Imobiliare Barlad Centru Vaslui

Hartă Listă
Filtre active: Vaslui Barlad Centru Șterge toate filtrele

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre închiriere spațiu comercial ideal pentru afacerea ta
2

Ofer spre închiriere spațiu comercial ideal pentru afacerea ta Bârlad, VS, Bd Republicii, zona Cerbul de aur 55 mp, parter, preț avantajos Telefon

55 m2

Centru, Barlad, Vaslui

De vânzare Complex comercial Paradis Bârlad cu teren
1

De vânzare Complex comercial Paradis Bârlad cu teren

De vânzare Complex Paradis Bârlad, ultra central , 4400m2, cu ieșire la trei străzi . Preț 400 m2, negociabil. Relații la telefon .

0 EUR/m2 | 4,400 m2

Centru, Barlad, Vaslui

De vânzare apartament 2

De vânzare apartament

Apartament 2 camere,suprafața 61,30 mp

1142 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere, etaj 1
10

Apartament 3 camere, etaj 1

Vând apartament 3 camere, 70 mp, semidecomandat, etaj 1 3, cu doua balcoane plus doua spații de depozitare situat in zonă centrală, bulevardul Epureanu, față în față cu Agenția pentru Ocuparea Forțelor de Muncă.

1079 EUR/m2 | 63 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Casa de vanzare
10
6

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Barlad,teren aferent 420 mp, la 10 min.de Lidl Piata..Toate utilitatile:curent gaz apa canalizare digi.Strada recent asfaltata..Casa este locuibila...Mai multe detalii in privat

450 EUR/m2 | 100 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Apartament 4 camere
5

Apartament 4 camere

apartament 4 camere ! 3 dormitoare + 1 sufragerie 2 balcoane 1 baie 1 bucatarie 2 debarale pret 95.000 mai multe poze pe whatsapp la numarul de telefon

950 EUR/m2 | 100 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Vand apartament cu 2 camere
5
8

Vand apartament cu 2 camere

Vand apartament cu 2 camere, zona centrala, semidecomandat etaj 3 din 4. Apartamentul a fost restructurat complet cu instalații, uși, ferestre, gresie, parchet, centrala termica. Se vinde complet mobilat și utilat. Imobilul se afla pe str. V. Pârvan 4

1225 EUR/m2 | 40 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Spațiu comercial (bar)
8
1

Spațiu comercial (bar)

Dau in chirie spatiu comercial 70 m pătrați (bar) , zonă ultracentrala. Vând sau schimb cu apartament, preț 70000 euro.

70 m2