Hartă Listă
Filtre active: Vrancea Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vilă P+1 duplex la cheie cu 2 si 3 dormitoare și utilități   Vânători-Focșani-Vrancea
20

Vilă P+1 duplex la cheie cu 2 si 3 dormitoare și utilități Vânători-Focșani-Vrancea

Vilă P+1 duplex la cheie cu 2 dormitoare și utilități direct de la proprietar Vânători-Focșani-Vrancea Vând direct proprietar o vilă tip duplex la cheie in Vânători judetul Vrancea, construcție 2025, gândită in cele mai mici detalii la nevoile unei familii. Construcția este la stadiul de finisare ...

1036 EUR/m2 | 125 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
Teren intravilan pentru constructii 1

Teren intravilan pentru constructii

Vand 3551 mp teren intravilan in Suraia cu deschidere la strada asfaltata 37.5 ml. Bransat la curent electric, apa de la retea in fata portii. Mai multe detalii la telefon. Negociabil!

3,550 m2

Suraia, Vrancea

Promovat
Casa in Comuna Tulnici Județul Vrancea
10
2

Casa in Comuna Tulnici Județul Vrancea

Casă de vânzare în Comuna Tulnici Județul Vrancea, construita din bca, izolată cu polistiren de 10 + plasa și tencuială din față pana în spate + cameră separata pentru centrala, beci și fosa. Imobilul se află în condiții bune compus la parter din 2 dormitoare, 1 cameră oaspeți, 1 bucătărie și baie (mobilate). ...

577 EUR/m2 | 130 m2

Tulnici, Vrancea

Promovat
Vand casa!
8
9

Vand casa!

Vand Casa,Comuna Campuri,Judetul Vrancea,carte funciara,3100m ,mai multe detalii in privat,la fel si poze cu casa! Este un loc plin de liniste si nu va deranjeaza nimeni.Drumul spre casa se face pe jos sau treci cu masina.Mai multe poze in privat! Masina din curte va fi luata.

275 EUR/m2 | 160 m2

Campuri, Vrancea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 4 camere ultracentral renovat mobilat si utilat
10
1

apartament 4 camere ultracentral renovat mobilat si utilat

Acest apartament cu 4 camere este renovat 2025 mobilat și utilat Instalație electrică nouă Instalație sanitară nouă Gresie faianță parchet noi Lustre led cu telecomandă Uși interior noi Izolat exterior are o suprafață de 86 mp și se află la etajul 1. Construit între 1977 și 1990, apartamentul este ...

1465 EUR/m2 | 86 m2

Focsani, Vrancea

Vând teren intravilan 1900m2+teren extravilan 2640m2+casă la roșu.
5
7

Preț 75000 euro.Adresa: Adjud,Str Copacesti,Nr 98

Adjud, Vrancea

Casa bătrâneasca de vanzare+teren
7
4

Casa bătrâneasca de vanzare+teren

Vand casa bătrâneasca în com Golesti(jud Vrancea) compusa din: 1200mp total teren,80mp casa locuibili(3camere+bucatarie de vara). Posibilitate de racordare gaze și canalizare,retea de apa in curte+fantana,strada asfaltata,statie autobuz la aprox 200-300,școală și grădiniță în apropiere,ieșire la E85 ...

700 EUR/m2 | 80 m2

Golesti, Vrancea

Apartament 3 camere, 48,5 mp, etaj 2, bloc anvelopat, com. Gugești, jud. Vrancea 3

Apartament 3 camere, 48,5 mp, etaj 2, bloc anvelopat, com. Gugești, jud. Vrancea

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în comuna Gugești, jud. Vrancea, la etajul 2, cu suprafață totală de 48,5 mp. Apartamentul este nemodernizat la interior, dar dispune de: ușă metalică MEGA, tâmplărie din PVC de bună calitate și este anvelopat termic. Rețeaua de gaz s-a extins până la intrarea ...

604 EUR/m2 | 48 m2

Gugesti, Vrancea

Vand teren constructie 8

Vand teren constructie

Loc Mircestii Noi.In zona Rompeisaj.Dimensiuni teren :L=50 m;l=30 m Suprafata =1500 mp

Mircestii Noi, Vrancea

Vind casa Mircestii Vechi
10
29

Vind casa Mircestii Vechi

Mircestii Vechi com Vanatori;jud Vrancea Casa cu teren 700 mp AN CONSTRUCTIE 2003 SUPRAFATA UTILA 175 MP

160 EUR/m2 | 175 m2

Mircestii Vechi, Vrancea

Vand teren golesti-jud vrancea 15

Vand teren golesti-jud vrancea

2800 mp,str.Aurel Vlaicu

Golesti, Vrancea

Apartament cu două camere zonă centru 1