Promovat
Parcele de teren cu suprafete de 600mp | Kaufland | Mosnita Noua
5

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan pentru constructii de tip duplex sau casa individuale, in Mosnita Noua - zona noului Kaufland. Suprafata: 607mp Front stradal: 21ml Adancime: 28ml Utilitati: Gaz, Curent, Apa, Drum pietruit. Terenul dispune de Certificat de Urbanism. Pretul ...

607 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Parcela de teren 650 mp, de vanzare, cu utilitati,  Mosnita Noua.
1

Parcela de teren 650 mp, de vanzare, cu utilitati, Mosnita Noua.

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare parcela de teren 650 mp, cu bransamente de utilitati Mosnita Veche- Urban Village. Terenul are o suprafata de 650 mp si beneficiaza de doua fronturi stradale 24/27 ml. Conform PUZ aprobat se pot construi unitati individuale sau unitati cu max. doua apartamente. Accesul ...

650 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.
3

Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren in Mosnita Noua. Sunt 5 parcele pentru blocuri P + 2 + M si 10 - 12 apartamente/bloc functie de parcela. Parcele disponibile : - 1014 mp - 10 apartamente - 125 Euro/mp - 126.750 Euro; - 1057 mp - 10 apartamente - 125 Euro/mp - 132.125 Euro; - 1200 ...

1,057 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren SAD Mosnita Noua
9

Teren SAD Mosnita Noua

Estate Group prezinta spre vanzare teren SAD in Mosnita Noua, cu acces si de pe Calea Urseni, aproape de centura, cu suprafata de 1979 mp cu doua fronturi stradale, intr-o zona in plina dezvoltare. Utilitati: curent, gaz, apa, iluminat stradal. Terenul se vinde impreuna cu un spatiu verde de 1978 mp. ...

1,979 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

607mp | Teren Mosnita, spate Kaufland | Toate utilitatile
7

607mp | Teren Mosnita, spate Kaufland | Toate utilitatile

Terenurile bine poziționate, cu utilități complete și acces rapid către Timișoara, devin din ce în ce mai greu de găsit. Intr-una dintre cele mai dorite zone ale localității Moșnița Nouă, vă prezentăm un teren cu poziționare strategică, situat pe strada Terapie, în imediata apropiere a zonelor comerciale ...

607 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren ultracentral in Moșnița Nouă | 1267 mp | Vad comercial excelent
4

Poziționare excepțională în centrul Moșniței Noi, vis-a-vis de parc, lângă Primărie și Moșnița City – una dintre cele mai vizibile și circulate zone din localitate Suprafață: 1267 mp Front stradal: 16,6 m Teren cu potențial ridicat pentru dezvoltări comerciale, beneficiind de vizibilitate excelentă ...

1,267 m2

Mosnita Noua, Timis

TEREN GENEROS ÎN VATRA SATULUI MOȘNIȚA VECHE - TOATE UTILITATILE
5
3

Teren excelent pentru construcția casei tale, situat chiar în vatra satului Moșnița Veche, unde beneficiezi de toată infrastructura deja dezvoltată. Suprafață: 825 mp Front stradal: 18 ml ✅ UTILITĂȚI: - Curent - Gaz - Apă - Canalizare - Internet - Drumuri asfaltate LOCALIZARE EXCELENTĂ: Tot ce ...

825 m2

Mosnita Noua, Timis

Terenuri Mosnita Noua, Str Campului - 616mp - toate utilitatile
5
2

Descoperă două terenuri premium pe Strada Câmpului, Moșnița Nouă, la doar 250m de Drumul Judetean 592(4 benzi) Fiecare lot de 616 mp, cu un generos front stradal de 19,6 m, îți oferă acces direct la asfalt și toate utilitățile esențiale: - curent, - gaz - apă - canalizare. Ai conectivitate rapidă ...

616 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren Mosnita Veche | TOATE UTILITATILE | 738mp
6
4

Teren Mosnita Veche | TOATE UTILITATILE | 738mp

Terenul este situat în Moșnița Veche, comuna Moșnița Nouă, pe Strada Platanului, într-o zonă complet locuită si linistita. Suprafață teren: 738 mp Front stradal: 18 m ✔ Teren perfect pentru construcția unei locuințe individuale sau tip duplex. Utilități disponibile in fata parcelei: - Curent - ...

738 m2

Mosnita Noua, Timis

Terenuri Mosnita, Padurea Bistra, gaz, apa, curent: 80euro/mp+TVA
8
1

Trăiește lângă natură, fără să renunți la confort! Terenuri în Moșnița Veche, lângă Pădurea Bistra Localizare excelentă – Moșnița Veche Aproximativ 350 m de Pădurea Bistra Suprafețe disponibile: 501 – 909 mp ✅ Utilități funcționale: ✔️ curent ✔️ gaz ✔️ apă rețea ✔️ iluminat stradal Canalizarea ...

501 m2

Mosnita Noua, Timis

teren intravilan direct proprietar
3
7

teren intravilan direct proprietar

teren intravilan,direct proprietar,mosnita noua, str birda, langa urban village, la 100m asfalt, 200m de drumul boilor, 600m de centura sud utilitati-firida curent in fata parcelei. Gaz, apa, canalizare, fibra optica la 80m de teren suprafata 612m2. deschidere 17.5ml acte la zi, fiscal si cf liber de ...

612 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.
3

Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.

1,057 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.
3
1

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren pentru Duplex in Mosnita Noua. Sunt 11 parcele pentru Duplex P + 1. Modele parcele disponibile : - 600 mp - 80 Euro/mp - 48.000 Euro; - 601 mp - 80 Euro/mp - 48.000 Euro; - 616 mp - 83 Euro/mp - 51.128 Euro; - Vandut - 647 mp - 80 Euro/mp - 51.760 ...

600 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren in Mosnita Noua | Toate utilitatile | Cu proiect si AC | Duplex
2
5

Favorit Estate va propune spre vanzare un teren intravilan , situat in Mosnita Noua ( zona 4 benzi catre Albina) , intr-o zona in plina dezvoltare , situat la 200 ml de drumul judetean si cu toate utilitatile in fata parcelei. Terenul se poate vinde impreuna cu Autorizatie de Constructie si Proiect ...

647 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren Mosnita Nouă | 5 Parcele x 600 mp– în Spate la Kaufland
2

Voog Development vă propune spre vânzare 5 parcele premium în Moșnița Nouă Amplasate într-o zonă excelentă, în spatele magazinului Kaufland, parcelele beneficiază de acces facil către Timișoara și principalele puncte de interes din zonă. ✅ PUZ finalizat Suprafață: 600 mp/parcela Preț: 100 €/mp ...

600 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren Intravilan | Cu AC | Mosnita Noua | Toate utilitatile | Asfalt
7
1

Va propunem spre vanzare un teren intravilan, situat in Mosnita Noua, intr-o zona dezvoltata, cu acces asfaltat si toate utilitatile, ideal pentru investitie sau constructia unei locuinte. *Terenul este bransat la toate utilitatile, are drum de acces asfaltat, iluminat stradal. Se vinde cu Autorizatie ...

510 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren cu poziționare excelentă în Moșnița Veche! COmision 0 - 700mp
4

Locație: Situat în vatra satului, într-o zonă deja dezvoltată, cu toate utilitățile și drum asfaltat. Avantaj major: Aproape de magazine, mijloace de transport în comun, Carrefour Moșnița Veche și Lidl-ul aflat în construcție! Caracteristici: Suprafață totală: 700 mp Două fronturi stradale: 15 ml și ...

700 m2

Mosnita Noua, Timis

Terenuri zona  MOSNITA NOUA -  ALBINA .
20
5

Terenuri zona MOSNITA NOUA - ALBINA .

Terenurile cu suprafete intre 600 si 850 mp sunt situate la iesirea din Mosnita Noua catre Albina. Dispun de drumuri pietruite si curent . Se lucreaza in zona la reteaua de apa.

646 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Mosnita Noua Teren PUZ Aprobat 13 Blocuri 20.162mp | Asfalt+Utilitati
4
1

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un teren intravilan de 20.162mp, situat in Mosnita Noua, aproape de Urseni, cu deschidere de 62mp la asfalt, avand toate utilitatile. PUZ-ul este aprobat, pe parcela se pot face 13 blocuri P+3 (cu spatii comerciale la parter) si P+2+R. Zona este in plina dezvoltare, ...

20,162 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren Mosnita Noua
7

Teren Mosnita Noua

Estate Group prezinta spre vanzare teren in Mosnita Noua, cu acces si de pe Calea Urseni, cu suprafata de 600 mp si front stradal de 17 ml, intr-o zona in plina dezvoltare. Utilitati: curent, gaz, apa, iluminat stradal. Pretabil casa individuala sau duplex. Pret: 60 000 EURO+TVA /mp+comisionul agentiei. Pentru ...