Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Inchiriez apartament 1 camera

Inchiriez apartament 1 camera

Inchiriez apartament 1 camera , 42 m2, parcare personala , Movas Rezidence , conditii lux , de preferinta perioada indelungata , exclus elevi sau persoane cu animale de companie . Pret : 380 E .

Vaslui, Vaslui

Promovat
Vand complex industrial comercial in Husi - ID : RH-43182-property
20
1

De vânzare Complex industrial comercial în Huși, jud. Vaslui Suprafață construită totală: 10.000 mp Teren total: peste 19.000 mp Adresă: Huși, jud. Vaslui Utilități: curent trifazic, apă, canalizare, acces asfaltat Destinație actuală: hale producție, depozite, birouri, dormitoare muncitori Ideal ...

Husi, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Terenuri pentru casa - Badeana 718 mp
6

2 Terenuri pentru casa - Badeana 718 mp

Vand terenuri intravilane in Badeana, strada Scolii. Ambele cu suprafata de 718mp fiecare. Cel situat pe colt (iesire la doua strazi) cu pret de 80e mp, iar cel din interior (o iesire la strada) cu pret de 70e mp. Preturi usor negociabile. Terenurile dispun fiecare de toate utilitatile: - electricitate - ...

Badeana, Vaslui

cazare la apartament

cazare la apartament

Ofer cazare la apartament cu 2 camere. Se ofera spre inchiriere livingul. Cazarea este 300lei luna.

20 m2

Vaslui, Vaslui

Vând teren intravilan zona METEO
4
4

Vând teren intravilan zona METEO

Vand lot de teren într-o zonă cu potențial imens de dezvoltare, situată în zona Livadă. Lotul are o suprafață de 450 m și oferă o oportunitate excelentă pentru construirea unei locuințe personalizate sau pentru investiții pe termen lung. Prețul este de 65 euro pe metru pătrat negociabil, iar terenul ...

450 m2

Perieni, Vaslui

Teren agricol avantajos in Comuna Perieni Vaslui
5
15

Teren agricol avantajos in Comuna Perieni Vaslui

Vand, avantajos, terenuri agricole, dispersate, in comuna Perieni jud. Vaslui dupa cum urmeaza= 10 000 mp -Grop = 20 000 lei 4100 mp - Deal de mijloc = 5000 lei 1800 mp - Deal de mijloc = 2000 lei 903 mp - Ses = 1000 lei 1095 mp - Ses = 1100 lei 3600 mp - sub holmuri 5000 mp - vie in Roscani Total ...

31,500 m2

Perieni, Vaslui

Garsoniera confort I, parter

Garsoniera confort I, parter

Vând garsoniera situata in Barlad, confort I, parter, Bd.Republicii, nr.300, bl.Z5, blocul turn de langa Grădiniță nr.9, buna si pentru privatizare. Preț vânzare 39000 euro, negociabil. Mai multe detalii la telefon .

1560 EUR/m2 | 25 m2

Barlad, Vaslui

Vand  sau schimb cu auto 2

Vand sau schimb cu auto

Vand teren extaravilan aproximativ 700m in spate la Silver Moll in vie fosta Ferma 3. Preț 15000 negociabil sau schimb cu mașina +-diferenta.

Muntenii de Jos, Vaslui

Teren,hala,birouri de inchiriat vaslui
10

Teren,hala,birouri de inchiriat vaslui

Inchiriam Teren și hală Vaslui 6000 mp 2 hale La o hală (hală albă) :4 birouri ,vestiare+băi cu duș La altă hală (hală neagra cu roșu 3 spații) (Mare,Mic,Mijlociu) Dotată cu uși rulou 1:150m 2:70m 3:140m Apa,canalizare curent 5000w Curent pentru stații de betoane sau stații de asfalt Situat în str:podul ...

6,000 m2

Vaslui, Vaslui

Casa de vanzare cartier deal barlad
3
8

Casa de vanzare cartier deal barlad

De vanzare casa in Barlad , cartier Deal , str. Tudor Vladimrescu , cu 3 camere, bucatarie , hol, baie si anexe , casa locuibila, toate utilitatile: curent, apa, gaz, canalizare, suprafata de teren 635 mp, cu gradina plus o fantana in curte, deschidere la strada de 16 mp. Zona buna si linistita ! Pret ...

586 EUR/m2 | 140 m2

Barlad, Vaslui

Vând casă
5
1

Vând casă

Vând casă în Vaslui, vizavi de spital, Aleea Hulubăț, suprafață construită 123,73 mp, suprafață în jurul casei 500 mp

691 EUR/m2 | 123 m2

Vaslui, Vaslui

Vand casa frumoasa.
3
5

Vand casa frumoasa.

Vand casa locuibila cu anexe si gradina 3.000mp.

400 EUR/m2 | 100 m2

Vaslui, Vaslui

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.
10
10

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.

Vand casa, aflata pe strada Pictor Adamiu nr.42, judet Vaslui, oras Barlad, cartier Tuguiata. Casa este compusa din 4 camere, bucatarie, o baie, 2 holuri + beci. Casa construita in 1985 din caramida si acoperita cu tabla. Dispune de centrala termica, aer conditionat, termopane, termoizolatie. Casa a ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Casă de vanzare 4

Casă de vanzare

Vand casa compusă din 4 camere serioase 2 holuri bucătărie,baie Este racordata la toate utilitățile,apa,canal,gaz,electricitate internet Cu dependențe bucătărie de vara,garaj,foișor etc Așezată pe o durată de 780 mp cu deschidere stradală de 50 m strada principala aproape de primărie 200m si 300m de ...

1154 EUR/m2 | 130 m2

Husi, Vaslui

Teren intravilan pt constructii 6

Teren intravilan pt constructii

5000 mp teren intravilan situat pe Dric în spatele fostei fabrici de conserve deschidere 12 m lungime 4900 m

5,000 m2

Sud-Vest, Husi, Vaslui

Teren intravilan,constructii 2

Teren intravilan,constructii

Teren intravilan constructii pe el se află o casă batraneasca,crama,fântână,utilități la poarta,deschidere mare peste 50m ,central aproape e primarie 900 mp suprafata 40 eurici mp

Husi, Vaslui

Spatiu Comercial
3
2

Spatiu Comercial

Spatiu comercial de vanzare ,suprafata 1200m patrati ,curte interioara 300m patrati, curent electric 220v 380v, apa curenta, canalizare, gaz , spatiul poate fi folosit ca si spatiu comercial sau productie , cladirea este construita P+1 cu stuctura din beton , pereti din BCA si cu izolatie termica(polistiren), ...

250 EUR/m2 | 1,200 m2

Vaslui, Vaslui

vand teren
5

vand teren

vand teren in sat bacaoani com munteni de jos vaslui ,terenul este situat in spatele casei la soseaua nationala are 700 m patrati si intrare separata pt mai multe detalii sunati la

700 m2

Vaslui, Vaslui

Casă D+P+1E zona Motel Everest
10
4

Casă D+P+1E zona Motel Everest

Casă individuală D+P+1E situată in zona motelului Everest. Proprietatea beneficiază de teren 550 mp, suprafață construită 257mp din care demisol 53 mp, parter 101 mp și etaj 103 mp. Compartimentare: - demisol cu camera tehnica, magazie; - parter cu living, hol, bucătărie, birou, baie; - etaj cu 3 dormitoare, ...

856 EUR/m2 | 187 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament 3 camere, zona Stadion 2

Vând apartament 3 camere, zona Stadion

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat la et.2 din 4, str.Vasile Pârvan nr.17, aproape de creșă și grădinița de copii. Apartamentl are suprafața de 51 m2 și este compus din cameră de zi, 2 dormitoare, bucătărie, 2 debarale, 2 holuri, baie și balcon închis cu termopan. Apartamentul deține centrală ...

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Teren Simila
5

Teren Simila

Teren de vanzare, in Simila, in suprafață compactă de 3000 mp! Pretul este de 50.000 de EURO. Mai multe detalii la telefon

3,000 m2

Simila, Vaslui

inchiriez la casa doua camere
3

inchiriez la casa doua camere

inchiriez casa la Husi 2 camere pentru detalii suna ti ma

40 m2

Husi, Vaslui

Gata de locuit.
6
1

Gata de locuit.

Vând apartament două camere, parter zona stadion recent renovat!

1599 EUR/m2 | 43 m2

Crolux, Barlad, Vaslui

Locuinț  la etaj, centru Huşi
10

Locuinț la etaj, centru Huşi

Locuință luminoasă, decomandată, formată din 2 camere, bucătărie, baie, cămară și hol. Dispune de apă curentă, curte mică proprie și acces ușor la toate punctele de interes. Zonă liniștită, ideală pentru locuit sau investiție. O locuință tip apartament, dar cu intimitatea și farmecul unei curți proprii, ...

809 EUR/m2 | 68 m2

Husi, Vaslui

Locuinț  la etajul 1, în centru Huși
2

Locuinț la etajul 1, în centru Huși

O locuință tip apartament, dar cu intimitatea și farmecul unei curți proprii, unde te poți bucura în liniște de cafeaua de dimineață sau de un grătar relaxant în weekend, după o săptămână de lucru.

809 EUR/m2 | 68 m2

Husi, Vaslui

Vând teren extravilan Com. Drânceni 11

Vând teren extravilan Com. Drânceni

Vând teren in suprafața de 10.000 m.p situat in extravilanul Comunei Drânceni, județul Vaslui.

Dranceni, Vaslui

Casa de vanzare
10
12

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Barlad .Casa se afla la 10 minute de mers pe jos de centrul orasului.Deschiderea este de 12 mp.Are 4 camere,2 bucatarii,baie,2 holuri( hol mare 30 mp,hol mic 4 mp),beci,magazie,termopane toata casa,centrala termica+ sobe,izolata, canalizare, strada asfaltata. .Terenul este de 1339 ...

750 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan Vaslui, pretabil constructie locuinta, laborator medical, centru de seniori etc
2
5

Suprafata 796 mp, toate utilitatile. Zona spitalul judetean, la 1 minut de statia de autobuz. Front stradal: 16ml, Parcela cu numarul 86135. Utilitati -gaz, apa, canal, curent electric, telefon, internet, tv. Pretabil locuinta, cabinete medicale, centru seniori, etc.

796 m2

Vaslui, Vaslui

Casă de vânzare în zonă centrală sau schimb cu apartament!
9

Casă de vânzare în zonă centrală sau schimb cu apartament!

Vând casă cu 3 camere ,semidecomandate,în orașul Huși, zona centrală,lângă biserica Sf.Anton,strada Melchisedec. Casa este construită din cărămidă. Suprafața totală teren 380mp Suprafața totală contruita 166mp Dispune de toate utilitățile: centrală pe gaz, apă, curent electric, fântână în curte, magazie,anexă ...

494 EUR/m2 | 160 m2

A, Husi, Vaslui

Apt de vanzare urgent.Negociabil.
2
3

Apt de vanzare urgent.Negociabil.

Apt format din 2cam de camin o singura întrare. In Husi strada Stanilesti etaj 1.( unde era fabrica de pantofi - la strada)semi mobilat, primul bloc de camin familisti comfort.Pret neg. 33.000 euro.Rog seriozitate. Contact nr .

1031 EUR/m2 | 32 m2

Husi, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 4 camere, Piata Traian
10
4

Apartament 4 camere, Piata Traian

Vand apartament 4 camere decomandat, în imediata apropiere a pieței Traian, Vaslui etaj 3, structură mare, suprafață 100 mp. An construcție bloc 1997. Centrală termică nouă schimbată în anul 2024. 1 balcon, 10 m lungime, inchis , cu acces din sufragerie si bucătărie, vedere în spatele blocului 1 balcon ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Vaslui, Vaslui

Teren de vânzare Muntenii de Jos 981 mp cu utilități și asfalt
5

Teren de vânzare Muntenii de Jos 981 mp Vând teren intravilan în Muntenii de Jos, suprafață 981 mp, ideal pentru construcție casă, locuință de vacanță sau investiție. Deschidere 16,2 m liniari Împrejmuit complet Livadă de cireși pe rod Pomi fructiferi pe toată marginea terenului pe rod Utilități: ...

981 m2

Centru, Muntenii de Jos, Vaslui

Vand teren intravilan+extravilan Codaesti, Vaslui
3

Vand teren intravilan+extravilan Codaesti, Vaslui

Vand teren in sat com. Codaesti, jud. Vaslui, punctul "Lupoaica" avand o suprafata totala de 12.704 m.p. din care intravilan (1000 m.p.) si extravilan (11.704 m.p.), compacte intr-o singura suprafata de teren. In actul de vanzare-cumparare terenul extravilan este strucurat astfel: 3.768 m.p. arabil, ...

12,704 m2

Codaesti, Vaslui

Teren intravilan
3

Teren intravilan

Vând teren intravilan in centrul comunei Alexandru Vlahuță,preț neg.

4,800 m2

Alexandru Vlahuta, Vaslui

Apartament 3 camere Huși 1

Apartament 3 camere Huși

Apartament 3 camere decomandat in Huși, jud. Vaslui, central, str. ALEXANDRU GIUGARU, 66 mp, 2 balcoane, debara, dressing.

1061 EUR/m2 | 66 m2

Husi, Vaslui

AFACERE la cheie CLUB Menthor VDM se vinde
1
3

AFACERE la cheie CLUB Menthor VDM se vinde

AFACERE la cheie CLUB MENTHOR VDM VASLUI SE VINDE

233 EUR/m2 | 300 m2

Central, Vaslui, Vaslui

Vand casa si teren
2

Vand casa si teren

In sat Cantalaresti, com Stefan cel Mare, judetul Vaslui vand casa de locuit in planul 2 in suprafata de 106 mp, constructia din chirpici din 1991 si acoperita cu tabla in 2023. Casa este cimentuita in exterior, are 3 camere, hol, bucatarie si baie cu apa curenta. Casa se vinde impreuna cu 5160 mp teren. ...

Cantalaresti, Vaslui

Vând pachet de 4 parcele
1
1

Vând pachet de 4 parcele

Vând pachet 4 parcele de teren extravilan In Com Tatarani jud Vaslui. 1300 mp vie dealu Ulmilor, 2400 mp fanete galata, 2000 mp fanete vladica și 9900 arabil Tuluc mantu.

15,600 m2

Tatarani, Vaslui

Vand Casa in sat Plopi com. Bunesti-Averesti
6

Vand Casa in sat Plopi com. Bunesti-Averesti

Vand casa cimentuita, acoperita cu tabla zincata, mobilata si utilata in sat Plopi com. Bunesti-Averesti aflata la drum principal, cu suprafata de 117.37 mp , suprafata utila de 80.69 avand urmatoarele: 4 camere 1 camara, 1 hol, 1 bucatarie Fantana pe tuburi cu pompa electrica Vie pe spalieri 1535.20 ...

296 EUR/m2 | 81 m2

Plopi, Vaslui

vând casă 3 camere gară Buhăiești Jud Vaslui
10
6

vând casă 3 camere gară Buhăiești Jud Vaslui

vând casă 3 camere hol baie cu wc și cadă plus bucătărie parchet toată casa uși geamuri termopan suprafață 90 m2 teren 1040m2 la șosea cu o deschidere de 40 m2 la șosea o anexă bucătărie de vară de 20 m2 casa este din chirpici cimentuita mobilata utilata complet curent electric fântână proprie anexe ...

422 EUR/m2 | 90 m2

Voinesti (Vulturesti), Vaslui

Casa cu mansarda
10
20

Casa cu mansarda

Vand casa cu mansarda în Vaslui, str George Enescu nr 57, bună atât pt locuit cât și pt cabinete medicale sau altele, suprafață 114 m 2,are beci, parter, etaj, balcon, o terasa in spatele casei,pret de apartament negociabil. Relatii la tel: . Sau schimb cu apartament sau garsoniera în Vaslui sau Mangalia. ...

632 EUR/m2 | 114 m2

Vaslui, Vaslui

Teren intravilan, casa,16 km sud Vaslui
6
3

Teren intravilan, casa,16 km sud Vaslui

Vând 2 loturi teren intravilancu suprafatade 1250+1650 mp(2900mp),acte la zi, fiscal,cadastru, in sat Deleni, ideal pentru o casa, livada, gradina, cu strada propusa pentru modernizare asfaltare , gaz metan, canalizare, apă, terenul este plat, la 300m de sediul primariei din Deleni, la 2 minute ...

Deleni, Vaslui

Casă de vânzare Bârlad
8
8

Casă de vânzare Bârlad

Vând casă în cartier Țuguieta,P+1E,168 mp,suprafața teren 308 mp.Construcție din bolțari,finalizată în 2000. Casa este izolată termic,termopane,parțial mobilată. 4 camere,living,2 holuri,bucătărie și 2 băi,balcon și 2 anexe. Curent electric și apă,fosă,gaz și canalizare la poartă.

655 EUR/m2 | 168 m2

Barlad, Vaslui

Teren  2100 metri   Casa Traditionala
5
1

Teren 2100 metri Casa Traditionala

Telefon : Teren 2021 metri Casa Traditionala Valeni Comuna Padureni , Judetul Vaslui( Husi) Casa este situata langa Scoala din Valeni Exista si anexe gospadaresti Strada asfaltata pana la poarta, apa, curent electric Sunati pentru detalii Telefon:

163 EUR/m2 | 120 m2

Husi, Vaslui

vand loc de veci in HUSI

vand loc de veci in HUSI

vand loc de veci in HUSI in cimitirul DRIC inf la tel

Vaslui, Vaslui

Vand Constructie
10
1

Vand Constructie

Vând construcție cu destinație în acte ca locuința 85 mp fara utilități și 5000 mp teren , locație buna pentru grădinărie, creștere animale ,recreere . aflată la 10 m de râul Bârlad pe linia CFR Bârlad -Galați zona depozit militar pod fier ce traversează Râul Preț 35000 eur

515 EUR/m2 | 68 m2

Barlad, Vaslui

Apartament de vânzare
8

Apartament de vânzare

Vând apartament central, mobilat gata de mutat. Merită văzut! Pentru mai multe detalii și vizionare, sunați la nr. de tel.

1176 EUR/m2 | 68 m2

Central, Husi, Vaslui

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere
5

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere - parter - in Vaslui - 150 m de Primaria si Judecatoria Vaslui. Apartamentul este utilat - mobilier, centrala termica noua , aragaz, frigider, masina de spalat, televizoare, cablu tv, internet. Apartamentul este dotat cu geamuri termopan, izolatie exterioara. ...

50 m2

Vaslui, Vaslui

teren intravilan lipovat
9
1

teren intravilan lipovat

teren intravilan in lipovat, fara utilitati ( curent si apa la aproximativ 50 m) 3600 mp, a fost defrisat anul trecut in toamna pentru 5500 e vand si rulota pentru punct fix, an 2006 hobby prestige, 3 zone dormit, 5-6 persoane

3,600 m2

Lipovat, Vaslui

Teren de vanzare
5

Teren de vanzare

teren de vanzare cu casa începută 4 camere 2 bai bucătărie living terasa beci foarte mare fântână lângă casa

3,200 m2

Deleni, Vaslui

Casă tip vilă de vânzare
9
1

Casă tip vilă de vânzare

Casă Parter+mansardă situată în oraș Negresti jud Vaslui si teren intravilan în suprafață de 1.000mp. Deschidere la stradă 21m liniari, 252 m2 construiți și 182mp utili. La parter este compusa din living 24mp, dormitor 20mp, hol intrare 8mp, bucătărie 12 mp, baie 9,2 mp, debara 12 mp, hol 13,8 mp, complet ...