Imobiliare Barlad Vaslui

Hartă Listă
Filtre active: Vaslui Barlad Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren + casa la rosu
2
5

Teren + casa la rosu

Vând teren cu suprafața de 300 mp + casa, situat în Bârlad, zona Deal, lângă Cimitirul Eternitatea. Pe teren se află o casă la roșu, oferind oportunitatea perfectă pentru a-ți construi căminul visat. Detalii: Suprafață teren: 300 mp Casa la roșu: 120 mp Locație liniștită și accesibilă cu priveliste ...

150 EUR/m2 | 300 m2

Barlad, Vaslui

De Vânzare   Închiriere Service Auto   Bârlad

De Vânzare Închiriere Service Auto Bârlad

De Vânzare Închiriere Service Auto Bârlad Ofer spre vânzare sau închiriere service auto complet funcțional, situat în Bârlad, strada Mihai Viteazu nr 41, langa Fabrica de Ulei Mandra . Imobilul este dotat cu toate utilitățile necesare, gaze, energie electrica 220 V si 380 V, apa, canalizare, loc ...

Barlad, Vaslui

Teren in Barlad 1500mp DN24 E581
4
17

Teren in Barlad 1500mp DN24 E581

Vand parcela teren Extravilan cu suprafata de 1500mp la iesirea din Barlad catre Vaslui DN24 E581, pe stanga, in spatele depozitului de materiale de constructii. Cale de acces direct din DN. Fiind situat in linia a doua beneficiaza de liniste. Acces la utilitati precum apa, gaz, electricitate. Terenul ...

1,500 m2

Barlad, Vaslui

DE vânzare teren intravilan 553mp
5
1

DE vânzare teren intravilan 553mp

vând teren intravilan 553 m , toate utilitățile apă gaz curent în Marginea hotarului unii și proprietari acte la zi seriozitate mărită să mă contactați mulțumesc pentru curioși rog să se abțină

553 m2

Central, Barlad, Vaslui

Inchiriez apartament
5

Inchiriez apartament

Inchiriez apartament cu o camera disponibila unei persoane. Apartamentul este mobilat si dotat cu aragaz, frigider, masina de spalad, centrala.... Pret convenabil

30 m2

Barlad, Vaslui

Oportunitate unică:Cladire istorică de prestigiu (Fosta Bancă a Tutovei)Ultra central Bârlad
10
2

"Vă prezentăm spre achiziție una dintre cele mai emblematice proprietăți din Bârlad, situată pe strada Nicolae Iorga nr. 4. Construită la începutul secolului XX, această bijuterie arhitecturală (cunoscută istoric drept Casa Coban sau Banca Tutovei) îmbină eleganța stilului eclectic cu o poziționare strategică ...

205 m2

Central, Barlad, Vaslui

Centru Depozitare & Birouri 524 mp + Teren 1.200 mp   Bârlad
4

Centru Depozitare & Birouri 524 mp + Teren 1.200 mp Bârlad

Vând proprietate mixtă ideală pentru activități de logistică, depozitare și sediu administrativ, construită în anul 2008. Proprietatea oferă un echilibru perfect între spațiul de stocare, birourile moderne și o curte generoasă pentru manevră. DOTARE PREMIUM: INDEPENDENȚĂ ENERGETICĂ (PROSUMATOR) Sistem ...

619 EUR/m2 | 564 m2

Barlad, Vaslui

Vand ap cu 2 camere

Vand ap cu 2 camere

Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui 3

Imobile Mun.Barlad, jud. Vaslui

VIPP S.A. in faliment, prin lichidator judiciar EVOINSOL SPRL anunta organizarea licitatiei publice deschisa ascendenta cu strigare pentru vanzarea individuala a imobilelor apartinand debitoarei, in data de 01.04.2026, ora 1400. Licitatia publica cu strigare va porni de la urmatoarele preturi: 1. Imobil ...

56 EUR/m2 | 12,072 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Casa de vanzare Barlad, zona centrala   3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda 2

Casa de vanzare Barlad, zona centrala 3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda

Vând casă în Bârlad, poziție centrală, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit. Casa este compartimentată astfel: 3 dormitoare, living, bucătărie, baie și hol. Dispune de mansardă amenajabilă, potrivită pentru spațiu suplimentar (birou, dormitor sau zonă de relaxare). Curtea oferă grădină ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare apartament 2

De vânzare apartament

Apartament 2 camere,suprafața 61,30 mp

1142 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Apartament de 2 camere de vânzare
8
1

Apartament de 2 camere de vânzare

Se vinde un apartament într-una din cele mai frumoase zone ale oraşului Bârlad zona Gradină. Acest apartament poate fi alegerea perfectă pentru cei care îşi doresc linişte şi acces rapid la toate facilităţile urbane: unităţi de învăţământ, transport public şi hypermarketuri (Berlin, Penny Market, Kaufland, ...

1104 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vanzare casa Barlad
1
6

Vanzare casa Barlad

Vand casa in Barlad, str. Rosca Codreanu nr.5, aproape de centru, din caramida, 4 camere, 2 holuri, baie, bucatarie,camara, debara, suprafata 136 mp, canalizare, gaze, suprafata teren 640 mp, 2 magazii, garaj, beci cu lungimea 15 m si adancimea 10 m, deschiderea la strada de aprox.30 m. Pretul este ...

1103 EUR/m2 | 136 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament cu 3 camere