Promovat
Casa de vanzare aproape de centrul orașului
10
9

Casa de vanzare aproape de centrul orașului

Casa de vanzare in Ploiești la 5 minute de centru si la 2 minute de cel mai frumos parc din oraș, aproape de cel mai mare spatiu verde .Are statii de autobuz in apropiere dar si scoli si grădinițe. Este o zona sigura cu vecini prietenoși , care nu deranjează in niciun fel Este construită in anul 1934 ...

683 EUR/m2 | 139 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultrafinisat   situat în cartierul Andrei Mureșanu
10
3

Apartament cu 3 camere Ultrafinisat situat în cartierul Andrei Mureșanu

Apartament cu 3 camere semidecomandat situat în cartierul Andrei Mureșanu una dintre cele mai căutate și liniștite zone din Cluj-Napoca. Apartamentul are o suprafata utila de 74.mp, la care se adauga o terasa de 12mp. Este pozitionat la ultimul etaj al unei cladiri de 4 etaje, cu Lift modern. Detine ...

4041 EUR/m2 | 74 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
vand apartament decomandat 102 m scala magheru cu maria roseti la demisol inalt in vila pret 99000e
19
9

vand apartament decomandat inalt superb in vila 102 metri scala magheru cu maria roseti la 99000 euro

971 EUR/m2 | 102 m2

Cartierul Armenesc, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere + pod amenajabil | Mobilat complet | Florești
10

Locație: Strada Urușagului, Florești zonă liniștită, acces rapid spre Eroilor și Cluj-Napoca. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, gata de locuit, ideal pentru familie sau investiție. Suprafață utilă: 67 mp + balcon + pod în acte Etaj: 3 3 într-o vilă cu curte închisă An construcție: ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Floresti, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 vanzare apartament 2 camere Fieni
10
42

vanzare apartament 2 camere Fieni

Fieni- vand apartament 2 camere, bloc constructie 2003, SC-94mp, Su- 72,38mp, balcon 4,89mp, boxa -5mp, centrala termica, parchet lemn, termopan , pret 48.500Euro

674 EUR/m2 | 72 m2

Fieni, Dambovita

Vand teren 20000 mp. Zona vest municipiu Arad

Vand teren 20000 mp. Zona vest municipiu Arad

Vand teren 20000 mp în zona de vest a Municipiului Arad , la ieșirea spre Pecica în spate la benzinăria Petrom. Langa drumul expres Arad -Oradea. Dorim și schimb cu un apartament în Arad plus diferența. 18 EURO mp NEGOCIABIL. TEL.

20,000 m2

Arad, Arad

casa Fieni
10
93

casa Fieni

Fieni - casa 3 dormitoare, living+ bucatarie, 2 bai, beci, izolata exterior, constructie 2003, imobilul dispune de toate utilitatile, apa curenta si fantana proprie, teren 800 mp, zona pitoresca, linistita, pret 124000Euro

689 EUR/m2 | 180 m2

Fieni, Dambovita

Apartament Năsăud( lângă Casa de Cultura)

Apartament Năsăud( lângă Casa de Cultura)

Vând apartament aflat la etajul 3, în orașul Năsăud, format dintr-un dormitor, baie, living-bucatarie (open space) si balcon. Apartamentul este situat în blocul nou de lângă Casa de Cultura a orașului. Apartamentul se vinde complet mobilat. Prețul este de 67.500 Euro

1436 EUR/m2 | 47 m2

Telciu, Bistrita-Nasaud

Casa Pucioasa
6
63

Casa Pucioasa

Pucioasa- casa din caramida, amprenta la sol 74 mp, 3 camere, baie, bucatarie, CT pe gaz, canalizare, apa curenta, energie electrica, teren 300mp, situata la numai 10 min de mers pe jos pana la piata, pret 55000Euro

705 EUR/m2 | 78 m2

Pucioasa, Dambovita

vand Schimb Casa
9
2

vand Schimb Casa

Buna ziua! Vând Schimb Casa la 15 km de București. Sat ordoreanu,com clinceni,jud Ilfov. Ma interesează schimb cu ap 3 cam in buc, mărgeanul Rahova,sec5. Casa se preda in stadiul actual.structura metalica , instalații termice,sanitare si electrice trase. Utilitățile sunt in zona.

826 EUR/m2 | 115 m2

Clinceni, Ilfov

Spațiu comercial
7
2

Spațiu comercial

Ofer spre vânzare spațiu comercial, AVIZAT, 36mp, grup sanitar, ușile din interior și exterior sunt noi, centrală termică, apă separat, pardoseala din gresie, faianță, totul nou. Având în vedere poziția foarte bună, vis-a-vis de spital, spațiul se pretează a fi util în diferite domenii: cabinet medical, ...

1775 EUR/m2 | 36 m2

Slobozia, Ialomita

casa Fieni dambovita aproape de padure
9
69

casa Fieni dambovita aproape de padure

Fieni- casa constructie BCA+ caramida, amprenta la sol 77mp, 5 camere, baie, bucatarie, hol, camera tehnica, dressing, beci, camera baie , balcon, izolata exterior , centrala termica pe gaz, toate utilitatile: apa curenta si fantana cu hidrofor, energie electrica, gaz, canalizare, teren 2539mp, deschidere ...

955 EUR/m2 | 110 m2

Fieni, Dambovita

Vand teren intravilan in Gaiul Mic 5755mp
5
18

Vand teren intravilan in Gaiul Mic 5755mp

-Vând teren intravilan pe strada Salcamilor numarul 5 în Gaiul Mic,judetul Timis -Suprafată 5755mp. -Utilități:Curent si apă potabila de la retea. -Pret:3euro mp

5,775 m2

Gaiu Mic, Timis

Casă modernă de vânzare în Dorna-Arini, Suceava   complet utilată, cu energie solară.