Promovat
apartament cu doua camere semidecomandat Spitalul Judetean
5

apartament cu doua camere semidecomandat Spitalul Judetean

Inchiriez apartament cu doua camere semidecomandat, etaj intermediar avand o suprafata de 47 mp. Apartamentul este complet mobilat si utilat , dotat cu centrala termica . Pt mai multe informatii sunati la nr afisat in anunt !

47 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat  in zona Mosilor
3
29

Garsoniera de inchiriat in zona Mosilor

Se inchiriaza garsoniera utilata si mobilata complet, etajul 1, 35mp utili, decomandata, bloc izolat termic, pe Str. Calea Mosilor nr. 213, Sect.2 la maxim 5 minute distanta sunt 5 statii mijloace de transport in comun si magazin Megaimage.

35 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona 1 Mai
3
6

Garsoniera de inchiriat in zona 1 Mai

Garsoniera de inchiriat in zona 1 Mai,situata la etajul 2,cu suprafata de 38 mp,locuinta curata si bine compartimentata,cu acces rapid catre zone centrale. Metrou 1 Mai,Piata Domenii,magazine si statii STB aproape. Sunati pentru detalii.

38 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Promovat
apartament cu 1 camera de inchriat in zona Lipovei
3
209

apartament cu 1 camera de inchriat in zona Lipovei

Inchiriez apartament 1 camera in Lipovei , langa posta , complet mobilat si utilat . Apartamentul este decomandat si are 35 mp ,parter.

35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
10
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 3/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Nufarului - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat ...

55 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de inchiriat, 2 Camere, Open Space, Ultracentral, Oradea
8
3

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, complet mobilat și utilat, situat in zona Principatelor Unite - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 si 4 al acestuia.La preluarea imobilului, se percepe ...

85 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Ultracentral, 2 camere decomandat
6

Ultracentral, 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat, centrala proprie, clima, utilat si mobilat, et 6 din 10 cu lift, situat pe Bd. Take Ionescu langa facultatea de Stomatologie, cu vedere superba spre fantana cu puntele cardinale, . Pret 500 Euro luna + garantie si comisionul agentiei. Pentru vizionare va rugam sunati ...

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de închiriat, 1 Camera, Ultra-Central, Oradea
9
2

COD: FBVă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camera, la curte comuna, Parter, mobilat şi utilat, situat Ultra-Central pe strada Vasile Alecsandri - Oradea.Imobilul se află într-o curte comuna, fiind situat la parterul al cladirii, imobilul fiind dotat cu acoperis.Deţine ...

18 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea
13

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 4 din 4, tip Q, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Aleea Salca - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia. Blocul fiind ...

48 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Antony Estate | Birou central, de inchiriat - Zona Ultracentrala - Oradea
7

COD: DCVă propunem spre închiriere un spațiu birou ultracentral, în Oradea, Zona Teatrului, Ady Endre, ideal pentru birouri juridice, comerciale, IT, consultanță, sediu de firma. Acest spațiul este la parterul clădirii cu o suprafaţă utilă totală ...

40 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Anthony Estate I Chirie, 3 camere, Open Space, Prima Sova, Oradea
16

COD: NPVă propunem spre închiriere în exclusivitate un apartament cu 3 camere, Etajul 9/9, complet mobilat şi utilat, situat pe strada Nicolae Sova , Cartierul Nufaru - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 9 al acestuia, ...

67 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 4 camere, Open-Space, Ultracentral-Oradea
11

COD: M.C.Vă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere, Open-Space, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Centrala - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis. ...

140 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea
2

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea

COD: FBVă propunem spre închiriere o cladire de Birouri de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat UltraCentral - Oradea.Atentie, sunt disponibile diferite suprafete. Caracteristicile spațiului:- Suprafațe birouri incepand de la 171 m²;- Podea ...