - 1 debara cu intrarea în pod separată - aer condiționat, centrală termică Este situat la etajul 4, deasupra sediului Gaz Est. Vederea către parcul Cinema Se vinde ...

1063 EUR/m2 | 80 m2

Husi, Vaslui

2 Terenuri pentru casa - Badeana 718 mp
6

2 Terenuri pentru casa - Badeana 718 mp

Vand terenuri intravilane in Badeana, strada Scolii. Ambele cu suprafata de 718mp fiecare. Cel situat pe colt (iesire la doua strazi) cu pret de 80e mp, iar cel din interior (o iesire la strada) cu pret de 70e mp. Preturi usor negociabile. Terenurile dispun fiecare de toate utilitatile: - electricitate - ...

Badeana, Vaslui

Vand ap cu 2 camere

Vand ap cu 2 camere

Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, 43 mp, parter   zona Stadion
8

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion Preț: 47.000 EUR (fix) Vând apartament 2 camere, situat la parter, în zona Stadion. Renovare începută de la 0: uși și parchet scoase urmează gresia unde este cazul apartamentul este varuit în alb Din acest stadiu, este ideal ca renovarea să fie continuată ...

1093 EUR/m2 | 43 m2

Barlad, Vaslui

Vând  apartament  3 camere decomandat  ultracentral
1
5

Vând apartament 3 camere decomandat ultracentral

Proprietar vând apartament 3 camere decomandat, 85 m pătrați, an finalizare 1995,str.Petru Rareș, et.4 cu acoperiș, două băi,balcon închis și boxă la subsol . Preț 92000 euro negociabil. Tel.

1082 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Teren vânzare 1400mpatrati 44kk

Teren vânzare 1400mpatrati 44kk

1400m patrati Teren vânzare 4km Vaslui Muntenii de jos Terenul se afla la 300 m.m.strada principala ,asasfalt ,gaz metan ,fibra optica .

1,400 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

casa batraneasca
1
50

casa batraneasca

vand casa batraneasca in sat Craciunesti comuna Rebricea, Vaslui cu 3 camere fantana si lumina 1400 mp. teren. 12.000 putin neg. Se poate si in rate cu 7000 avans

171 EUR/m2 | 70 m2

Rebricea, Vaslui

teren minim 3000mp
1

teren minim 3000mp

doar pe strada principală negresti Siliste Decebal dacă aveți teren casă lăsați mesaj și vă sun în cel mai scurt timp

3,000 m2

Negresti, Vaslui

Vand casă și panant

Vand casă și panant

Vand casă și panant 1900 intravilan și 4500 extravilan in sat Frenciugi com Drăgușeni jud Iași

5,400 m2

Rediu, Vaslui

Categorii

Imobiliare

Județe

Vaslui
Salvează căutarea