Duplex de vânzare
Duplex de vanzare !!! Gura Humorului !! Suceava !! Se preda finisat si mobilat la un pret de 1000 euro mp Parter etaj si mansarda total130 mp Finisat premium 1000 euro mp Detalii si informatii la tel - sau Bonus la achizitie, curte idividuala de aproximativ 100mp + 2 locuri de parcare. 500m de parcul Ariniș ( piscine + diferite activitati ). 900m de Pârtia de sky Ideal si pentru investitii ( regim hotelier )
130.0 m2
Gura Humorului, Suceava
ieri 19:01
130 000 EUR