Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est
7
1

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est

O proprietate cu potențial uriaș, într -o zonă bună a municipiului Bârlad - Podul Verde. Cu un teren generos de 1459 mp, această proprietate îmbină perfect spațiul rezidențial cu oportunități comerciale. Pe lângă casa de locuit, solidă și primitoare, imobilul mai dispune de două spații acoperite și o ...

1165 EUR/m2 | 236 m2

Est, Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Zona grădină 3

Garsoniera Zona grădină

Se oferă spre vânzare garsonieră situată în zona Grădină, într-un bloc liniștit, cu acces facil către puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 22 mp și este rezultată din unificarea a două garsoniere mai mici, oferind astfel un spațiu mai bine organizat și practic. Garsoniera este complet ...

1182 EUR/m2 | 22 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, 43 mp, parter   zona Stadion
8

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion Preț: 47.000 EUR (fix) Vând apartament 2 camere, situat la parter, în zona Stadion. Renovare începută de la 0: uși și parchet scoase urmează gresia unde este cazul apartamentul este varuit în alb Din acest stadiu, este ideal ca renovarea să fie continuată ...

1093 EUR/m2 | 43 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren zona Confectie Barlad
2
1

Vand teren zona Confectie Barlad

Persoana fizica, vand teren intravilan in suprafață de 465 mp, zona Confecție, strada Roșiori, nr 2, liber de sarcini

465 m2

Barlad, Vaslui

Casă în Tuguieta Bârlad jud Vaslui
5

Casă în Tuguieta Bârlad jud Vaslui

Vând casă în Tuguieta, loc Bârlad jud Vaslui. Suprafata teren 308mp. Casa 202 mp+ 24mp anexa.

Barlad, Vaslui

Vând teren intravilan
4
1

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan 2500m sat Trestiana com.Grivita . Mai multe detalii la telefon

2,500 m2

Barlad, Vaslui

Ofer gazda 2

Ofer gazda

Familie serioasa de pensionari, pimesc in gazda doua fete(gimnaziu sau liceu). Ofer conditii de apartament, acces bucatarie(utilata modern), Internet, cablu, incalzire centralizata. Ofer si astept seriozitat

80 m2

Central, Barlad, Vaslui

Inchiriez spatiu comercial in zona stadion.

Inchiriez spatiu comercial in zona stadion.

Inchiriez spatiu comercial in zona Stadion, SUPRAFATA 20MP.

Barlad, Vaslui

De vânzare   Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion
3
3

De vânzare Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion

De vânzare Spațiu comercial în Bârlad, str. Republicii nr. 280, zona Stadion Oferim spre vânzare un spațiu comercial situat într-o zonă cu vizibilitate și trafic pietonal intens, ideal pentru diverse activități comerciale sau de birou. Caracteristici generale: Suprafață construită utilă: 63 mp ...

1975 EUR/m2 | 121 m2

Crolux, Barlad, Vaslui

Casa de vânzare în Barlad
5

Casa de vânzare în Barlad

Se vinde proprietate situată în Bârlad, pe strada Căpitan Grigore Ignat, zonă liniștită. Teren în suprafață totală de 668 mp, din care 378 mp curți-construcții ideal pentru grădină, anexă, foișor sau extindere. Casa este compartimentată astfel: 3 camere, bucătărie și o baie de serviciu construită ...

682 EUR/m2 | 88 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare casă cu etaj   construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp
8
7

Vânzare casă cu etaj construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. --- Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

500 m2

Barlad, Vaslui

Casă in zona linistită si retrasă
8
1

Casă in zona linistită si retrasă

Ofer spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. - Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

vand apartament
5

vand apartament

vând apartament cu 2 camere etaj 4 zona stadion aproape de laborator analize medicale Dorimed se vinde mobilat utilat preț 60000 euro

1071 EUR/m2 | 56 m2

Barlad, Vaslui

Închiriez spațiu comercial str republicii 304

Închiriez spațiu comercial str republicii 304

De închiriat spatiu comercial str republicii 304 98mp pretabil farmacie

98 m2

Barlad, Vaslui

Teren + casa la rosu
2
5

Teren + casa la rosu

Vând teren cu suprafața de 300 mp + casa, situat în Bârlad, zona Deal, lângă Cimitirul Eternitatea. Pe teren se află o casă la roșu, oferind oportunitatea perfectă pentru a-ți construi căminul visat. Detalii: Suprafață teren: 300 mp Casa la roșu: 120 mp Locație liniștită și accesibilă cu priveliste ...

150 EUR/m2 | 300 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vând lot teren 450 m pt casa 2

Vând lot teren 450 m pt casa

Lot 450 m pt casa cu utilități, in Bârlad situat pe partea stângă a drumului care duce spre Ciocani.Pret 25000 euro

450 m2

Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere , centru Barlad
10
3

Apartament cu 2 camere , centru Barlad

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 58 mp, situat la parter, in Barlad, zona Centrala, in spate la Hotel Moldova. Apartamentul este modificat, ideal pentru locuit, birou, cabinet medical. Bucataria este mutata in balcon. Balconul are 9 mp, terenul de sub balcon este inchiriat de ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vanzate Apartament cozy 2 camere
5
4

Vanzate Apartament cozy 2 camere

Apartament renovat zona Mihai Viteazu ,situat la parter pretabil si spatiu comercial , dispune si de gradina , trecuta in acte. Mobilat, pregătit pentru locuire imediată (frigider, masina de spalat, uscator,toate in stare perfecta de functionare) ,mobila dormitor noua. Spațiu pretabil și pentru ...

1347 EUR/m2 | 49 m2

Barlad, Vaslui

Vind loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad

Vind loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad

Vind 1 loc de veci in cimitirul eternitatea din Birlad situat linga poarta mica zona centrala . Locul este imprejmuit cu soclu de mozaic. Detin act de proprietate.

Barlad, Vaslui

Spațiu comercial de închiriat!
4
3

Spațiu comercial de închiriat!

Spațiu comercial de închiriat, aprox 65 mp, în zona: Liceul pedagogic! Mai multe detalii la telefon: . Se poate vizita zilnic, între orele 8:30-20:00. Preț negociabil.