Hartă Listă
Filtre active: Vaslui Barlad Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Promovat
Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est
7
1

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est

O proprietate cu potențial uriaș, într -o zonă bună a municipiului Bârlad - Podul Verde. Cu un teren generos de 1459 mp, această proprietate îmbină perfect spațiul rezidențial cu oportunități comerciale. Pe lângă casa de locuit, solidă și primitoare, imobilul mai dispune de două spații acoperite și o ...

1165 EUR/m2 | 236 m2

Est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, etaj 1
10

Apartament 3 camere, etaj 1

Vând apartament 3 camere, 70 mp, semidecomandat, etaj 1 3, cu doua balcoane plus doua spații de depozitare situat in zonă centrală, bulevardul Epureanu, față în față cu Agenția pentru Ocuparea Forțelor de Muncă.

1079 EUR/m2 | 63 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Vând apartament
10
15

Vând apartament

ULTRACENTRAL!!! Vând apartament 3 camere, suprafata construita 81mp, suprafata utila 65 mp, în zona Piața Centrală, lângă Ciuperca, Str. Nicolae Iorga Nr.5, Bl. I1-2, Sc. 2, Ap. 14, Et. 4, apartament călduros iarna și răcoros vara, fiind amplasat spre nord, cu pod construit, centrală termică, izolat ...

827 EUR/m2 | 81 m2

Central, Barlad, Vaslui

Teren intravilan 1000m
1
2

Teren intravilan 1000m

Vând teren intravilan cu o suprafață de 1000mp în apropierea variantei ocolitoare a Bârladului! Pentru detalii și relații ma puteți suna în intervalul orar 08:00-16:00! Preț 35 euro mp Tel:

1,000 m2

Barlad, Vaslui

Vanzare ap 2 camere.
8
12

Vanzare ap 2 camere.

Vand apartament 2 camere decomandat circa 50 mp ,situat in bd.Republicii langa lab.Prolife .Este refacut in totalitate geamuri termopan izolat exterior, usa metalica, instalatie elettrica si termica noua. Televiziunea trasa prin perete fara cabluri la vedere. Este la parter inaltat, dspune de boxa la ...

Spital, Barlad, Vaslui

Teren la Soseaua E 581 lângă Pensiunea Mira
3
1

Teren la Soseaua E 581 lângă Pensiunea Mira

Vand suprafata de 7800 mp teren extravilan in apropiere de pensiunea Mira. Deschidere 37 m la E 581.

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare Bârlad
2
3

Casa de vanzare Bârlad

Vand casa caramida, 3 camere, două holuri. baie, bucatarie, beci, în Barlad str. Crângului, nr. 129. Teren 225 m.p. Tel:

813 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Teren de vanzare 1

Teren de vanzare

vand 450m2 teren in statiunea lacu rosu catre 3 fantani de la manastire aproximativ 1km catre damuc la poalele muntelui Hasmasu Mare telefon

Barlad, Vaslui

Teren in Bariera  cartier Crang 6

Teren in Bariera cartier Crang

Vând teren cu suprafața de 500 mp, în cartierul Crâng, în spate la Pensiunea Sandra. Menționez ca nu este racordat la utilități, acestea sunt în apropiere. Dețin 2 parcele alăturate fiecare de 500 mp - schimb ambele cu apartament +diferenta Preț bucata 22.000 euro sau ambele 40.000 euro

500 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare
10
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Barlad,teren aferent 420 mp, la 10 min.de Lidl Piata..Toate utilitatile:curent gaz apa canalizare digi.Strada recent asfaltata..Casa este locuibila...Mai multe detalii in privat

450 EUR/m2 | 100 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere
4

Apartament 3 camere

De vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, 83 mp utili, 2 balcoane, etajul 3, 2 bai, bucătărie mare și spațioasă, izolat, schimbat instalația electrica, zona cinema Bârlad, necesita renovare. Pret informativ 80000 euro, ușor negociabil. Relații suplimentare la telefon .

964 EUR/m2 | 83 m2

Barlad, Vaslui

inchiriere spatiu

inchiriere spatiu

ofer spre inchiriere spatiu generos pentru birouri, salon coafura si conexe, cu utilitati

110 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan

Teren intravilan

De vânzare teren intravilan (1120 mp)în localitatea 7 case (lângă stația meteo) .

Barlad, Vaslui

De închiriat ap 2 camere decomandat mobilat utilat complet,et 2 stadion, preț 1200 plus garanție 1

De închiriat ap 2 camere decomandat mobilat utilat complet,et 2 stadion, preț 1200 plus garanție

Închiriez apartament cu doua camere decomandat mobilat utilat complet,et 2,zona stadion

50 m2

Barlad, Vaslui

casa in barlad
3
6

casa in barlad

Vând casă în Barlad renovata cu centrala, 250 de m2. Mai multe detalii la telefon.

300 EUR/m2 | 250 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

 Vind  loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad. 1

Vind loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad.

Vind un loc de veci in cimitirul Eternitatea din Birlad. , situat rindul 16 linga biserica mare latura (S) Vizibilitate bună, sol rezistent , loc drept împrejmuit cu bordura de mozaic si accesorii.

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere
1
2

Apartament 3 camere

Et. 2, zona scolii 11. Complet mobilat si utilat. 74 mp utili. 3 camere decomandat, dressing, balcon. Constructie 1984. Detalii la telefon.

74 m2

Barlad, Vaslui

De închiriat ap 2 camere Barlad, Vaslui-

De închiriat ap 2 camere Barlad, Vaslui-

De închiriat ap 2 camere decomandat etaj 2 mobilat și utilat complet recent renovat, preț 1400, anunț valabil persoanelor cu bun simț