Promovat
Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 90 mp, Uzinelor - Oradea
8
3

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA - 315 EUR fără TVA - (4,17 EUR/mp ...

90 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE | ULTRACENTRA | ORADEA
11
3

APARTAMENT 2 CAMERE | ULTRACENTRA | ORADEA

UP IMOBILIARE VA OERA SPRE INCHIRIERE IN EXCLUSIVITATE Apartament cu 2 camere,ULTRACENTRAL , situat pe strada VASILE ALECSANDRI 10 . Imobilul este situat la etajul 1. Dispune de 2 camere 1 dormitor,1 living, 1 hol, 1 bucatarie , 1 baie si o terasa. Apartamentul se inchiriaza pe termen lung, minim ...

57 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere, str. Salcamilor, Iosia Nord, Oradea - inchiriere
11
1

Agentia Oradea Imobiliare ofera spre inchiriere apartament tip X mare cu 2 camere, semidecomandat, orientat spre strada, amplasat la etajul 2/4, cu o suprafata utila de 45 mp situat in Iosia Nord, pe str. Salcamilor, Oradea. ___ Compartimentare: ✅living; ✅dormitor cu iesire in balcon; ✅bucatarie ...

45 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 cam decomandat de închiriat, cart. Nufărul str. Ion Bradu
17

Apartament 2 cam decomandat de închiriat, cart. Nufărul str. Ion Bradu Cora Proiect Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament elegant cu 2 camere, situat pe strada Ion Bradu, în cartierul Nufărul, într-o zonă modernă și bine conectată, în imediata apropiere a centrului comercial Lotus Center ...

50 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 51 mp, Ultracentral - Oradea
7

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Republicii, Ultracentral, Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 51 mp;- 1 Cameră;- 1 Baie cu cabină de duș;- 1 Zonă de bucătărie;- ...

51 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de inchiriat - Prima - Onestilor
6
3

Antony Estate | Apartament de inchiriat - Prima - Onestilor

COD: AAVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, etajul 2, complet mobilat și utilat, situat in strada Onestilor - Oradea.APARTAMENTUL VA FI DISPONIBIL DIN DATA DE 01 IUNIE 2026 !Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 10 etaje, fiind situat ...

48 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Apartament de inchiriat, 3 camere, Nufaru - Oradea
11

Apartament de inchiriat, 3 camere, Nufaru - Oradea

COD: MDVă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, open space, Parter din 10, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufăru - Oradea.APARTAMENTUL VA FI DISPONIBIL DIN DATA DE 01 IULIE 2026 !Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 10 etaje, fiind situat ...

60 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea
4

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat zona Decebal - Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 44 mp;- 1 Camera;- Grup Sanitar comun.La preluarea imobilului, se percepe valoarea ...

44 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea
10

Antony Estate | Chirie, 2 cam, Ultracentral - Oradea

COD: DMVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentrala - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 2 al acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperisDeține ...

65 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate I Chirie, 2 Camere Decomandat, Decebal, Oradea
12

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat in cartierul Decebal, str.B-dul Decebal - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață ...

50 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de inchiriat, 2 Camere, Open Space, Ultracentral, Oradea
8
3

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, open space, complet mobilat și utilat, situat in zona Principatelor Unite - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 si 4 al acestuia.La preluarea imobilului, se percepe ...

85 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea
13
2

Apartament de inchiriat, 4 Camere, Ultracentral, Oradea

COD: PNVă propunem spre închiriere un apartament cu 4 camere - decomandat, complet mobilat și utilat, situat pe strada Tudor Vladimirescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la parterul acestuia. Deține o suprafață totală ...

105 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea
10
1

Antony Estate | Chirie 1 Cam, Rogerius Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camere, Etajul 3/9, complet mobilat şi utilat, situat in Rogerius, Str. Aluminei - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Blocul detine lift.Deţine o suprafaţă ...

31 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea
12

Antony Estate | Chirie, Bloc NOU, 2 Cam, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 1 din 3, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Nufarului - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul fiind dotat ...

55 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de închiriat, 1 Camera, Ultra-Central, Oradea
9
2

COD: FBVă propunem spre închiriere un apartament cu 1 camera, la curte comuna, Parter, mobilat şi utilat, situat Ultra-Central pe strada Vasile Alecsandri - Oradea.Imobilul se află într-o curte comuna, fiind situat la parterul al cladirii, imobilul fiind dotat cu acoperis.Deţine ...

18 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea
13

Antony Estate | Chirie 2 Cam, Decomandat, Nufarul, Oradea

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, Etajul 4 din 4, tip Q, complet mobilat și utilat, situat in zona Nufarul pe strada Aleea Salca - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia. Blocul fiind ...

48 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Anthony Estate I Chirie, 3 camere, Open Space, Prima Sova, Oradea
16

COD: NPVă propunem spre închiriere în exclusivitate un apartament cu 3 camere, Etajul 9/9, complet mobilat şi utilat, situat pe strada Nicolae Sova , Cartierul Nufaru - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 9 etaje, fiind situat la etajul 9 al acestuia, ...

67 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea
2

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea

COD: FBVă propunem spre închiriere o cladire de Birouri de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat UltraCentral - Oradea.Atentie, sunt disponibile diferite suprafete. Caracteristicile spațiului:- Suprafațe birouri incepand de la 171 m²;- Podea ...

171 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Casa Cazare Muncitori - Gheorghe Doja, Oradea
8