Inchiriez apartament 2 camere
Închiriez apartament 2 camere, strada Aurora (vizavi de Finanțe), etaj 3 4, centrală proprie. În apropiere este Școala nr. 2, Piața Moldovei, Finanțe, stație autobuz.
55 m2
Piata Moldovei, Focsani, Vrancea
15 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
55 m2
Piata Moldovei, Focsani, Vrancea
15 mai
PREȚ UȘOR NEGOCIABIL Închiriez apartament cu două camere. Bulevardul Brăilei 14 bloc 14. Lângă Gerald. Se închiriază doar cu contract pe PE LUNGA DURATĂ.300 euro ușor negociabil.Apartamentul se dă în primire mobilat Ap. este dotat cu termopane centrala proprie și apometre. Pentru informații contactațimă ...
1 m2
Focsani, Vrancea
17 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartament nou 2 camere la etajul 1 modern utilat , compartimentare cu urmatoarele echipamente: -mobilier rezistent făcut la comanda, 1. Bucătăria deține: frigider,, plita inductie , cuptor microunde cuptor electric, insula + 2 scaune bar , AC,centrală termica, 2.Livingul deține canapea extensibila masura ...
62 m2
Centru, Focsani, Vrancea
azi 21:56
Spatiu de închiriere pe un teren de 1787 mp, situat la intrarea în Comuna Tulnici, cu o localizare strategică și accesibilă. Pe teren se află o hală de 170 mp, perfectă pentru diverse activități comerciale sau de depozitare. De asemenea, este prezentă o casă funcțională, cu un parter care include 2 birouri ...
170 m2
Tulnici, Vrancea
azi 17:34
Apartament de închiriat zona Policlinica nr. 2 etaj 1 din 4 complet mobilat și utilat izolat centrală proprie 2 balcoane închise. Condiții optime. Mai multe detalii la telefon
54 m2
Centru, Focsani, Vrancea
azi 14:19
Ofer cazare în apartament cu 3 camere, zonă centrală și liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport și magazine. Condiții: locuință curată, acces la bucătărie, baie, internet. Atmosferă plăcută, prefer fată sau femeie serioasă, liniștită.
80 m2
Focsani, Vrancea
azi 09:14
Mobilata..utilata..centrala termica..termen lung. Garanție .Lift nou.etajul3. ULTRACENTRAL.zona ceasul rau. Doar persoane cu loc de munca stabil... Fara animale de companie Exclus dame companie.Disponibila din 15 iunie.Garantie 300 euro.
44 m2
Centru, Focsani, Vrancea
azi 09:08
Garsonieră zonă centrală, doi stejari, spitalul militar, poliție, curată,utilată, mobilată totul nou cu electrocasnice și centrală.Negociabil cu contract pe perioadă mai mare
34 m2
Focsani, Vrancea
azi 08:20
Închiriez garsonieră ultracentral în Focșani str. Teiului parter 37mp recent renovată dispune de boxă generoasă
37 m2
Focsani, Vrancea
azi 07:05
Se inchiriaza ap. cu 2 camere in zona Obor,Focsani complet utilat doar pe termen lung,la etajul3 4,dotat cu centrala termica,salon ,dormitor,bucatarie,baie,balcon si hol. Garanzie 1300 lei si luna in curs
60 m2
Focsani, Vrancea
azi 06:59
Hala metalică NOUĂ cu destinație INDUSTRIALĂ PRODUCȚIE și DEPOZIT în ACTE cu TOATE NORMELE EUROPENE în vigoare. Poate fi transformată și în hala frigorifică, deoarece panourile de pereți și acoperiș sunt de 80 mm grosime. Structura este din profil H 140mm,panouri sandwich PIR (ANTIFOC ) cu o grosime ...
4 EUR/m2 | 250 m2
Focsani, Vrancea
azi 04:11
4 EUR/m2 | 250 m2
Focsani, Vrancea
azi 04:10
CITESTE BINE ANUNTUL INAINTE DE A SUNA!!! .Teren intravilan curții construcții în Tătăranu 4600mp cu o clădire SPAȚIU COMERCIAL PRODUCȚIE , NECESITĂ RENOVARE din cărămidă de 95 mp plus 2 magazii și un garaj intabulate in cartea funciară. Utilități curent 220 V și apă (fântână), stâlp cu suport pentru ...
160 m2
Tataranu, Vrancea
azi 04:03
Apartament 2 camere de închiriat, situat et 4 4, ideal pentru un cuplu sau o persoana l. Locuința este pregătită pentru mutare imediată. Situata in cartierul Sud dispune acoperiș , izolație termică, centrală termică, mobilat complet( mașina spălat , frigider cumpărate recent ). În imediata vecinătate ...
48 m2
Cartier Sud, Focsani, Vrancea
azi 00:53
Rampe metalice industriale pentru încărcare descărcare grele, robuste Descriere: Vând 2 rampe metalice grele, folosite la depozite pentru încărcarea și descărcarea camioanelor. Structură solidă din oțel gros, ideale pentru trafic greu și utilizare industrială. Pot fi refolosite cu ușoară recondiționare ...