Hartă Listă
Filtre active: Vaslui Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand complex industrial comercial in Husi - ID : RH-43182-property
20
1

De vânzare Complex industrial comercial în Huși, jud. Vaslui Suprafață construită totală: 10.000 mp Teren total: peste 19.000 mp Adresă: Huși, jud. Vaslui Utilități: curent trifazic, apă, canalizare, acces asfaltat Destinație actuală: hale producție, depozite, birouri, dormitoare muncitori Ideal ...

Husi, Vaslui

Promovat
Spatiu de inchiriat
2
1

Spatiu de inchiriat

Spatiu de inchiriat în incinta Complex Max Vaslui , spațiul se află la demidol util pentru orice , aproximativ 140m2 , acces în curte cu orice tip de mașină sau camion.

140 m2

Vaslui, Vaslui

Promovat
Hala de inchiriat
3

Hala de inchiriat

Hala de închiriat din panouri sandvici cu centură din beton zona en-gros, lângă Complex Max.

320 m2

Vaslui, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare,în sat Crasnaseni
8

Casa de vanzare,în sat Crasnaseni

Vând casa la tara în sat Crasnaseni comuna Tatarani la 10km de orașul Huși .Casa de renovat :2 camere ,bucătărie +anexe. Casa dispune de curent și apa de la fântâna proprie ,drum asfaltat pana la poartă Casa are 83 m amprenta iar curte și gradina intravilan 3500 m.si se află în centrul satului lângă ...

176 EUR/m2 | 85 m2

Crasnaseni, Vaslui

vand apartament
5

vand apartament

vând apartament cu 2 camere etaj 4 zona stadion aproape de laborator analize medicale Dorimed se vinde mobilat utilat preț 60000 euro

1071 EUR/m2 | 56 m2

Barlad, Vaslui

Închiriez spațiu comercial str republicii 304

Închiriez spațiu comercial str republicii 304

De închiriat spatiu comercial str republicii 304 98mp pretabil farmacie

98 m2

Barlad, Vaslui

Teren + casa la rosu
2
5

Teren + casa la rosu

Vând teren cu suprafața de 300 mp + casa, situat în Bârlad, zona Deal, lângă Cimitirul Eternitatea. Pe teren se află o casă la roșu, oferind oportunitatea perfectă pentru a-ți construi căminul visat. Detalii: Suprafață teren: 300 mp Casa la roșu: 120 mp Locație liniștită și accesibilă cu priveliste ...

150 EUR/m2 | 300 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan de vanzare
2
1

Teren intravilan de vanzare

Vand teren situat in zona Poligonului auto, langa fostul Obor. Suprafata totala de 874 metri patrati. Pret: 35 euro metru patrat, negociabil.

Vaslui, Vaslui

Vând sau schimb
5
3

Vând sau schimb

Vând sau schimb Casa in Vaslui (Secuia) cu apartament 2 camere zona centrala plus diferența

667 EUR/m2 | 90 m2

Vaslui, Vaslui

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile 9

Vand apartament 2 camere, etajul 2, pe rasarit,cu toate imbunatatirile

Apartament in Bârlad, strada Lirei nr. 43, etaj 2 cu toate imbunatatirile, centrala proprie, izolat exterior , aier conditionat, gresie, faianță, usi schimbate exterior cat si interior termopan culoare închisă,

1097 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament, et.2,PE RASARIT  zona CONFECTII 5

Vand apartament, et.2,PE RASARIT zona CONFECTII

Vand apartament zona CAPSA, CONFECTII, ET. 2, CU IMBUNATATIRI.

63 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren Barlad
5
10

Vand teren Barlad

Vand teren cu suprafata de 1800 mp in Bariera Puiesti, in zona pensiunii Sandra, in fosta livadă cu case construite, cu utilități (rețea de apa oraș, canalizare, curent electrictric). Terenul este in intravilan, are carte funciara, cadastru. Telefon :

1,800 m2

Barlad, Vaslui

Vând lot teren 450 m pt casa 2

Vând lot teren 450 m pt casa

Lot 450 m pt casa cu utilități, in Bârlad situat pe partea stângă a drumului care duce spre Ciocani.Pret 25000 euro

450 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere, decomandat
8
1

Apartament 3 camere, decomandat

Apartament 3 camere,2 băi, 72 m , decomandat, strada Ana Ipătescu,bl 306, etaj 3 4, vedere pe ambele părți ale blocului. Preț negociabil

1097 EUR/m2 | 72 m2

Vaslui, Vaslui

2200 m.p.  teren intravilan de vanzare Ivanesti (Vaslui) 1

2200 m.p. teren intravilan de vanzare Ivanesti (Vaslui)

Vand 2200 m.p de teren intravilan (pentru constructii) in comuna IVANESTI judetul Vaslui. Terenul are o deschidere de 18.5 metri la DN 2F (strada principala Vaslui -Bacau) Pretul 7 euro m.p. negociabil .

Ivanesti, Vaslui

Padure 9 ha in Negresti - Vaslui
8
2

Padure 9 ha in Negresti - Vaslui

Se afla in proximitatea orasului Negresti, in zona Valea Mare, cu acces foarte facil din strada Garii, intr-un superb cadru natural. Padure batrana de circa 120 ani, densitate mare, predominant esente tari de stejar, carpen, frasin, jugastru dar si tei. Este neexploatata si pazita permanent cu contract ...