Promovat
Vanzari apartament 67700 euro
10
32

Vanzari apartament 67700 euro

Vând apartament 2 camere,la casa,et.1,ultracentral ,aproape de piata av.iancu.Ap. este renovat,amenajat,mobilat și utilat este la strada și are fațada izolata cu polistiren. Are 50 mp utili,hol,baie,bucătărie,cămară,utilități complete,toate sant noi,centrala pe gaz.Tot ce se afla în ap.este nou.Ap. ...

1354 EUR/m2 | 50 m2

Arad, Arad

Promovat
Proprietar Vand Urgent  casa  duplex  4 camere parter chisoda
9
7

Proprietar Vand Urgent casa duplex 4 camere parter chisoda

Vand urgent  1 2 duplex Parter+Pod inalt 4 camere  ,2 băi complet utilate si mobilate de 100 mp  , living cu bucatarie Open space de aproximativ 30mp terasa  si pod inalt inchis , 2  sau 3 locuri de parcare in fata casei  , curte de aproximativ 150mp si anexa de  9MP pentru depozitare diverse si 15MP ...

1755 EUR/m2 | 100 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Casa ideala pt pensiune sau rezidential. 7 camere, 4 bai, 650 mp teren.
10
2

PROPRIETATE IDEALA PENTRU PENSIUNE - AIRBNB sau UZ REZIDENTIAL . Vânzător particular , COMISION 0 pentru cumpărător Localizare excelenta, la 30 metri de strada principala unde se găsesc magazine alimentare, diverse birouri, bănci, spital, statii de autobuz, gradinita sau alte facilități. ...

1184 EUR/m2 | 250 m2

Zarnesti, Brasov

Promovat
Urgent!!!Vând teren intravilan
8
1

Urgent!!!Vând teren intravilan

Terenul are 3600 mp2,2 întrări ,una pe strada eternitatii și una pe strada fundaturii pt detalii ,va rog sa sunați la numărul de telefon ,prețul ușor negociabil

Plosca, Teleorman

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Giroc 89000
5
5

2 camere Giroc 89000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou , mobilat și utilat în Giroc etaj 2 , lângă Peny , stația de autobuz la 1 minut suprafață 47 mp Preț 89000 euro tel 0727516012

1854 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Teren Centru Chinteni
5
1

Teren Centru Chinteni

Teren intravilan Centru Chinteni, lângă Profi și Pepco, Str. Unirii 890mp front 13 m. Certificat de Urbanism pentru construire scos recent. Procent maxim de ocupare al terenului POT 30%, CUT 0,9 la 89 mp și Str. Kelemen Arpad 1214 (centru) mp cu certificat de urbanism de construire pt 2 case ...

1,214 m2

Chinteni, Cluj

Cumpăram teren agricol Sacoșu Turcesc
1

Cumpăram teren agricol Sacoșu Turcesc

Cumpăram parcele de teren agricol, orice suprafața. Cu documente - titlu de proprietate sau carte funciara. Oferta de preț individuala foarte buna. Preluam si discutam oferte de vânzare pentru terenuri din județul Timiș, comuna Sacoșu Turcesc si localitățile Icloda, Otvești, Stamora Romana, Uliuc, ...

1 m2

Sacosu Turcesc, Timis

Conac boieresc si teren de vanzare, Drajna de Sus, jud. Prahova
10
4

Se vinde conac situat intr-o zona pitoreasca, cu aer curat, la poalele muntelui, depresiunea Drajna-Chiojd, la 1 oră de Ploiești și la 1 oră și 30. minute de Brașov. Casa Dumitru Bazilescu, Drajna de Sus, anul constructiei 1912 Recent a fost complet renovat Conacul este situat pe o suprafata generoasa ...

997 EUR/m2 | 300 m2

Drajna de Sus, Prahova

Aprtament de vanzare la munte ( Azuga )
5
4

Aprtament de vanzare la munte ( Azuga )

Vand apartament in orasul Azuga compus din 2 dormitoare, living, 1 baie, bucatarie in suprafata utila de 58 mp ( si construita de 78mp din caramida dubla cu rost de aer intre ele pentru o buna izolare termica) necesita renovare la etj 1 + pod mansardabil de 35 mp utili ( La mansarda se urca pe o scara ...

917 EUR/m2 | 60 m2

Azuga, Prahova

Garsoniera de vanzare et.3 zona HCC
10
2

Garsoniera de vanzare et.3 zona HCC

Garsoniera de vanzare et.3 Ofer spre vanzare garsoniera confort 1 in blocul G5 et.3 cu vedere spre soare (4 garsoniera pe etaj) situata pe mijloc Mai multe detalii la telefon 47000 euro

1679 EUR/m2 | 28 m2

Caracal, Olt

 Carcea 30.000 Metri
1
1

Carcea 30.000 Metri

Extravilan Carcea 30.000 MP (3Ha) pe drumul de lângă Metro,Str.Aviatiei , cu 2 fantani forate , in apropiere de canalizare și apă curentă la circa 400 m ,posibilitate de trecere în intravilan pentru construcție case sau hale....cu un proiect vizionar...potențial excelent pentru dezvoltatori...

Carcea, Dolj

Vând Apartament Vânju Mare MH
6
3

Vând Apartament Vânju Mare MH

Apartament in Vânju Mare se afla in spatele grădiniței este renovat recent materiale și finisaje de calitate foarte luminos și spațios apartamentul dispune și de o debara de depozitare se vinde mobilat și utilat

583 EUR/m2 | 48 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vând apartament in stadiu de proiect
1

Vând apartament in stadiu de proiect

Vând apartament in Băile Felix ( cedez contract) , doua camere , semifinisat, 44.35 mp , plus balcon 6.84, la parter înalt, cu balcon. Are loc de parcare privat. Preț 84000 euro.

1680 EUR/m2 | 50 m2

Oradea, Bihor

Teren 610 mp Stupini

Teren 610 mp Stupini

Proprietar ,vând teren în Stupini. Suprafața 610 mp.Put de apă forat.Puz în lucru.

610 m2

Stupini, Brasov, Brasov

casa batraneasca
6
10

casa batraneasca

teren intravilan 2200 metri pătrați teren extravilan 1600 metri pătrați pe teren este o casa bătrânească racordată la Eon . teren total 3800 metri pătrați deschidere la asfalt 23 metri

667 EUR/m2 | 30 m2

Manjesti, Vaslui

Teren extravilan ,suprafața de 4000 mp (40 ari)zona Motocros Cighir
9
1

Vand teren extravilan ,suprafața de 4000 mp (40 ari) zona Motocros Cighir ,Bistrita. Terenul este ideal pentru , activități în aer liber sau ca investiție.

40 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

teren intravilan de vânzare lângă Reghin, jud. Mureș 1

teren intravilan de vânzare lângă Reghin, jud. Mureș

HODO BUSINESS RECOVERY SPRL, în calitate de lichidator judiciar al societății debitoare BOSPHORUS COMPANY SRL (în faliment, in bankruptcy, en faillite), vinde prin licitație publică cu strigare terenul intravilan în suprafață de 4.000 mp, categoria de folosință fâneață, înscris în CF nr. 50266 al Com. ...

4,000 m2

Beica de Jos, Mures

Vanzari ap 1

Vanzari ap

VND APARTAMENT DOTAT CU CENTRALA TERMICA , TERMOPANE, IZOLAT ESTERIOR. SE POATE VEDEA CARE DORESTE

103 EUR/m2 | 680 m2

Turda, Cluj

Vand Teren Constructie Casa  la Partoș
1
23

Vand Teren Constructie Casa la Partoș

1450 mp la Strada se afla căsuța 2 Camere Front Stradal 15 m,