Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren intravilan Barlad, 707 mp, zona centrala, str Bradului
8
2

Va prezentam un teren in zona centrala a orasului Barlad, pe strada Bradului, nr 6, in apropiere de restaurant Trattoria Da Vinci si ProLife. Pretabil constructie locuinta, cabinet medical sau sediu firma. Pret: 105.500 euro (150 euro mp) Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 707 mp, intravilan, ...

707 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 cam 118 mp - Centru
5
2

Apartament 3 cam 118 mp - Centru

Apartament 3 camere(118 mp construiti 98 utili), zona 0, centru Piața Sf. Ilie, complet mobilat și utilat, centrala gaz + 2 aere condiționate Vivax și Samsung controlabile de pe telefon, 2 balcoane, cablu TV + Internet de mare viteza Router dual band 2,4 GHz și 5 G. Acces facil la toate punctele de ...

1531 EUR/m2 | 98 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan de vanzare
2
8

Teren intravilan de vanzare

De vanzare teren intravilan in suprafata de 4000 mp situat pe str. Mihail Eminescu, langa MAT cu deschidere de 85 ml Posibil lotizat. Este tot betonat. Are gaz, canalizare,apa curenta și curent electric. . Pretabil pt cartier rezidențial ,sala evenimente, hale de productie.

4,000 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere   Grădina, Bârlad   Preț negociabil
10

Apartament 2 camere Grădina, Bârlad Preț negociabil

Vând apartament 2 camere, decomandat, etaj 4 8, situat în zona Grădina,lângă Mopan, Bârlad. Zonă liniștită, aproape de magazine, școli și transport în comun. Apartamentul este luminos și bine întreținut, dispune de: centrală proprie, geamuri termopan, balcon, ușă metalică. Se vinde mobilat. Ideal pentru ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

casa in Barlad
2
10

casa in Barlad

vand casa in Barlad,Zona Podeni , din caramida , canalizare , gaze , Centrala termica, fantana, curte mare , livada , trei porti , garaj , etc

110 EUR/m2 | 1,000 m2

Barlad, Vaslui

De Vânzare teren 707 mp in Barlad in spate la Poșta Română din centru

De vânzare teren ideal pentru dezvoltare comercială in Barlad în spate la Poșta Română din centru 707 mp!Terenul are niște clădiri mai vechi pe el:o casă,magazii și un garaj!Zonă bună!Are toate utilitățile necesare:gaz,curent, canalizare, apă de la rețea plus o fântână în curte!Pt mai multe detalii sunați ...

707 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.
5
1

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.

Se vinde apartament 3cam ,62mp , semidecomandat, la parter in bloc din anul 2001, zona Confectii, cu vedere la Bd. Republicii. Apartamentul este renovat si dispune de boxa la subsol, curat. Pret 79000 negociabil Tel

1274 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

imobiliare 1

imobiliare

vând garaj în Barlad str Aleea Parc in spate la gen 9

Nord-Vest, Barlad, Vaslui

teren de vanzare

teren de vanzare

teren de vanzare barlad

500 m2

Barlad, Vaslui

Se vinde casa + anexa cu posibilitatea vândute separat
4
1

Se vinde casa + anexa cu posibilitatea vândute separat

Se vinde casa plus anexa cu posibilitatea vândute separat . Detalii doar la nr de telefon

1390 EUR/m2 | 187 m2

Barlad, Vaslui

Apartament decomandat la parter cu trei camere.
9
3

Apartament decomandat la parter cu trei camere.

De vânzare apartament decomnadat cu trei camere situat la parter,apartamentul a fost complet renovat,se vinde complet utilat exact cum se vede un poze!Este situat pe strada Vasile Pârvan nr 17,la strada principala .Imobilul se poate transforma în spațiu comercial, cabinet,etc...

1033 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Închiriez apartament cu două camere la parter cu grădină.
9
1

Închiriez apartament cu două camere la parter cu grădină.

Inchiriez apartament cu două camere în regim hotelier, apartamentul este complet renovat și utilat.

45 m2

Gradina ⁷, Barlad, Vaslui

Vând apartament 2

Vând apartament

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, zona stadion, Etaj 3, str. N Tonitza nr.3, cu următoarele caracteristici: -este intabulat(cu toate actele la zi) spațios, luminos, calduros, ferit de zgomot și praf. Apartamentul este renovat cu materiale de calitate, instalația sanitară, electrică și termică ...

1333 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

vând garaj

vând garaj

vând garaj zona gradina str aleia parc pre12000 eur

Barlad, Vaslui

Vind teren cu casa bătrânească

Vind teren cu casa bătrânească

Vind teren 450 mp cu casa bătrânească situat în Municipiul Bârlad, zona Deal.

450 m2

Barlad, Vaslui

Închiriez garsoniera 160 lei  zi
5
2

Închiriez garsoniera 160 lei zi

Garsoniera zona unitatea militara pret 160 lei pe zi ,recent renovata ,toate utilitățile, baie ,bucătărie complet utilate

35 m2

Barlad, Vaslui

Garsoniera Zona grădină 2

Garsoniera Zona grădină

Se oferă spre vânzare garsonieră situată în zona Grădină, într-un bloc liniștit, cu acces facil către puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 22 mp și este rezultată din unificarea a două garsoniere mai mici, oferind astfel un spațiu mai bine organizat și practic. Garsoniera este complet ...

1182 EUR/m2 | 22 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, 43 mp, parter   zona Stadion
8

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion Preț: 47.000 EUR (fix) Vând apartament 2 camere, situat la parter, în zona Stadion. Renovare începută de la 0: uși și parchet scoase urmează gresia unde este cazul apartamentul este varuit în alb Din acest stadiu, este ideal ca renovarea să fie continuată ...

1093 EUR/m2 | 43 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren zona Confectie Barlad
2
1

Vand teren zona Confectie Barlad

Persoana fizica, vand teren intravilan in suprafață de 465 mp, zona Confecție, strada Roșiori, nr 2, liber de sarcini

465 m2

Barlad, Vaslui

Casă în Tuguieta Bârlad jud Vaslui
5

Casă în Tuguieta Bârlad jud Vaslui

Vând casă în Tuguieta, loc Bârlad jud Vaslui. Suprafata teren 308mp. Casa 202 mp+ 24mp anexa.

Barlad, Vaslui

Vând teren intravilan
4
1

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan 2500m sat Trestiana com.Grivita . Mai multe detalii la telefon

2,500 m2

Barlad, Vaslui

Ofer gazda 2

Ofer gazda

Familie serioasa de pensionari, pimesc in gazda doua fete(gimnaziu sau liceu). Ofer conditii de apartament, acces bucatarie(utilata modern), Internet, cablu, incalzire centralizata. Ofer si astept seriozitat

80 m2

Central, Barlad, Vaslui

Inchiriez spatiu comercial in zona stadion.

Inchiriez spatiu comercial in zona stadion.

Inchiriez spatiu comercial in zona Stadion, SUPRAFATA 20MP.

Barlad, Vaslui

De vânzare   Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion
3
3

De vânzare Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion

De vânzare Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion Oferim spre vânzare un spațiu comercial situat într-o zonă cu vizibilitate și trafic pietonal intens, ideal pentru diverse activități comerciale sau de birou. Caracteristici generale: Suprafață construită utilă: 63 mp ...

1975 EUR/m2 | 121 m2

Crolux, Barlad, Vaslui

Casa de vânzare în Barlad
5
1

Casa de vânzare în Barlad

Se vinde proprietate situată în Bârlad, pe strada Căpitan Grigore Ignat, zonă liniștită. Teren în suprafață totală de 668 mp, din care 378 mp curți-construcții ideal pentru grădină, anexă, foișor sau extindere. Casa este compartimentată astfel: 3 camere, bucătărie și o baie de serviciu construită ...

682 EUR/m2 | 88 m2

Barlad, Vaslui

Casă in zona linistită si retrasă
8
1

Casă in zona linistită si retrasă

Ofer spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. - Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

vand apartament
5

vand apartament

vând apartament cu 2 camere etaj 4 zona stadion aproape de laborator analize medicale Dorimed se vinde mobilat utilat preț 60000 euro

1071 EUR/m2 | 56 m2

Barlad, Vaslui

Închiriez spațiu comercial str republicii 304

Închiriez spațiu comercial str republicii 304

De închiriat spatiu comercial str republicii 304 98mp pretabil farmacie

98 m2

Barlad, Vaslui

Vând lot teren 450 m pt casa 2

Vând lot teren 450 m pt casa

Lot 450 m pt casa cu utilități, in Bârlad situat pe partea stângă a drumului care duce spre Ciocani.Pret 25000 euro

450 m2

Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere , centru Barlad
10
3

Apartament cu 2 camere , centru Barlad

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 58 mp, situat la parter, in Barlad, zona Centrala, in spate la Hotel Moldova. Apartamentul este modificat, ideal pentru locuit, birou, cabinet medical. Bucataria este mutata in balcon. Balconul are 9 mp, terenul de sub balcon este inchiriat de ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vanzate Apartament cozy 2 camere
5
4

Vanzate Apartament cozy 2 camere

Apartament renovat zona Mihai Viteazu ,situat la parter pretabil si spatiu comercial , dispune si de gradina , trecuta in acte. Mobilat, pregătit pentru locuire imediată (frigider, masina de spalat, uscator,toate in stare perfecta de functionare) ,mobila dormitor noua. Spațiu pretabil și pentru ...

1347 EUR/m2 | 49 m2

Barlad, Vaslui

Vind loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad

Vind loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad

Vind 1 loc de veci in cimitirul eternitatea din Birlad situat linga poarta mica zona centrala . Locul este imprejmuit cu soclu de mozaic. Detin act de proprietate.