Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Promovat
Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est
7
1

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est

O proprietate cu potențial uriaș, într -o zonă bună a municipiului Bârlad - Podul Verde. Cu un teren generos de 1459 mp, această proprietate îmbină perfect spațiul rezidențial cu oportunități comerciale. Pe lângă casa de locuit, solidă și primitoare, imobilul mai dispune de două spații acoperite și o ...

1165 EUR/m2 | 236 m2

Est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriez apartament cu două camere la parter cu grădină.
9

Închiriez apartament cu două camere la parter cu grădină.

Inchiriez apartament cu două camere în regim hotelier, apartamentul este complet renovat și utilat.

45 m2

Gradina ⁷, Barlad, Vaslui

Vând apartament 2

Vând apartament

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, zona stadion, Etaj 3, str. N Tonitza nr.3, cu următoarele caracteristici: -este intabulat(cu toate actele la zi) spațios, luminos, calduros, ferit de zgomot și praf. Apartamentul este renovat cu materiale de calitate, instalația sanitară, electrică și termică ...

1333 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

vând garaj

vând garaj

vând garaj zona gradina str aleia parc pre12000 eur

Barlad, Vaslui

Vind teren cu casa bătrânească

Vind teren cu casa bătrânească

Vind teren 450 mp cu casa bătrânească situat în Municipiul Bârlad, zona Deal.

450 m2

Barlad, Vaslui

Închiriez garsoniera 160 lei  zi
5
2

Închiriez garsoniera 160 lei zi

Garsoniera zona unitatea militara pret 160 lei pe zi ,recent renovata ,toate utilitățile, baie ,bucătărie complet utilate

35 m2

Barlad, Vaslui

Garsoniera Zona grădină 3

Garsoniera Zona grădină

Se oferă spre vânzare garsonieră situată în zona Grădină, într-un bloc liniștit, cu acces facil către puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 22 mp și este rezultată din unificarea a două garsoniere mai mici, oferind astfel un spațiu mai bine organizat și practic. Garsoniera este complet ...

1182 EUR/m2 | 22 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, 43 mp, parter   zona Stadion
8

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion Preț: 47.000 EUR (fix) Vând apartament 2 camere, situat la parter, în zona Stadion. Renovare începută de la 0: uși și parchet scoase urmează gresia unde este cazul apartamentul este varuit în alb Din acest stadiu, este ideal ca renovarea să fie continuată ...

1093 EUR/m2 | 43 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren zona Confectie Barlad
2
1

Vand teren zona Confectie Barlad

Persoana fizica, vand teren intravilan in suprafață de 465 mp, zona Confecție, strada Roșiori, nr 2, liber de sarcini

465 m2

Barlad, Vaslui

Casă în Tuguieta Bârlad jud Vaslui
5

Casă în Tuguieta Bârlad jud Vaslui

Vând casă în Tuguieta, loc Bârlad jud Vaslui. Suprafata teren 308mp. Casa 202 mp+ 24mp anexa.

Barlad, Vaslui

Vând teren intravilan
4
1

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan 2500m sat Trestiana com.Grivita . Mai multe detalii la telefon

2,500 m2

Barlad, Vaslui

Ofer gazda 2

Ofer gazda

Familie serioasa de pensionari, pimesc in gazda doua fete(gimnaziu sau liceu). Ofer conditii de apartament, acces bucatarie(utilata modern), Internet, cablu, incalzire centralizata. Ofer si astept seriozitat

80 m2

Central, Barlad, Vaslui

Inchiriez spatiu comercial in zona stadion.

Inchiriez spatiu comercial in zona stadion.

Inchiriez spatiu comercial in zona Stadion, SUPRAFATA 20MP.

Barlad, Vaslui

De vânzare   Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion
3
3

De vânzare Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion

De vânzare Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion Oferim spre vânzare un spațiu comercial situat într-o zonă cu vizibilitate și trafic pietonal intens, ideal pentru diverse activități comerciale sau de birou. Caracteristici generale: Suprafață construită utilă: 63 mp ...

1975 EUR/m2 | 121 m2

Crolux, Barlad, Vaslui

Casa de vânzare în Barlad
5

Casa de vânzare în Barlad

Se vinde proprietate situată în Bârlad, pe strada Căpitan Grigore Ignat, zonă liniștită. Teren în suprafață totală de 668 mp, din care 378 mp curți-construcții ideal pentru grădină, anexă, foișor sau extindere. Casa este compartimentată astfel: 3 camere, bucătărie și o baie de serviciu construită ...

682 EUR/m2 | 88 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare casă cu etaj   construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp
8
7

Vânzare casă cu etaj construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. --- Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

500 m2

Barlad, Vaslui

Casă in zona linistită si retrasă
8
1

Casă in zona linistită si retrasă

Ofer spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. - Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

vand apartament
5

vand apartament

vând apartament cu 2 camere etaj 4 zona stadion aproape de laborator analize medicale Dorimed se vinde mobilat utilat preț 60000 euro

1071 EUR/m2 | 56 m2

Barlad, Vaslui

Închiriez spațiu comercial str republicii 304

Închiriez spațiu comercial str republicii 304

De închiriat spatiu comercial str republicii 304 98mp pretabil farmacie

98 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vând lot teren 450 m pt casa 2

Vând lot teren 450 m pt casa

Lot 450 m pt casa cu utilități, in Bârlad situat pe partea stângă a drumului care duce spre Ciocani.Pret 25000 euro

450 m2

Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere , centru Barlad
10
3

Apartament cu 2 camere , centru Barlad

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 58 mp, situat la parter, in Barlad, zona Centrala, in spate la Hotel Moldova. Apartamentul este modificat, ideal pentru locuit, birou, cabinet medical. Bucataria este mutata in balcon. Balconul are 9 mp, terenul de sub balcon este inchiriat de ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vanzate Apartament cozy 2 camere
5
4

Vanzate Apartament cozy 2 camere

Apartament renovat zona Mihai Viteazu ,situat la parter pretabil si spatiu comercial , dispune si de gradina , trecuta in acte. Mobilat, pregătit pentru locuire imediată (frigider, masina de spalat, uscator,toate in stare perfecta de functionare) ,mobila dormitor noua. Spațiu pretabil și pentru ...

1347 EUR/m2 | 49 m2

Barlad, Vaslui

Vind loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad

Vind loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad

Vind 1 loc de veci in cimitirul eternitatea din Birlad situat linga poarta mica zona centrala . Locul este imprejmuit cu soclu de mozaic. Detin act de proprietate.

Barlad, Vaslui

Spațiu comercial de închiriat!
4
3

Spațiu comercial de închiriat!

Spațiu comercial de închiriat, aprox 65 mp, în zona: Liceul pedagogic! Mai multe detalii la telefon: . Se poate vizita zilnic, între orele 8:30-20:00. Preț negociabil.

65 m2

Barlad, Vaslui

Închiriez apartament 2 camere decomandate
5
1

Închiriez apartament 2 camere decomandate

Închiriez apartament cu 2 camere decomandate (dormitor și sufragerie),baie, bucătărie, cămară, boxă pe scara etajului si 2 holuri , este situat in zona grădină la strada principală lângă supermarket Berlin, acces la supermarket în 1 minut, stația de autobuz la 1 minut si multe altele. Apartamentul este ...

64 m2

Barlad, Vaslui

Spațiu comercial -Bar
5

Spațiu comercial -Bar

Vând spațiu comercial 70 M2 in zona ultracentrală 70000 euro. Variante cu imobiliare (apartament, garsoniera) cu diferența din partea mea sau a dv.

1000 EUR/m2 | 70 m2

Barlad, Vaslui

Schimb casă Bârlad cu București sau vânzare
10
3

Schimb casă Bârlad cu București sau vânzare

Schimb casă din orașul Bârlad cu casă în București sau vând. 4 camere, 200 mp teren 600 mp racordată la gaz, apă, curent, toate facilitățile Preț pentru vânzare 90 000 de euro, discutabil.

400 EUR/m2 | 200 m2

Barlad, Vaslui

Apartament cu 3 camere de vanzare
5

Apartament cu 3 camere de vanzare

Vand apartament 3 camere,baie si bucatarie,balcon, et. 1,decomandat, izolat exterior 10 cm, interior 5 cm, pardoseala 2 cm, termopane noi, geam la baie.Se vinde mobilat sau nemobilat. Este in zona gura leului, la 5 min de Penny, gara, piata, aproape de scoala 2, sc. 11, liceul pedagogic, spalatorii auto, ...

1322 EUR/m2 | 59 m2

Barlad, Vaslui

De vanzare spatiu comercial iesire bulevard
5
2

De vanzare spatiu comercial iesire bulevard

De vânzare Spațiu Comercial (2 camere) lângă spital, ideal pentru cabinet salon Se oferă spre vanzare un spațiu comercial situat la parterul unui bloc, într-o zonă stradală, cu vizibilitate excelentă, aproape de spital. Detalii spațiu: 2 camere + grup sanitar + centrală Suprafață optimă pentru ...

0 EUR/m2 | 55 m2

Barlad, Vaslui

Vând livadă nuc ecologica
9
1

Vând livadă nuc ecologica

Se vinde 3,34 ha livadă nuc ecologica din fonduri proprii în județul Vaslui .pentru mai multe detalii

Barlad, Vaslui

De vânzare teren intravilan + clădire
20

De vânzare teren intravilan + clădire

De vânzare teren intravilan 2857mp+curți construcții (clădire)-139mp, situat pe strada Mihai Eminescu, nr. 2. Terenul este dezmembrat din fostul MAT, pe teren se află o clădire de 139mp formată din 3 camere, verandă și 2 grupuri sanitare. Clădirea încă este racordată la curent electric, pe teren este ...

2,996 m2

Vest, Barlad, Vaslui

Hala industriala
1

Hala industriala

Vand hala si teren

320 m2

Barlad, Vaslui

Gata de locuit.
6
1

Gata de locuit.

Vând apartament două camere, parter zona stadion recent renovat!

1599 EUR/m2 | 43 m2

Crolux, Barlad, Vaslui

Vand teren casa Barlad
1

Vand teren casa Barlad

Vand teren cu suprafata de 609mp, in zona Eminescu. Terenul are deschidere la strada si are avize pentru apă si curent electric

609 m2

Barlad, Vaslui

teren de vanzare
2

teren de vanzare

vând teren 800 mp in țuguiata 2

800 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare BARLAD ( cartier deal) Tel.particular
20
38

Casa de vanzare BARLAD ( cartier deal) Tel.particular

Suprafata totala 320mp Suprafata utila320mp PARTER amprenta la sol 192mp salon +bucatarie 2 camere +dresing baie cu cada Camara ( centrala posibil adaptabila la panouri solare) Bucatarie de vara + terasa Beci ETAJ Living 1camera + Balcon Baie cu dus

422 EUR/m2 | 320 m2

Deal, Barlad, Vaslui

De vanzare casa cartier deal 2

De vanzare casa cartier deal

"Vând casă într-o zonă liniștită, în cartierul Deal, pe strada Câmpia Libertății. Casa are o suprafață totală de 250 mp, dispune de toate utilitățile și este formată din trei camere, plus o extensie de 2 camere, care necesită finisare. Casa necesită renovare, oferind astfel oportunitatea de a o personaliza ...

800 EUR/m2 | 90 m2

Barlad, Vaslui

De vanzare casa in Barlad
5
10

De vanzare casa in Barlad

Casa de vanzare (zona deal) Barlad Curte generoasa de peste 900m2 , zona linistita , 3 dormitoare , doua bai (de serviciu si de familie ), salon spatios , beci ,bucatarie, bransata la toata utilitatile , actele la zi (proprietar) Pe strada islaz (zona deal)

325 EUR/m2 | 200 m2

Barlad, Vaslui

Casă individuală in construcție - poziție bună, utilități trase, proiect pregătit pentru finalizare
7

Se vinde casa individuală, aflată in stadiu avansat de construcție, la roșu, ideală pentru cine iși dorește sa iși finalizeze locuința după propiul gust, evitând etapele dificile și costisitoare deja realizate. casa se află in Bârlad pe strada Constantin Brâncoveanu, in spate la noul Penny( fostul C.U.P. ...

949 EUR/m2 | 157 m2

Cartier Iris, Barlad, Vaslui

Teren de vanzare Barlad foarte bun
2
1

Teren de vanzare Barlad foarte bun

Vând teren în suprafață de 920 mp situat în Bârlad, Str. Dorobanti 9( pe lângă fostul cinema Barladul). Pe teren se află și o casă bătrânească. zona foarte bună, liniștită utilități - apă, gaz, electricitate, canalizare Pentru mai multe detalii sunați la .

920 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere, etaj 1
10

Apartament 3 camere, etaj 1

Vând apartament 3 camere, 70 mp, semidecomandat, etaj 1 3, cu doua balcoane plus doua spații de depozitare situat in zonă centrală, bulevardul Epureanu, față în față cu Agenția pentru Ocuparea Forțelor de Muncă.

1079 EUR/m2 | 63 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Vând apartament
10
15

Vând apartament

ULTRACENTRAL!!! Vând apartament 3 camere, suprafata construita 81mp, suprafata utila 65 mp, în zona Piața Centrală, lângă Ciuperca, Str. Nicolae Iorga Nr.5, Bl. I1-2, Sc. 2, Ap. 14, Et. 4, apartament călduros iarna și răcoros vara, fiind amplasat spre nord, cu pod construit, centrală termică, izolat ...

827 EUR/m2 | 81 m2

Central, Barlad, Vaslui

Teren intravilan 1000m
1
2

Teren intravilan 1000m

Vând teren intravilan cu o suprafață de 1000mp în apropierea variantei ocolitoare a Bârladului! Pentru detalii și relații ma puteți suna în intervalul orar 08:00-16:00! Preț 35 euro mp Tel:

1,000 m2

Barlad, Vaslui

Vanzare ap 2 camere.
8
12

Vanzare ap 2 camere.

Vand apartament 2 camere decomandat circa 50 mp ,situat in bd.Republicii langa lab.Prolife .Este refacut in totalitate geamuri termopan izolat exterior, usa metalica, instalatie elettrica si termica noua. Televiziunea trasa prin perete fara cabluri la vedere. Este la parter inaltat, dspune de boxa la ...

Spital, Barlad, Vaslui

Teren la Soseaua E 581 lângă Pensiunea Mira
3
1

Teren la Soseaua E 581 lângă Pensiunea Mira

Vand suprafata de 7800 mp teren extravilan in apropiere de pensiunea Mira. Deschidere 37 m la E 581.

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare Bârlad
2
3

Casa de vanzare Bârlad

Vand casa caramida, 3 camere, două holuri. baie, bucatarie, beci, în Barlad str. Crângului, nr. 129. Teren 225 m.p. Tel:

813 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Teren de vanzare 1

Teren de vanzare

vand 450m2 teren in statiunea lacu rosu catre 3 fantani de la manastire aproximativ 1km catre damuc la poalele muntelui Hasmasu Mare telefon

Barlad, Vaslui

Teren in Bariera  cartier Crang 6

Teren in Bariera cartier Crang

Vând teren cu suprafața de 500 mp, în cartierul Crâng, în spate la Pensiunea Sandra. Menționez ca nu este racordat la utilități, acestea sunt în apropiere. Dețin 2 parcele alăturate fiecare de 500 mp - schimb ambele cu apartament +diferenta Preț bucata 22.000 euro sau ambele 40.000 euro

500 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare
10
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Barlad,teren aferent 420 mp, la 10 min.de Lidl Piata..Toate utilitatile:curent gaz apa canalizare digi.Strada recent asfaltata..Casa este locuibila...Mai multe detalii in privat

450 EUR/m2 | 100 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere
4

Apartament 3 camere

De vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, 83 mp utili, 2 balcoane, etajul 3, 2 bai, bucătărie mare și spațioasă, izolat, schimbat instalația electrica, zona cinema Bârlad, necesita renovare. Pret informativ 80000 euro, ușor negociabil. Relații suplimentare la telefon .

964 EUR/m2 | 83 m2