Promovat
Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 90 mp, Uzinelor - Oradea
8
3

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA - 315 EUR fără TVA - (4,17 EUR/mp ...

90 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 cam decomandat de închiriat, cart. Nufărul str. Ion Bradu
17

Apartament 2 cam decomandat de închiriat, cart. Nufărul str. Ion Bradu Cora Proiect Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament elegant cu 2 camere, situat pe strada Ion Bradu, în cartierul Nufărul, într-o zonă modernă și bine conectată, în imediata apropiere a centrului comercial Lotus Center ...

50 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Promovat
Hala Showroom Birouri de inchiriat,str.Ogorului cart Grigorescu
20

Hala Showroom Birouri de inchiriat,str.Ogorului cart Grigorescu Cora Proiect Imobiliare va propune INCHIRIERE hala pretabila pentru spatiu de depozitare, showroom sau birouri, situata pe str.Ogorului, in imediata apropiere a acesteia la 200 de metri de centura, in zona cartierului Grigorescu, Oradea, ...

572 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Spațiu Comercial + Birouri de Închiriat – 235 mp – Ultracentral
20

Vă propunem spre închiriere un spațiu comercial ultracentral, cu vizibilitate excelentă, situat vis-a-vis de viitorul Spital de Boli Infecțioase din Oradea, pe strada Decebal. Accesul la cele 3 încăperi principale se face direct din strada Decebal, oferind expunere stradală foarte bună, în timp ce zona ...

235 m2

Ultracentral, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea
10
2

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un spatiu comercial, birou, salon de inchiriat la casă pe două nivele, individuală , aflată in zona Iosia - Oradea.Casa are o suprafaţă construită de 192 mp, iar suprafaţa utilă a acesteia este de 160 mp, 80 mp ...

160 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, 4 Cam, Openspace, Central, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, 4 Cam, Openspace, Central, Oradea

COD: AFVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere, decomandat, Etajul 2 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Centrala pe strada Republicii- Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia. Deține ...

120 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 3 Cam, Pet Friendly, Rogerius
8
3

Antony Estate | Chirie 3 Cam, Pet Friendly, Rogerius

COD:AAVă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, semidecomandat, etajul 1 din 4, complet mobilat și utilat, situat in zona Spitalului Pelican - Oradea.Blocul nu este dotat cu lift, are acoperis din tigla. Deține o suprafață totală de 75 mp construiți, ...

67 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea
4

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat zona Decebal - Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 44 mp;- 1 Camera;- Grup Sanitar comun.La preluarea imobilului, se percepe valoarea ...

44 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate I Chirie, 2 Camere Decomandat, Decebal, Oradea
12

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat in cartierul Decebal, str.B-dul Decebal - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață ...

50 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea
10

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea

COD: DMVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentrala - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperisDeține ...

65 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Nufarului - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat ...

55 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de inchiriat, 2 Camere, Open Space, Ultracentral, Oradea
8
3

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, complet mobilat și utilat, situat in zona Principatelor Unite - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 si 4 al acestuia.La preluarea imobilului, se percepe ...

85 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
10
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 3/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de închiriat, 1 Camera, Ultra-Central, Oradea
9
2

COD: FBVă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camera, la curte comuna, Parter, mobilat şi utilat, situat Ultra-Central pe strada Vasile Alecsandri - Oradea.Imobilul se află într-o curte comuna, fiind situat la parterul al cladirii, imobilul fiind dotat cu acoperis.Deţine ...

18 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea
13

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 4 din 4, tip Q, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Aleea Salca - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia. Blocul fiind ...

48 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Antony Estate | Birou central, de inchiriat - Zona Ultracentrala - Oradea
7

COD: DCVă propunem spre închiriere un spațiu birou ultracentral, în Oradea, Zona Teatrului, Ady Endre, ideal pentru birouri juridice, comerciale, IT, consultanță, sediu de firma. Acest spațiul este la parterul clădirii cu o suprafaţă utilă totală ...

40 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Anthony Estate I Chirie, 3 camere, Open Space, Prima Sova, Oradea
16

COD: NPVă propunem spre închiriere în exclusivitate un apartament cu 3 camere, Etajul 9/9, complet mobilat şi utilat, situat pe strada Nicolae Sova , Cartierul Nufaru - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 9 al acestuia, ...

67 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 4 camere, Open-Space, Ultracentral-Oradea
11

COD: M.C.Vă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere, Open-Space, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Centrala - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis. ...

140 m2

central, Oradea, Bihor

Salvează căutarea