Imobiliare Barlad Vaslui

Hartă Listă
Filtre active: Vaslui Barlad Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.
1
9

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.

Vind ap. 4 camere decomandate, 2 bai, bucatarie mare, termopan, usi lemn, usa metal la intrare, gresie si faianta, parchet laminat. Centrala termica de apartament. Et. 4 din 4. Bd. Primaverii. Barlad. Jud. Vaslui. 85mii euro.

1063 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Inchiriez ap. 4 camere decomandate, 2 bai, centrala termica. 4

Inchiriez ap. 4 camere decomandate, 2 bai, centrala termica.

Inchiriez ap. 4 camere decomandat, nemobilat, cu centrala termica. 600 euro pe luna.

82 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare Barlad, zona centrala   3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda 2

Casa de vanzare Barlad, zona centrala 3 dormitoare, curte 270 mp, mansarda

Vând casă în Bârlad, poziție centrală, situată într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit. Casa este compartimentată astfel: 3 dormitoare, living, bucătărie, baie și hol. Dispune de mansardă amenajabilă, potrivită pentru spațiu suplimentar (birou, dormitor sau zonă de relaxare). Curtea oferă grădină ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...

1113 EUR/m2 | 71 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare apartament 2

De vânzare apartament

Apartament 2 camere,suprafața 61,30 mp

1142 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Vand apartament, et.2,PE RASARIT  zona CONFECTII 5

Vand apartament, et.2,PE RASARIT zona CONFECTII

Vand apartament zona CAPSA, CONFECTII, ET. 2, CU IMBUNATATIRI.

63 m2

Barlad, Vaslui

Inchiriez spatiu comercial
3

Inchiriez spatiu comercial

SPATIU COMERCIAL 70MP,DOTAT CU CENTRALA TERMICA ,CURENT TRIFAZAT ,ACCES DE PE 2 STRAZI.

80 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 58.000 EU.

1074 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere Mamaia
10

Apartament 2 camere Mamaia

Inchiriez apartament 2 camere decomandat Mamaia - Lac Siutghiol - mobilat si utilat premium, toate imbunatatirile, vedere spre lac,perioada lunga (minim 1 an) ,1000 EU luna, plata lunar + garantie 1 luna la semnarea contractului.

57 m2

Barlad, Vaslui

Inchiriere Cladiri - Depozitare - Productie - Birouri - relocare afacere
5
2

Ofer spre inchiriere spatii depozitare productie in Barlad, Strada G-ral Cerchez 10, cu acces facil de pe centura orasului cat si din centrul orasului. Suprafata spatiilor este cuprinsa intre 300 si 1200 m2, in total cladiri 2500 m2, regim inaltime intre 3 si 7 m potrivite pentru productie sau ...

2,000 m2

Nord-Est, Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere, Birlad, Str.Epureanu, 60m2, 62,000 Euro
10
6

Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida

1033 EUR/m2 | 60 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vand casa in Drujesti comuna Bacani
1

Vand casa in Drujesti comuna Bacani

Vand casa decomandata (3 camere,baie,bucatarie) in Drujesti,comuna Bacani cu iesire directa la sosea. Anul constructiei este 1996 si are o suprafata utila de 104mp.Casa este construita din boltari cu planseu din beton armat. Pe terenul dimprejurul casei (1700mp) există o bucatarrie de vara,beci, garaj ...

552 EUR/m2 | 104 m2

Barlad, Vaslui

casa de vânzare
10
2

casa de vânzare

casa de vânzare zona cartier deal 2 camere baie și bucătărie garaj pentru mașini gradina beci magazie de lemne

500 EUR/m2 | 100 m2

Deal, Barlad, Vaslui

Apartament de 2 camere de vânzare
8

Apartament de 2 camere de vânzare

Se vinde un apartament într-una din cele mai frumoase zone ale oraşului Bârlad zona Gradină. Acest apartament poate fi alegerea perfectă pentru cei care îşi doresc linişte şi acces rapid la toate facilităţile urbane: unităţi de învăţământ, transport public şi hypermarketuri (Berlin, Penny Market, Kaufland, ...

1104 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere
5
5

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere zona( Penny gara) cu perioada de contract minimum 1an garantie de 2000 ron nu se accepta animale companie si se inchiriaza doar persoanelor cu contract de muncă pentru relații la tel.

65 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest