Promovat
Apartament cu 2 camere, de închiriat, la casă, în Ioșia
4
1

Apartament cu 2 camere, de închiriat, la casă, în Ioșia

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat pe strada Vasile Pârvan, nr. 16A. Apartamentul se află la mansarda unei clădiri, intrarea se face printr-o curte comună, iar cea în apartament este separat. Configurația apartamentului include 2 camere, 1 antreu luminos, o bucătărie dotată ...

63 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Promovat
Spatiu comercial de inchiriat zona Universitatii
8

Spatiu comercial de inchiriat zona Universitatii

Agentia imobiliara D`Art Imob va ofera un spatiu comercial de inchiriat zona Universitatii Spatiul masoara o suprafata utila de 55 mp si este amplasat la parterul unui bloc nou. Are destinatia de spatiu commercial. Se compune din 2 camere si un grup sanitar. Este dotat cu ferestre din termopan, gresie ...

55 m2

Oradea, Bihor

Promovat
SPATIU COMERCIAL CENTRAL | 261 MP
20

SPATIU COMERCIAL CENTRAL | 261 MP

Intr-o lume in care vizibilitatea este cheia succesului, iti prezentam un spatiu comercial care nu doar ca iti pune afacerea pe harta, dar iti si garanteaza ca nu va trece neobservata. Situat la parterul unui bloc nou, ultracentral, acest loc este exact ce iti trebuie pentru a atrage clienti si a ...

Central, Oradea, Bihor

Promovat
Inchiriem aparatament 3 camere mobilat lux,ARED,str Tudor Vladimirescu,Oradea
11

Gabrian Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament deosebit, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Oradea: ansamblul rezidențial ARED strada Tudor Vladimirescu. Acest spațiu este ideal pentru cei care caută un stil de viață modern, fiind situat la etajul 2 și oferind un echilibru ...

80 m2

Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Openspace - Iosia
7
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Openspace - Iosia

COD: FAVă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camera, open-space, Etajul 9/10, complet mobilat şi utilat, situat în Iosia la Iosia Residence - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 10 etaje, fiind situat la etajul 9 al acestuia. Blocul fiind dotat ...

38 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 51 mp, Ultracentral - Oradea
7

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Republicii, Ultracentral, Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 51 mp;- 1 Cameră;- 1 Baie cu cabină de duș;- 1 Zonă de bucătărie;- ...

51 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de inchiriat - Prima - Onestilor
6
3

Antony Estate | Apartament de inchiriat - Prima - Onestilor

COD: AAVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, etajul 2, complet mobilat și utilat, situat in strada Onestilor - Oradea.APARTAMENTUL VA FI DISPONIBIL DIN DATA DE 01 IUNIE 2026 !Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 10 etaje, fiind situat ...

48 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea
10
2

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un spatiu comercial, birou, salon de inchiriat la casă pe două nivele, individuală , aflată in zona Iosia - Oradea.Casa are o suprafaţă construită de 192 mp, iar suprafaţa utilă a acesteia este de 160 mp, 80 mp ...

160 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, 4 Cam, Openspace, Central, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, 4 Cam, Openspace, Central, Oradea

COD: AFVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere, decomandat, Etajul 2 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Centrala pe strada Republicii- Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia. Deține ...

120 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 3 Cam, Pet Friendly, Rogerius
8
3

Antony Estate | Chirie 3 Cam, Pet Friendly, Rogerius

COD:AAVă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, semidecomandat, etajul 1 din 4, complet mobilat și utilat, situat in zona Spitalului Pelican - Oradea.Blocul nu este dotat cu lift, are acoperis din tigla. Deține o suprafață totală de 75 mp construiți, ...

67 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea
4

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat zona Decebal - Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 44 mp;- 1 Camera;- Grup Sanitar comun.La preluarea imobilului, se percepe valoarea ...

44 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate I Chirie, 2 Camere Decomandat, Decebal, Oradea
12

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat in cartierul Decebal, str.B-dul Decebal - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață ...

50 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea
10

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea

COD: DMVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentrala - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperisDeține ...

65 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Nufarului - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat ...

55 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de inchiriat, 2 Camere, Open Space, Ultracentral, Oradea
8
3

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, complet mobilat și utilat, situat in zona Principatelor Unite - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 si 4 al acestuia.La preluarea imobilului, se percepe ...

85 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
10
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 3/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de închiriat, 1 Camera, Ultra-Central, Oradea
9
2

COD: FBVă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camera, la curte comuna, Parter, mobilat şi utilat, situat Ultra-Central pe strada Vasile Alecsandri - Oradea.Imobilul se află într-o curte comuna, fiind situat la parterul al cladirii, imobilul fiind dotat cu acoperis.Deţine ...

18 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea
13

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 4 din 4, tip Q, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Aleea Salca - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia. Blocul fiind ...

48 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Salvează căutarea