Promovat
Vanzari apartament 67700 euro
10
32

Vanzari apartament 67700 euro

Vând apartament 2 camere,la casa,et.1,ultracentral ,aproape de piata av.iancu.Ap. este renovat,amenajat,mobilat și utilat este la strada și are fațada izolata cu polistiren. Are 50 mp utili,hol,baie,bucătărie,cămară,utilități complete,toate sant noi,centrala pe gaz.Tot ce se afla în ap.este nou.Ap. ...

1354 EUR/m2 | 50 m2

Arad, Arad

Promovat
Casă cu suflet în inima podgoriei Dealul Mare   Sat Perșunari, Com. Gura Vadului, Jud. Prahova
11

Casă cu suflet în inima podgoriei Dealul Mare Sat Perșunari, Com. Gura Vadului, Jud. Prahova

Casă cu suflet în inima podgoriei Dealul Mare Sat Perșunari, Com. Gura Vadului, Jud. Prahova Preț: 52.800 Negociabil Conform curs BNR Vă propun spre vânzare o casă solidă, renovată și primitoare, așezată în satul Perșunari, în zona de deal a versantului sudic al Dealurilor Istriței, în inima ...

493 EUR/m2 | 107 m2

Persunari (Gura Vadului), Prahova

Promovat
Apartament 2 camere | balcon mare 9 mp | parcare proprietate privată | zona Grand Arena | bloc nou
8
2

Ai la dispozitie un apartament modern, de 52 mp, construit după anul 2020, cu compartimentare semidecomandată. Pardoselile sunt din laminate, iar bucătăria open space are blat din laminate și aparate electrocasnice. Exista centrala proprie. Baia include cadă, cabină de duș și chiuvetă simplă. Camera ...

1819 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vind casa in municipiul Buzu, locatie deosebita.
7

Vind casa in municipiul Buzu, locatie deosebita.

Vând casă în municipiul Buzău Stada Capsunilor 30 colt cu strada Ardealului . Suprafață construită 116 mp și teren 357 mp. Zona foarte liniștită fara trafic central dor citeva minute de mers pe jos de facilitatile orasului. Cartier doar cu doua intrari iesiri de pe strada Capsunilor si Oituz. Casa este ...

1396 EUR/m2 | 111 m2

Buzau, Buzau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vânzare
5
16

Teren de vânzare

Teren de vânzare intravilan 2200 m ,com.Horlesti utilități la teren, curent și apă ,drum pietruit ,lângă pădure .15 E m.

Iasi, Iasi

Vand Teren
2
2

Vand Teren

De Vânzare Teren , tarlaua 29 Afumați , stradal , lângă pădure , deschidere 38,5 650 = 25000 m.pătrați . Facilități : curent 20KW , gaze , detalii la numărul de telefon . Pretabil pt.hale industriale sau cartier de case .

25,000 m2

Afumati, Ilfov

Teren de vanzare
1

Teren de vanzare

Teren de vanzare extravilan in zona Stefanestii Noi,strada Lescioarei de la Aleea Budan pe langa politie in sus conform imaginei. Sunt 2 parcele a cate 940m2 fiecare dar se pot vinde si separat.

940 m2

Stefanestii-Noi, Arges

Vând imobil 97

Vând imobil

VÂND IMOBIL Vând parter dintr-un imobil p+1 Suprafața construită parter 120m.pătrați Curte 30 m. la o stradă , 30 m. la cealaltă stradă . Întrarea la etaj , pleacă direct din stradă ; nu are nici o legătură cu parterul . Imobilul este la roșu open-space . Înalt de 3.25m. Construit din cărămidă . ...

400 EUR/m2 | 150 m2

Sector 2, Bucuresti

Casă de vânzare
6
1

Casă de vânzare

Casă locuibilă situată la poalele pădurii Com.Mera Jud.Vrancea 25km distanță de Focșani În apropriere Pensiuni Agroturistice ,Biserică,Dispensar,Farmacie ,Grădiniță Școală Gimnazială,Magazine,Stație autobuz distanță 10 min .mers pe jos Din drumul principal accesul la proprietate se face prin 2 căi ...

880 EUR/m2 | 68 m2

Mera, Vrancea

casa de vanzare Pantelimon
5

casa de vanzare Pantelimon

Casă de vânzare Pantelimon, Ilfov | Direct proprietar Preț: 210.000 negociabil Vă propun spre vânzare o casă modernă, construită în septembrie 2021, situată în orașul Pantelimon, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și liniște. Suprafață teren: 250 mp Suprafață ...

1400 EUR/m2 | 150 m2

Pantelimon, Ilfov

Vând teren intravilan
10
4

Vând teren intravilan

VÂND TEREN INTRAVILAN 2850m , SAT ZAMFIREȘTI , COMUNA COTMEANA , JUDEȚ ARGEȘ , LA DRUMUL EUROPEAN , DESCHIDERE STRADALĂ 40m. IN SPATELE TERENULUI ESTE ȘI PĂDURE . FACILITĂȚI , CURENT , APĂ . SE POATE VINDE ÎNTREG SAU SE POATE ȘI PARCELA . DETALII LA

Cotmeana, Arges

Vand casă plus teren intravilan
10

Vand casă plus teren intravilan

Vând proprietate situata in intravilan Ruginesti, in apropierea primăriei cu teren 754 mp,compusă din două case in aceiași curte, ambele intabulat. Detalii: *Teren 754 mp curte plus teren imprejmuit *casa veche 86 mp,construcție 1986 *casa nouă p+m ,construcție 2025 *garaj 27 mp ,construcție 2007 *acces ...

247 EUR/m2 | 239 m2

Ruginesti, Vrancea

Cabana de vanzare Baile Figa
10

Cabana de vanzare Baile Figa

Vand cabana situata in satul de vacanta Băile Figa, pe aleea nr.4.Cabana dispune de 2 dormitoare mari ,2 bai,living si bucatarie.Pentru mai mai multe detalii si informatii. sunați la nr de telefon.

1033 EUR/m2 | 90 m2

Beclean, Bistrita-Nasaud

Teren intravilan - Breznita-Ocol
5
2

Teren intravilan - Breznita-Ocol

Vând teren intravilan, com. Breznița-Ocol, zona Varanic. Terenul are o suprafață de 3974 mp. In curte se află o casă bătrânească și o anexa, puț forat, cu ieșire la 2 străzi asfaltate, respectiv str. Mareșal Averescu, nr.5, precum și str. Păcii( front stradal, aprox. 25m). - De pe strada Păcii, terenul ...

Breznita-Ocol, Mehedinti

Teren Boholt lângă Deva
3
63

Teren Boholt lângă Deva

Teren ST 4200 mp FS 60 m în Boholt la 10 km din Deva. Terenul este extravilan în spate la fabrica de apa minerala Sara, pădure în spate, priveliște frumoasă. Preț 4 EUR. Tel

4,200 m2

Boholt, Hunedoara

Casă individuală de vânzare   proprietar   teren 720 mp   construcție 2024
10
1

Casă individuală de vânzare proprietar teren 720 mp construcție 2024

Vând casă individuală situată într-o zonă liniștită din orașul Buziaș, cu mult spațiu verde și priveliște deschisă, ideală pentru familie sau pentru cei care își doresc liniște și intimitate. Imobilul are: * 87 mp utili (Parter: Living deschis cu bucătărie, baie și dormitor Mansardă: dormitor și ...

793 EUR/m2 | 87 m2

Buzias, Timis

Apartament 3 camere ultracentral Deva
1
20

Apartament 3 camere ultracentral Deva

Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR

1278 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat.
5

Apartament 2 camere decomandat.

Vând apartament cu 2 camere decomandat etajul 2 4 in Curtea de Argeș Str Episcop Nichita. Suprafața utilă de 51 mp, centrală termică proprie, geamuri termopan, izolație termică exterioară. Datorită locației apartamentul se pretează excelent pentru închiriere in regim hotelier. Fiind la etaj intermediar ...

1235 EUR/m2 | 51 m2

Curtea de Arges, Arges

Apartament 2 camere decomandat Deva
9
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

vand teren 529mp cu construcție 26mp in lacul sarat
1
4

vand teren 529mp cu construcție 26mp in lacul sarat

Deschidere teren 17.5m x 30m,constructia de 26 mp este intabulata ! utilități pe teren: -apa potabilă cu camin si apometru -canalizare 2024 -curent 220 v plus panouri fotovoltaice de 3 kw cu invertor de 5kw + dosar prosumator -gaze trase cu tot cu instalația interioară Prețul este fix 75 mii euro ...

Lacu Sarat, Braila

Apartament 3 camere decomandat Deva
1
30

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
28

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

De vanzare apartament decomandat 3 camere,central,Oradea,
10
4

De vanzare apartament decomandat 3 camere,central,Oradea,

De vanzare apartament 3 camere decomandat,tip B, situat central,in apropierea magazinului Crisul Oradea. Apartamentul este situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje . Acoperisul blocului a fost reabilitat in anul 2018 . Apartamentul are o suprafata utila de 61 Mp si este alcatuit dintr-un hol , un living ...

1459 EUR/m2 | 61 m2

Central, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere parter, Cf 1 - Pretabil Locuinta   Birouri   Magazin
8
3

Apartament 3 camere parter, Cf 1 - Pretabil Locuinta Birouri Magazin

Bloc C1 - Apartament 3 camere , Confort 1, 2 bai, 2 dormitoare, living, 75 mp, decomandat, parter, pretabil locuinta , birouri, magazin. Contorizare separata apa, gaze,interfon. Nerenovat recent ( necesita renovare integrala ). Termopane inlocuite recent + uscator ( camera separata 10mp)+ loc parcare ...

733 EUR/m2 | 75 m2

Ianca, Braila

Salvează căutarea