Promovat
Inchiriez apartament cu 2 cam la casa Oradea zona Iosia central
16
2

Dau în chirie apartament cu 2 dormitoare la casa în Iosia ,zona centrala aproape de Lidl,Lotus2 ,toate utilitățile, loc de parcare ,renovat, încălzire pe gaz ,izolat cu 12 cm ,living mare cu spațiu deschis cu bucătărie,baie .

75 m2

Iosia-Nord, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in Iosia, Oradea
7
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Iosia, Oradea

Elite Estates va propune un apartament cu 2 camere de inchiriat in Cartierul Iosia din Oradea * Locație centrala: Str. Cazaban Alexandru * Suprafată utila: 42 mp * Etaj 1/4 * Compartimentare: Living, dormitor matrimonial, bucătărie, 1 baie cu cabina de dus, 1 hol, 1 balcon închis * Încălzire prin rețeaua ...

42 m2

Iosia-Nord, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere de închiriat, cart. Prima Nufărul
10

Apartament 2 camere de închiriat, cart. Prima Nufărul

Apartament 2 camere de închiriat, cart. Prima Nufărul Cora Proiect Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat într-un imobil recent construit, în ansamblul Prima Green Residence Oradea, cu o poziţionare excelentă, oferă acces la toate facilităţile de care ai nevoie pentru ...

48 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament cu 3 camere de inchiriat pe Calea Aradului, Oradea
20
7

D`Art imob va ofera un apartament cu 3 camere de inchiriat, situat pe Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 2 dintr-un bloc cu 4 etaje, cu parcare in spatele imobilului. Locuinta este decomandata si masoara o suprafata utila de 65 mp compus din hol de acces, living luminos, balcon inchis, ...

65 m2

Calea Aradului, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea
6
1

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 350 EUR fără TVA (423 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

32 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 3 Cam, Pet Friendly, Rogerius
8
3

Antony Estate | Chirie 3 Cam, Pet Friendly, Rogerius

COD:AAVă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, semidecomandat, etajul 1 din 4, complet mobilat și utilat, situat in zona Spitalului Pelican - Oradea.Blocul nu este dotat cu lift, are acoperis din tigla. Deține o suprafață totală de 75 mp construiți, ...

67 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 51 mp, Ultracentral - Oradea
7

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Republicii, Ultracentral, Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 51 mp;- 1 Cameră;- 1 Baie cu cabină de duș;- 1 Zonă de bucătărie;- ...

51 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de inchiriat - Prima - Onestilor
6
3

Antony Estate | Apartament de inchiriat - Prima - Onestilor

COD: AAVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, etajul 2, complet mobilat și utilat, situat in strada Onestilor - Oradea.APARTAMENTUL VA FI DISPONIBIL DIN DATA DE 01 IUNIE 2026 !Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 10 etaje, fiind situat ...

48 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Apartament de inchiriat, 3 camere, Nufaru - Oradea
11

Apartament de inchiriat, 3 camere, Nufaru - Oradea

COD: MDVă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, open space, Parter din 10, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufăru - Oradea.APARTAMENTUL VA FI DISPONIBIL DIN DATA DE 01 IULIE 2026 !Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 10 etaje, fiind situat ...

60 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea
4

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat zona Decebal - Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 44 mp;- 1 Camera;- Grup Sanitar comun.La preluarea imobilului, se percepe valoarea ...

44 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea
10

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea

COD: DMVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentrala - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperisDeține ...

65 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate I Chirie, 2 Camere Decomandat, Decebal, Oradea
12

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat in cartierul Decebal, str.B-dul Decebal - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață ...

50 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de inchiriat, 2 Camere, Open Space, Ultracentral, Oradea
8
3

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, complet mobilat și utilat, situat in zona Principatelor Unite - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 si 4 al acestuia.La preluarea imobilului, se percepe ...

85 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
10
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 3/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Nufarului - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat ...

55 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de închiriat, 1 Camera, Ultra-Central, Oradea
9
2

COD: FBVă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camera, la curte comuna, Parter, mobilat şi utilat, situat Ultra-Central pe strada Vasile Alecsandri - Oradea.Imobilul se află într-o curte comuna, fiind situat la parterul al cladirii, imobilul fiind dotat cu acoperis.Deţine ...

18 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea
13

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 4 din 4, tip Q, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Aleea Salca - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia. Blocul fiind ...

48 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Salvează căutarea