Imobiliare Vrancea

Hartă Listă
Filtre active: Vrancea Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
apartament de vanzare
9

apartament de vanzare

vand apartament in Focsani vis a vis de finance, suprafata totala125,4 mp ( ap2 camere+ap 3 camere) et2 , bl izolat termic ,CT, AC, instalatie electrica pe cupru, usile din stejar masiv, termopane , 2 bai ,2 balcoane, aproape de piata si de scoala. Se vinde partial mobilat.

1059 EUR/m2 | 118 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
Apartament 2 camere semidecomandat zona Lidl Gara
5

Apartament 2 camere semidecomandat zona Lidl Gara

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat, 43.5mp, strada Barsei, parter, complet renovat. Apartamentul a fost tencuit de la caramida, toata instalatia electrica si cea sanitara schimbata. Iluminat interior complet Led, usa de intrare metalica, tamplarie PVC noua tripan, usi din MDF plin, parchet, gresie, ...

2174 EUR/m2 | 43 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
Vilă P+1 duplex la cheie cu 2 si 3 dormitoare și utilități   Vânători-Focșani-Vrancea
20

Vilă P+1 duplex la cheie cu 2 si 3 dormitoare și utilități Vânători-Focșani-Vrancea

Vilă P+1 duplex la cheie cu 2 dormitoare și utilități direct de la proprietar Vânători-Focșani-Vrancea Vând direct proprietar o vilă tip duplex la cheie in Vânători judetul Vrancea, construcție 2025, gândită in cele mai mici detalii la nevoile unei familii. Construcția este la stadiul de finisare ...

1036 EUR/m2 | 125 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
Apartament 3 Camere decomandat conf. I ultracentral Focsani
10
2

Apartament 3 Camere decomandat conf. I ultracentral Focsani

Apartament 3 camere, Ultracentral - Str. Cotesti (piata Unirii), etaj 1 din 3, orientare spre SUD, 1981 liber - Baie plus WC serviciu - suprafata totala 74.14 mp, utili - 70.74 mp - reabilitat termic - bloc anvelopat, balcon + logie inchisa in termopan, geamuri termopan + plase tantari - calduros iarna, ...

1168 EUR/m2 | 71 m2

Ultracentral, Focsani, Vrancea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren intravilan 1076 mp ,Gugești, Oreavu
7
4

Vând teren intravilan 1076 mp ,Gugești, Oreavu

Vând teren intravilan în suprafață de 1076 mp situat în com.Gugești, poziționat lângă parcul din localitatea Oreavu. Oferă diferite oprotunități de dezvoltre afaceri . Deschidere 21 m.

1,067 m2

Gugesti, Vrancea

Vând casă în Focșani
5
5

Vând casă în Focșani

Casă de vânzare Focșani, zona Strada Măgura Se vinde casă construită în anul 1982, din cărămidă, situată într-o zonă liniștită din Focșani. Suprafață teren: 171 mp Suprafață casă: 35 mp Utilități disponibile: Curent electric Apă Canalizare Gaz la poartă Preț: 45 000 euro ...

150 EUR/m2 | 30 m2

Focsani, Vrancea

Vand casa in cartierul Neicu-Panciu
10
3

Vand casa in cartierul Neicu-Panciu

Corp de casa C1 94mp, anexa magazie C2 103 mp, curte construtii 514mp, gradina 113mp, vie 507mp, livada 436mp apa curenta, conducta de gaze este pana la gardul proprietatii

319 EUR/m2 | 94 m2

Panciu, Vrancea

Închiriez Garsonieră
10

Închiriez Garsonieră

Garsonieră zonă centrală, doi stejari, spitalul militar, poliție, curată,utilată, mobilată totul nou cu electrocasnice și centrală.Negociabil cu contract pe perioadă mai mare

34 m2

Focsani, Vrancea

Apartament Focsani blocul suedez de vanzare
7
2

Apartament Focsani blocul suedez de vanzare

Apartament 4 camere de vânzare Focșani, zona Gara - blocul suedez De vânzare apartament spațios, situat într-o zonă liniștită și bine conectată Gara, Focșani. Imobilul are 4 camere, 2 băi, 2 balcoane și o suprafață utilă de aprox. 80 mp, fiind ideal pentru o familie sau pentru cei care apreciază ...

988 EUR/m2 | 80 m2

Gara, Focsani, Vrancea

Teren agricol de vanzare !!

Teren agricol de vanzare !!

TEREN AGRICOL DE VANZARE IN SAT COROTENI COMNUNA SLOBOZIA BRADULUI JUD VRANCEA !! Teren agricol impartit in 2 tarlale total 2 ha !!! pret 40000 lei ha

20,000 m2

Coroteni, Vrancea

Lot  de casa Focsani
4
2

Lot de casa Focsani

Se vinde lot nr.6 in Focsani,strada Suraia la 1 km de centura, zona Onassis lotu are 520mq+calea de acces Pret ...15.000 putin negociabil. Numar tel. .

Suraia, Vrancea

Apartament de vanzare
6
3

Apartament de vanzare

Apartament cu 3 camere 2 bai bucatarie balcon ....etaj3 din 4 ...70mp ap trebuie renovat

400 EUR/m2 | 70 m2

Panciu, Vrancea

Vand teren curti constructii-com.Tifesti;jud Vrancea
1
1

Vand teren curti constructii-com.Tifesti;jud Vrancea

Oportunitate de investitie :Persoana fizica, unic proprietar vand 11 178,01mp teren curtii constructii -Hale industriale- suprafata construita 3 035,01mp (necesita renovare), pot fi folosite pentru mai multe activitati de productie cat si de service, depozit, etc. - aflate in intravilanul satului Clipicesti, ...

96 EUR/m2 | 3,035 m2

Tifesti, Vrancea

Vinzare garsoniera Focsani

Vinzare garsoniera Focsani

Garsoniera ,38 m2, bucătarie 10 m2, veranda închisa , parter, zona bahne. 23.000 euro.

605 EUR/m2 | 38 m2

Bahne, Focsani, Vrancea

Vand afacere la cheie
4

Vand afacere la cheie

PIESE AUTO, SPAȚIU COMERCIAL, STAND DE VOPSEA, MASINA DE IMBUTELIAT VOPSEA LA SPREI

2885 EUR/m2 | 52 m2

Sud, Focsani, Vrancea

Promovat
Apartament 2 camere semidecomandat zona Lidl Gara
5

Apartament 2 camere semidecomandat zona Lidl Gara

2174 EUR/m2 | 43 m2

Focsani, Vrancea

Teren de vânzare
3
1

Teren de vânzare

Proprietar, vand teren extravilan, suprafata totala 5000 mp, latime: 11, Lungime:480m. Terenul se afla la soseaua principala, care leaga Tisita de Doaga. Foarte aproape de autostrada

5,000 m2

Panciu, Vrancea

Vânzare casa curte sat Pădureni com Jaristea Focșani
10
10

Vânzare casa curte sat Pădureni com Jaristea Focșani

Anunț de Vânzare Casă + Teren + Anexe - Pachet Complet Vând proprietate situată în comuna Jariștea, sat Pădureni, județul Vrancea. Descriere proprietate Casă compusă din 2 construcții: 5 camere, 1 baie, 1 bucătărie, 1 hol. Încălzire cu sobe de teracotă. Suprafață utilă: 80 mp. Anexe: 2 magazii, una ...

563 EUR/m2 | 80 m2

Padureni (Jaristea), Vrancea

Teren Adjud
1

Teren Adjud

Terenuri extravilane la intrarea in orasul Adjud,judetul Vrancea.Terenul este compus din 2 parcele (0,33ha, respectiv 0,5ha) insumand astfel 0,83hectare(8300m2). Accesul la aceste loturi se face pe un drum de servitute, cu acces direct in E85 si in apropiere de 6km de Autostrada A7.Posibilitate de racordare ...