Promovat
De inchiriat apartament 3 camere West Residence Oradea
8

De inchiriat apartament 3 camere West Residence Oradea

Persoană fizică, ofer pentru închiriere apartament 3 camere cartierul West Residence . Imobilul are suprafata de 90 mp, etaj 1 din 4 fiind compus din living cu bucatarie, doua dormitoare, doua bai si un balcon . Apartamentul este la a doua inchiriere, fiind mobilat si utilat modern, dotat cu incalzire ...

70 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Teren de închiriat – 5887 mp, Str. Matei Corvin, Oradea
5

Teren de închiriat – 5887 mp, Str. Matei Corvin, Oradea

Se oferă spre închiriere o platformă betonată și îngrădită în suprafață de 5.887 mp, situată în Episcopia Bihorului, într-o zona ideală pentru activități logistice, parcare sau depozitare. Caracteristici principale: -Suprafață totală: 5887 mp platformă integral betonată -Împrejmuită complet, acces ...

5,887 m2

Episcopia Bihorului, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate I Chirie 2 Camere, Semi-Decomandat Rogerius, Oradea
12
3

COD: NPVă propunem spre inchiriat în exclusivitate un apartament cu 2 camere - decomandat. Etajul 2, tip PC, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, Bernard Shaw - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 2 acestuia.Deține ...

50 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament cu 3 camere de inchiriat pe Calea Aradului, Oradea
20
7

D`Art imob va ofera un apartament cu 3 camere de inchiriat, situat pe Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 2 dintr-un bloc cu 4 etaje, cu parcare in spatele imobilului. Locuinta este decomandata si masoara o suprafata utila de 65 mp compus din hol de acces, living luminos, balcon inchis, ...

65 m2

Calea Aradului, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de inchiriat, 2 Camere, Open Space, Ultracentral, Oradea
8
3

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, complet mobilat și utilat, situat in zona Principatelor Unite - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 si 4 al acestuia.La preluarea imobilului, se percepe ...

85 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
10
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 3/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de închiriat, 1 Camera, Ultra-Central, Oradea
9
2

COD: FBVă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camera, la curte comuna, Parter, mobilat şi utilat, situat Ultra-Central pe strada Vasile Alecsandri - Oradea.Imobilul se află într-o curte comuna, fiind situat la parterul al cladirii, imobilul fiind dotat cu acoperis.Deţine ...

18 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea
13

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 4 din 4, tip Q, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Aleea Salca - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia. Blocul fiind ...

48 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Antony Estate | Birou central, de inchiriat - Zona Ultracentrala - Oradea
7

COD: DCVă propunem spre închiriere un spațiu birou ultracentral, în Oradea, Zona Teatrului, Ady Endre, ideal pentru birouri juridice, comerciale, IT, consultanță, sediu de firma. Acest spațiul este la parterul clădirii cu o suprafaţă utilă totală ...

40 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Anthony Estate I Chirie, 3 camere, Open Space, Prima Sova, Oradea
16

COD: NPVă propunem spre închiriere în exclusivitate un apartament cu 3 camere, Etajul 9/9, complet mobilat şi utilat, situat pe strada Nicolae Sova , Cartierul Nufaru - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 9 al acestuia, ...

67 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 4 camere, Open-Space, Ultracentral-Oradea
11

COD: M.C.Vă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere, Open-Space, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Centrala - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis. ...

140 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea
2

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea

COD: FBVă propunem spre închiriere o cladire de Birouri de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat UltraCentral - Oradea.Atentie, sunt disponibile diferite suprafete. Caracteristicile spațiului:- Suprafațe birouri incepand de la 171 m²;- Podea ...