De vanzare teren Odobesti, Vrancea
4

De vanzare teren Odobesti, Vrancea

De vanzare teren in Odobesti, Vrancea, suprafata totala 4019 mp: extravilan 1787 mp lot 1 (cu posibilitate de trecere in intravilan) si intravilan 2232 mp lot2. Cu acces la strada Libertatii. Acces la electricitate si apa. Proprietar direct. Pret: 53.000 Euro - negociabil.

4,019 m2

Odobesti, Vrancea

Promovat
Vand spatiu comercial
5
1

Vand spatiu comercial

spațiu comercial 28 mp cu vad interns , zona halelor centrale , utilat cu aer condiționat , alarmă , camere de supraveghere posibilitate de preluare afacere .

393 EUR/m2 | 28 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Teren de vanzare Mosnita Noua pozitie foarte buna.
2
31

Teren de vanzare Mosnita Noua pozitie foarte buna.

Propietar ofer spre vanzare o parcela de teren pentru casa duplex, Mosnita Noua in apropiere de Drumul Boilor si Urban Village. Zona rezidentiala in plina dezvoltare, linistita si sigura. Acces rapid catre Timisoara si principalele centre comerciale. Suprafata: 742mp Front stradal: 19 ml Regim de ...

742 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
5

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Persoana fizica, vand  in 3 camere decomandate, mobilate si utilate,boxa. Acceptăm credit ipotecar.
8
5

Persoana fizica, vand in 3 camere decomandate, mobilate si utilate,boxa. Acceptăm credit ipotecar.

Se ofera la vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat la etaj intermediar (4 din 5), intr-o zona linistita, aproape de spital, scoli, magazine, piata agroalimentara, statii de autobuz. Apartamentul este spatios, avand suprafata utila de 63 mp si suprafata totala de 65 mp. Impreuna cu apartamentul ...

1348 EUR/m2 | 66 m2

George Enescu, Suceava, Suceava

DUPLEX NOU 2026, la doar 4 km de Timișoara
10
10

DUPLEX NOU 2026, la doar 4 km de Timișoara

DUPLEX NOU 2026 - La doar 4 km de Timișoara! DIRECT DE LA PROPRIETAR Locație Perfectă - Sacalaz La 4 km de Timișoara - Acces rapid la oraș, dar departe de aglomerație! DE CE ACEASTĂ CASĂ? Preț Excelent: 157.000 EURO Preț final cu TVA inclus - fără costuri ascunse! Spațios și Funcțional 95 ...

1653 EUR/m2 | 95 m2

Sacalaz, Timis

Oferta! Casa Pe Malul Lacului
10
33

Oferta! Casa Pe Malul Lacului

Proprietar Casa la rosu ctie 2020 la 45 km de Bucuresti la Prunaru.Casa are doua întrări separate 90m construiti,teren 400m curent trifazic,drum asfaltat.Pt alte detalii raspund la telefon

544 EUR/m2 | 90 m2

Sector 4, Bucuresti

Vând casă
10
13

Vând casă

Vând casă complet mobilată în Ineu Arad, cartier Traian. Casă este racordată la apă, canalizare și gaze. Suprafața terenului este de 1440 mp, iar suprafața construită de 280 mp. Casă este compusă din 2 corpuri, într-unul din corpuri există și aparat de aer condiționat. Nu răspund la mesaje. Mai multe ...

286 EUR/m2 | 280 m2

Ineu, Arad

Schimb apartament Et 4 cu Parter sau Etaj 1

Schimb apartament Et 4 cu Parter sau Etaj 1

Doresc sa schimb apartament 2 camere etaj 4 in micro 1, cu un apartament la parter sau etaj 1 tot cu 2 camere in govandari neaparat. Apartamentul este renovat, mobila noua pe comanda, aer condiționat, doar sa va mutati el. Pentru mai multe detalii sunați la nr de telefon Zero sapte doi unu zero patru ...

6 EUR/m2 | 48 m2

Micro+1, Resita, Caras-Severin

Vând garsonieră etaj 2 strada Ronald Reagan
1
5

Vând garsonieră etaj 2 strada Ronald Reagan

Vând garsonieră etaj 2, situată pe strada Ronald Reagan, aproape de magazine și universitate. !!! Necesită renovare - am inceput procesul de renovare !!! Instalațiil electrice și sanitare totul nou. Suprafața utilă aproximativ 11,50 mp. Pentru vizionări sau detalii suplimentare va rog sa ma ...

2292 EUR/m2 | 12 m2

Oradea, Bihor

Vând pădure foioase fag, stejar, Mânzălești, Buzău
8
9

Vând pădure foioase fag, stejar, Mânzălești, Buzău

Suprafața 1,73 ha extravilan cu acces din D.C. Mânzălești Valea Ursului Pot oferi și teren pentru construirea unei case de vacanta sau pensiune, acces la electricitate și apă din fântână.suprafața de 10332 mp.la prețul de 2euro pe metru pătrat. Mai multe detalii la telefon !

2 m2

Manzalesti, Buzau

apartament bloc, zona Steaua
10
3

apartament bloc, zona Steaua

Vând apartament în Slatina, jud. Olt, cartier Steaua, 3 camere, decomandat, strada Elena Doamna, etaj 4 4, cu suprafața utilă de 68,30 mp și 2 balcoane cu suprafața totală de 12,30 mp (suprafață totală apartament 80,60 mp), acoperiș cu tablă cu autorizație de construire, bloc izolat termic exterior, ...

1250 EUR/m2 | 68 m2

Slatina, Olt

Apartament 2 camere decomandat.
5

Apartament 2 camere decomandat.

Vând apartament cu 2 camere decomandat etajul 2 4 in Curtea de Argeș Str Episcop Nichita. Suprafața utilă de 51 mp, centrală termică proprie, geamuri termopan, izolație termică exterioară. Datorită locației apartamentul se pretează excelent pentru închiriere in regim hotelier. Fiind la etaj intermediar ...

1216 EUR/m2 | 51 m2

Curtea de Arges, Arges

teren intravilan 17

teren intravilan

vand 5000 mp teren intravilan, Doina, com girov, jud neamt,13 m deschidere la drum, apa, curent, toate utilitatile, situat intre case, cadastru facut;persoana de contact:maria tel 0749913850 sau 0741732189, suprafata totala: 5000

5,000 m2

Girov, Neamt

teren intravilan

teren intravilan

vând teren cu suprafața de 1811m pătrați situat în satul Vrancea jud Mehedinți

Vrancea, Mehedinti

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro 2

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro

Ap. 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro centrala termica,termopan, usi interioare, izolat ext, geam baie, ușa metalica

1240 EUR/m2 | 50 m2

Micro 19, Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat etaj 1
5
3

Apartament 2 camere decomandat etaj 1

Vând apartament 2 camere situat in zona Școlii nr. 7 , etajul 1 , compartimentare decomandat , cu o suprafata de 40 mp , balcon Actele la zi ,intabulat , liber de sarcini ! Centrala termica gaz, izolat exterior Renovat si utilat complet ! Se poate vinde si mobilat. Loc parcare concesionat ! 65000 euro ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

Botosani, Botosani

Vand teren agricol extravilan
3

Vand teren agricol extravilan

Vand teren agricol extravilan,1 ha, in comuna Văcăreni, judetul Tulcea.

10,000 m2

Vacareni, Tulcea

proprietar vinde vila la serbanesti bacau
10
5

proprietar vinde vila la serbanesti bacau

vand casa serbanesti bacau , casa parter plus etaj plus mansarda , construit pe un teren de 750 de mp an de constructie 2010 finisata , intabulata acte la zi. pret 150.000 de euro pentru mai multe informatie contact Daniela

750 EUR/m2 | 200 m2

Serbanesti, Bacau, Bacau

Loc de casa de vânzare
3
4

Loc de casa de vânzare

Loc de casa de vânzare 500 mp este si casa dar de demolat are apa , curent pentru mai multe detali loati legatura

500 m2

Valea Ciresului, Teleorman

Vand Teren Intravilan 2400 mp în Chirnogi - Str. Radovani, Nr. 19, DJ 411
9
5

Proprietar: Vând teren intravilan fără construcții, în suprafață de 2400 mp cu acces facil la drumul Judetean DJ 411. Destinație: Terenul este potrivit pentru construirea de spatii destinate activităților industriale depozitare, agricole nepoluante ( inclusiv administrative, comerciale și prestări ...

2,400 m2

Chirnogi, Calarasi

Vand Teren 9

Vand Teren

Autostrada A1 km 57,teren 1275 mp,deschidere 30ml,extravilan.Un teren extravilan 9100 mp, deschidere in autostrada A1, 21 ml si un alt teren extravilan 3652 mp deschidere 9 ml. Pret 1 euro mp, total 12750 euro. tel. ,