Imobiliare Vaslui

Hartă Listă
Filtre active: Vaslui Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren 6,890mp Crasna / Strada Crasna
7
1

Teren 6,890mp Crasna / Strada Crasna

COMISION ZERO CUMPĂRĂTOR! Teren Intravilan 6.890 mp - Crasna-Albești OPORTUNITATE INVESTIȚIE - Preț și locație de EXCEPȚIE! AVANTAJE: COMISION ZERO pentru cumpărător - economisești mii de euro! 6.890 mp teren intravilan - suprafață generoasă Deschidere 22,8 m la DRUM ASFALTAT - acces excelent Utilități ...

6,890 m2

Crasna, Vaslui

Promovat
Teren intravilan 1041 mp, Grivita, pentru constructii
5
2

Teren intravilan 1041 mp, Grivita, pentru constructii

Agentia imobiliara Nobel Haus va prezinta in exclusivitate, un teren intravilan, in Grivita, cu deschidere de 20 m la strada principala. Terenul se afla la intrarea in Grivita dinspre Barlad. Pret: 31.500 euro (30 euro mp). Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata: 1.041 mp Dimensiuni: ...

1,041 m2

Grivita, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan
5
1

Teren intravilan

1810 metri pătrați, 24 metri deschidere . Prețul nu este negociabil. 0034666 șapte unu nouă 087

1,810 m2

Bacaoani, Vaslui

Vand Apartament
5

Vand Apartament

VÂND APARTAMENT 2 CAM ETJ 2 lângă kaufland sau la schimb cu unul mai mic fărăîmbunătățiri. 60 mii EURO

1273 EUR/m2 | 55 m2

Husi, Vaslui

De vânzare apartament 2

De vânzare apartament

Apartament 2 camere,suprafața 61,30 mp

1142 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Casa din caramida cu patru camere
7

Casa din caramida cu patru camere

Casa din caramida cu patru camere, fundatie din beton si perna din balast, deci rezistenta. Este situata in zona centrala a comunei, strada asfalta, aproape de școală, primărie si magazinul Profi. Casa nu are imbunatatiri, gazul și apa sunt la poarta, fiecare o face după gustul lui. Sup. casa - 105 mp, ...

50000 EUR/m2 | 1 m2

Zorleni, Vaslui

Teren arabil extravilan 20.000mp-Sârbi Vaslui acces la DE 581, 1EUR  mp
1
4

Teren arabil extravilan 20.000mp-Sârbi Vaslui acces la DE 581, 1EUR mp

Vând teren arabil intravilan, 2 ha la N de loc Sârbi Vaslui (Pod Chitcani), acces facil la DE 581- 200m, pret 1EUR mp negociabil, acte la zi, intabulare. tel . - Liviu

Sarbi, Vaslui

Vand apartament, et.2,PE RASARIT  zona CONFECTII 5

Vand apartament, et.2,PE RASARIT zona CONFECTII

Vand apartament zona CAPSA, CONFECTII, ET. 2, CU IMBUNATATIRI.

63 m2

Barlad, Vaslui

Teren de vanzare in Vaslui
9
26

Teren de vanzare in Vaslui

Vand 10.837m de teren impartit in 2 parcele, in Vaslui strada husului ,Gura Bustei, ,cu vie pe rod , separat de un drum pietruit, deschidre 40 m la strada, pretul 8 euro metrul patrat, usor negociabil, nu parcelez. Sant case construite alaturi si utilitati pana la parcela.zero zero trei patru sase ...

10,800 m2

Vaslui, Vaslui

vind terenuri cu schite cadastru notar direct prop ite cadastru notar direct prop sunați pentru  inf
1
3

vind terenuri cu schite cadastru notar direct prop ite cadastru notar direct prop sunați pentru inf

schite 1100m2 si incontinuare 1000m2 se pot cumpara 2 odata pt case livada x investiții . etc find cu deschidere la șoseaua 35m. pe. Ciusmeaua Moldo în Vaslui spre Maraseni direct prop sunați pentru info si o schita mai sus 7108m2 si posibilutatea cumpărării si 15000m2 2 schite cu drum ...

1,100 m2

Vaslui, Vaslui

Vand Casa Batraneasca in sat Sauca,Comuna Laza
1
5

Vand Casa Batraneasca in sat Sauca,Comuna Laza

Vand teren 3700mp in comuna Laza sat Sauca, trenul are o casa batranesca pe el racordata la curent electric mai multe detalii la telefon.

Sauca, Vaslui

Inchiriez spatiu comercial
3

Inchiriez spatiu comercial

SPATIU COMERCIAL 70MP,DOTAT CU CENTRALA TERMICA ,CURENT TRIFAZAT ,ACCES DE PE 2 STRAZI.

80 m2

Barlad, Vaslui

TEREN pentru case .
1
8

TEREN pentru case .

Dezmembrez un teren de 5000 mp in 8 loturi ,2 sunt promise ,mai raman 6 loturi de 595 mp. Terenul se afla la intrare in satul Sarbi ,langa Barlad -Vaslui . Accesul se face direct din Drumul european ,pretul unui lot este de 5500 de euro negociabil .Mai multe relatii la telefon ; ;

5,000 m2

Sarbi, Vaslui

Vaslui 4 camere
9
5

Vaslui 4 camere

Zona centrală, toate utilitățile, parcare, centrală proprie, termopane. Trebuie renovat.

988 EUR/m2 | 81 m2

Vaslui, Vaslui

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Vanzare   Inchiriere Hala in Vaslui
7
3

Vanzare Inchiriere Hala in Vaslui

Se ofera in chirie Hala Industriala inlatime 10m, suprafata interior hala principala 900 m2, la care sa adauga cateva spatii anexe. Suprafata teren 6200 m2. Zona str. Garii, Vaslui, peste calea ferata, in apropiere statii de betoane. Energie electrica trifazata: 50 KW Sistem alarma, sistem supraveghere ...

322 EUR/m2 | 900 m2

Vaslui, Vaslui

Vind casa
2
21

Vind casa

Vind casa+anexe, stare buna. Utilitati- curent electric, apa, teren arabil 5000 mp, pomi fructiferi, vita de vie, pozitie foarte buna pentru crescut pasari si animale,teren cu arbori pentru foc.

446 EUR/m2 | 73 m2

Zapodeni, Vaslui

Apartament de vânzare în piața centrală
5
22

Apartament de vânzare în piața centrală

Vând apartament cu 2 camere ultracentral în Huși (în piață), mobilat și utilat parțial, mutare imediată.

1050 EUR/m2 | 40 m2

Husi, Vaslui

Vand casa in Drujesti comuna Bacani
1

Vand casa in Drujesti comuna Bacani

Vand casa decomandata (3 camere,baie,bucatarie) in Drujesti,comuna Bacani cu iesire directa la sosea. Anul constructiei este 1996 si are o suprafata utila de 104mp.Casa este construita din boltari cu planseu din beton armat. Pe terenul dimprejurul casei (1700mp) există o bucatarrie de vara,beci, garaj ...

552 EUR/m2 | 104 m2

Barlad, Vaslui

De vanzare teren zona Traian
10
4

De vanzare teren zona Traian

De vânzare teren zona Traian Vaslui str Ciprian Porumbescu , la un minut de piața Traian .